• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

nowa rasa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser836
  • Data rozpoczęcia
Co do ras - zróbcie może coś w stylu księżycowych elfów?...
...Cuda księżycowych elfów:
Pałac księżycowego światła - dodatkowa populacja/kultura, zwiększona produkcja manufaktur jedwabiu/kryształów/zwojów.

Studnia Selene - produkuje kwitnących magów co X godzin i zwiększa rozmiar grupy szkoleniowej.
Cudaki o zblizonym dzialaniu juz sa (tyle ze zamiast kwitnacych magow mamy zwyklych),
po co to powielac ? Mi to sie marzy cudak skracajacy czas zwiadu o iles tam procent na kazdy
poziom cudaka... Ech, milo jest czasem pomarzyc :D
 

Koval92

Kapłan
Cudaki o zblizonym dzialaniu juz sa (tyle ze zamiast kwitnacych magow mamy zwyklych),
po co to powielac ? Mi to sie marzy cudak skracajacy czas zwiadu o iles tam procent na kazdy
poziom cudaka... Ech, milo jest czasem pomarzyc :D

Po to, że kwitnący magowie wróżek są specjalistyczną jednostką zwalczającą ciężkie jednostki walczące w zwarciu, mają o wiele większe obrażenia przeciwko ciężkim jednostkom, rzucają klątwę -30% defensywy zamiast -40% ataku więc jeszcze skuteczniej zabijają, i przede wszystkim mają 5 pól zasięgu zamiast 3 pól. Mniej obrywają od obu rodzajów ciężkich jednostek niż zwykli magowie/czarodziejki, zadają 30% obrażeń więcej ciężkim jednostkom w zwarciu niż czarodziejki. W związku z tym, kwitnący magowie są o wiele lepsi niż czarodziejki jeśli są na max. poziomie (3) . Mogą być odrobinkę mniej efektywni przeciwko cięzkim jednostkom strzelającym, ale na ciężkie strzelające robi się ciężkie w zwarciu.
 
@Koval92, wiem, w czym kwitnacy magowie sa lepsi od czarodziejek, naprawde nie trzeba
mi tlumaczyc szczegolow ;) Chodzilo mi tylko o to, ze cudakow o zblizonym dzialaniu juz troche
jest (czyli tych dajacych popke/kulture/darmowe jednostki), ale cudak skracajacy czas zwiadu
to byloby cos zupelnie nowego i chyba bardziej uniwersalnego, niz cudak dajacy jeden
okreslony typ jednostki. Nie zrozum mnie prosze zle, nie mialbym absolutnie nic przeciwko
kilku kwitnacym magom na dobe poza kolejka szkolenia :)
 
Ostatnia edycja:

Ethel

Rozbójnik
chris :) niedługo dojdziesz do limitu ekspansji z prowincji i taki cudak przestanie Ci się opłacać :D
 

DeletedUser3033

Guest
hmm taki cud to faktycznie byłby wręcz do niczego jakby miał takie znikome działanie ale chris faktycznie przykuł uwagę tym że niema nic w grze co ją przyśpiesza marne przyśpieszacze które mają jednorazowe działanie
jakby na to nie patrzeć gra z czasem się wydłuża a raczej te wszystkie liczniki czasu sprawiają że gracz do gry zerka rzadziej bo niby poco jak będzie coś do kliknięcia za 72h :D
nom ale to ig powinno wiedzieć czy gracze powinni częściej zaglądać do gry czy mniej o_O
 

skuter

Zwiadowca
Cześć

Nim będzie nowa rasa konieczne jest wdrożenie Restoration Spell. Bez tego szybko utkniemy.
Z moich obliczeń wynika że jak podniose wszystkie budynki eventowe do obecnej rasy ( nie mam danych kolejnej) to Ludzi i tak będę miał na styk bez tego braknie mi 25K ludzi !!! A chciałbym dodać że wywaliłem ostatnio wszystkie moje budynki kulturowe ( nawet najlepsza Aukcje 5x5 ;-( ).
Dodam tez ze u mnie budynki eventowe daja około 2/3 ludków ( per kratka lepsze lub rowne rezydkom ) bo przy samych rezydkach wogole byla by wtopa juz teraz choc manufaktur mam zaledwie po 4
Chyba ze INNO odejdzie od budynków rasy wielkosci 4 duże kratki na 5 w co wątpię to moze będzie miejsce
Nie zapominajcie że musicie postawić T3+1 ( ponad 10K ludzi)! i trzymać T1+1 i T2+1

Niech na Becie skończa kłótnie o dzielnik 1:10 czy iles tam i dadza je jako Możliwość zamiany dla Premiowiczów. - kto chce niech ich nie konwertuje.
Tu tez widze ograniczenie dla mniejszych bractw - bo zapewne nie zdobywali 10 skrzyni i maja mało czarów.
A potrzba ich sporo ( u mnie koło 70 gdzie jak dotad było ponad 100 turnieji) - tu trzymam za słowo INN że dadzą na starcie troche darmowych i dodadzą je w niższych lvl Turnieju
 

DeletedUser

Guest
Niech na Becie skończa kłótnie o dzielnik 1:10 czy iles tam i dadza je jako Możliwość zamiany dla Premiowiczów. - kto chce niech ich nie konwertuje.
Na to już za późno - ostatnia informacja z bety z niedzieli jest następująca (lekko parafrazując oryginał, ironiczne uśmieszki zgodne z oryginałem) - odpowiedź na pytanie użytkownika, czy jest jakiś plan / harmonogram (timeline) dot . analizy (nawet nie wprowadzenia) ? :
---------------------------------
Nie ma, nie będziemy się z tym śpieszyć. :)
Jak już wszyscy będą w pracy, wtedy zaalokujemy sobie czas na dokładne prześledzenie wszystkich sugestii i danych , a kiedy już dojdziemy do jakichś wniosków damy wam znać. :)
---------------------------------
https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/royal-restoration-spell.11971/page-9#post-68390
Nawet 3 lajki to dostało - głupota ludzka nie zna granic.

Myślę, że projekt jest na etapie powrotu do pracy po Świętach i Sylwestrze, a potem się zobaczy.
Pozytywne jest to, ze wreszcie ktoś oficjalnie uczciwie przyznał, że nie ma żadnego planu ani harmonogramu i nikt nic nie wie.

He, he, he
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
O tej grafice mówiłeś @Koval92, to już testują tego Maga od jakiegoś czasu na becie. Żródło: Blossom mages vs Priest

Mc_ma_2.png


O tej. To nie jest już nawet spoiler, to jest od X czasu na wiki Elvenaru.
 

Sorcha

Rycerz
Mc_ma_2.png


O tej. To nie jest już nawet spoiler, to jest od X czasu na wiki Elvenaru.
To mi wygląda na drugi poziom Kwitnących Magów
Trzeci który załączyłem w spojlerze i który jest faktycznie od kilku miesięcy w wiki angielskiej i pewnie kilku innych również wygląda jak poniżej:
Blossom_Mage_III.png
 

Koval92

Kapłan
To mi wygląda na drugi poziom Kwitnących Magów
Trzeci który załączyłem w spojlerze i który jest faktycznie od kilku miesięcy w wiki angielskiej i pewnie kilku innych również wygląda jak poniżej:
View attachment 662
Ano tak. Masz racje !! Przepraszam po prostu nie zauważyłem, że wikipedia na razie pokazuje tylko 2 poziomy tych jednostek i ostatni wziąłem za trzeci xD
 

DeletedUser110

Guest
Aleeee jak to....?

index.php


Zrzut-ekranu-2019-01-12-o-15-42-40.png


^^ czyli kwitnący poziom 3 mają mieć gorsze bonusy niż poziom 2 ?

Coś tu chyba nie teges :confused:
 

DeletedUser110

Guest
Nikt nie może ich mieć - przecież jeszcze nowa rasa nie weszła
 

Hassano

Łucznik
A jest jakiś przeciek co do planowanej daty wprowadzenia nowej rasy?? Czy jak to zwykle bywa w przypadku IG termin bliżej nieokreślony.. ??
 

gamin

Rozbójnik
Jest to nadal informacja ściśle tajna :D Na becie też pytali na początku grudnia ale do tej pory żadna odpowiedź nie padła ze strony teamu.
 

DeletedUser392

Guest
Czy jest coś więcej wiadomo kiedy wchodzi nowa rasa, tj Nordycka, bo na takową stawiam ? czy jeszcze jest cichosza pełna w tym temacie ? albo kiedy można się spodziewać ? tak do miesiąca, za miesiąc czy dwa ?
Przy okazji miło było by zobaczyć jakieś nowe jednostki jak druid czy valkiria, o budynkach nie wspomnę bo wiadomo że były by mega klimatyczne :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry