• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

nowa rasa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser836
  • Data rozpoczęcia

Hassano

Łucznik
Wygląda to całkiem nieźle :) jedynie do czego nie można sie przyczepić w tej grze to dział projektów. Tam naprawdę siedzi ktoś świetny i robi kawał dobrej roboty.. Szkoda że reszta "pseudo teamu" nie jest choć w połowie tak dobra jak graficy bo mieli byśmy super gierke..
 

Sorcha

Rycerz
to już jak tak sobie spoilerujemy to może czas rzucić rozmiary tych ładnych budynków:
Rezydencja: 5x3
Warsztat: 4x6
Kupiec: 5x5
Zbrojownia: 4x7
Tereny treningowe: 4x6
Manufaktura Eliksiru: 5x5
Manufaktura Magicznego Pyłu: 5x5
Manufaktura Klejnotów: 5x5

Budynki Rasowe:
Inżynier (Enginer) : 5x6
Ogród (Garden) : 7x4
Montaż (Assembly): 6x4
Zoo (Zoo): 4x5
można zbudować tylko 4 sztuki każdego budynku (lub źle zrozumiałem kod gry)

Portal (lvl 1-4): 4x7
Źródło: https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/new-chapter.12226/#post-69347
 

Hassano

Łucznik
Już mnie ciekawi ile domki dadzą populacji jak sie zmniejszają.. Obawiam sie że będzie to na tyle mało że gra wymusi dostawienie nowych albo mega kombinacje :)

Co do budynków rasowych to tak max 4 ciekawe czy bedą musiały stać przy portalu jak w smokach czy jakaś inna kombinacja
 

Sorcha

Rycerz
Już mnie ciekawi ile domki dadzą populacji jak sie zmniejszają.. Obawiam sie że będzie to na tyle mało że gra wymusi dostawienie nowych albo mega kombinacje :)

Co do budynków rasowych to tak max 4 ciekawe czy bedą musiały stać przy portalu jak w smokach czy jakaś inna kombinacja
Prawdopodobnie 4 to nie jest maksymalna liczba i koniec. Lady Serina na becie napisała, że cytuję:
I planned my city (live not Beta) and i could place 5 of each :)
but then i don't have place for the lvl1 Workshops for Events ...
Zaplanowałam moje miasto (na live nie Beta) i mogę umieścić po 5 każdego :)
ale nie mam miejsca na warsztaty lvl1 dla Wydarzeń ...
 

Nusion

Kapłan
Prawdopodobnie 4 to nie jest maksymalna liczba i koniec. Lady Serina na becie napisała, że cytuję:

I planned my city (live not Beta) and i could place 5 of each :)
but then i don't have place for the lvl1 Workshops for Events ...

Zaplanowałam moje miasto (na live nie Beta) i mogę umieścić po 5 każdego :)
ale nie mam miejsca na warsztaty lvl1 dla Wydarzeń ...
Lady Serina napisała, że po zaplanowaniu miasta mogłaby umieścić po 5 z każdego, ale to nie oznacza, że gra na to pozwoli, a jedynie, że ma tyle miejsca w mieście.
 

Sorcha

Rycerz
Lady Serina napisała, że po zaplanowaniu miasta mogłaby umieścić po 5 z każdego, ale to nie oznacza, że gra na to pozwoli, a jedynie, że ma tyle miejsca w mieście.
W sumie masz rację, ale właśnie się zastanawiam, że skoro to dotyczyło serwera live to może miała już jakieś "wieści" o tych ograniczeniach. Na razie cisza w wiki eng, fr, de - tylko te sprawdzone, ale myślę, że wystarczy. Na Elvengems oczywiście też nie ma info o nowej rasie myślę że jak będzie bliska wprowadzenia to się pojawi. Poza tym jeśli kierować się filmikami z oficjalnego konta na YT Elvenaru nowa rasa pojawia się co 6 miesięcy (około, bo filmik czas robią przed, czasem po). To ta nowa rasa przybędzie za około 1 miesiąc. (filmik o Amunach ma 5 miesięcy, poza tym chyba jakoś tak na jesieni wchodzili). Obstawiam marzec/kwiecień 2019.
 
Do góry