• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nowa zakładka w inwentarzu

Klops

Rozbójnik
Przegapiłem coś na forum, czy ninja aktualizacja? Ktoś ma informacje i zechciałby się podzielić, albo przekierować na odpowiedni wątek?


wtf.jpg
 

Klops

Rozbójnik
Dzięki wielkie, nawet czytałem ten wątek, ale moją uwagę skupiły na sobie artefakty do wyboruo_O
 

Serengeti

Szef kuchni
To jeszcze nie pomysł, tylko luźna myśl pod dyskusję :)
Czy nie uważacie, że byłoby fajnie, gdyby inne artefakty też znalazły się w tej nowej zakładce?
A nie tylko te Księgi z rodzajem artefaktu do wyboru.
 

PrzemoOoO

Wędrowiec
Z pewnością ta zakładka będzie miała jakieś większe zastosowanie, bo na jeden element to nie opłacało by się robić osobnej zakładki. Według mnie w pierwszej powinny zostać zaklęcia jak nazwa wskazuje (czyli magiczna produkcja, moc zasobów, inspirująca medytacja czy teleportacja budynków), a w tej nowej powinny się znaleźć takie elementy jak karma dla zwierzaków, katalizator i owe księgi duchów.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Z pewnością ta zakładka będzie miała jakieś większe zastosowanie, bo na jeden element to nie opłacało by się robić osobnej zakładki. Według mnie w pierwszej powinny zostać zaklęcia jak nazwa wskazuje (czyli magiczna produkcja, moc zasobów, inspirująca medytacja czy teleportacja budynków), a w tej nowej powinny się znaleźć takie elementy jak karma dla zwierzaków, katalizator i owe księgi duchów.
Tutaj bym mógł się z tobą zgodzić tylko że karma czy katalizatory jest traktowana jako zaklęcie podobnie właśnie jak pozostałe które wymieniłeś natomiast artefakty o których wspomniała też @Serengeti to są nadal bonusy podnoszące poziomy budynków ewolucyjnych czyli nie za bardzo się klasyfikują do tej nowej zakładki jako artykuł czarodziejski :)
 

PrzemoOoO

Wędrowiec
To jest tylko oczywiście moja wizja, a taki podział zaproponowałem, ponieważ według mnie katalizator nie jest "rzucany" jako zaklęcie jak np. moc zasobów, tylko służy on do produkcji innych elementów w zakładce Tworzenie, tak samo karma - jednak może rzeczywiście karma mogłaby pozostać jako zaklęcie, bo daje ona efekt magiczny... Jednak czarodziejem nie jestem więc nie będę tu czarował :D W nawiązaniu do tematu, póki co możemy sobie tylko gdybać, jakie głębsze znaczenie nadadzą twórcy tej zakładce.
 

Deleted User - 198835

Guest
A coś z nowego rozdziału nie wyląduje w tej świeżynce ?
Ktoś kto gra na becie może coś podpowiedzieć ?
:) ;)
 

Koval92

Kapłan
A coś z nowego rozdziału nie wyląduje w tej świeżynce ?
Ktoś kto gra na becie może coś podpowiedzieć ?
:) ;)

Nowy rozdział nie dodaje nic do tego. Nowy rozdział wprowadza budynki czasowe jako element rozdziału. Co 7 dni do sprzedaży i postawienia na nowo. Regularna wymiana tych budynków na nowe ma być źródłem zdobywania surowców w rozdziale 19.

W świeżynce ląduje to z eventów i przygód:

1637338914467.png1637339172857.png1637339288102.png1637339340502.png
 
Do góry