• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Nowe awatary jako nagrody za eventy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1745
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś dostawać portrety upamiętniające wydarzenia?

  • Tak, dodatkowe portrety są cool!

    Głosy: 25 78,1%
  • Nie, dzięki, wystarcza mi obecny wachlarz dostępnych awatarów.

    Głosy: 2 6,3%
  • Nie zwracam uwagi na takie pierdoły jak portrety.

    Głosy: 5 15,6%

  • W sumie głosujących
    32

DeletedUser1745

Guest
Witajcie, Ludzie i Elfy!

Jak sami dobrze wiecie, przeżywamy w Elvenarze Noc Walpurgii... tak, kolejny event z kolejnymi nagrodami, których pewnie i tak nie użyjecie albo wymienicie przy pierwszej lepszej okazji.

Tak właśnie wyglądają, przynajmniej u mnie, ostatnie eventy. Osobiście nie lubię budynków hybrydowych (kultura&populacja), do tego wszedłem w erę Leśnych Elfów i muszę zważać na manę, tak więc te wszystkie nagrody są dla mnie bezużyteczne. 2 mniejsze eventy całkiem pominąłem. A budynki - nagrody, które postawiłem, dawno zniknęły.

Przechodząc do meritum - chciałbym móc cieszyć się eventami. Dostać coś, co będzie upamiętniało wydarzenie, nie będzie tylko balastem albo tymczasowym zamiennikiem. I tak sobie pomyślałem, że dobrym pomysłem było by nagradzanie (dodatkowo oczywiście, nie zamiast obecnych nagród!) portretem. Osobiście lubię się wyróżniać w grach, więc taka nagroda byłaby dla mnie jak znalazł. I jestem przekonany, że w swoich poglądach nie jestem osamotniony.

A co wy myślicie? Podoba się wam taka dodatkowa forma gratyfikacji?
 

DeletedUser3033

Guest
Hmm to nawet ciekawy pomysł taka pamiątka po evencie :)
Też mam podobne zdanie na temat tych budyneczków problem się zaczyna jak próbuje się zaoszczędzić miejsce i chce się taki budyneczek usunąć .
Choć ja go jakoś ulokuje od poprzednich eventów udało mi się doczłapać :oops: do wróżek więc wymienię na jakiś podobny budyneczek ale z mniejszymi bonusami .
Jestem jak najbardziej za takim pomysłem a nawet bym go rozwiną na jakieś tło eventowe bo strasznie tu nudnawo ale to tylko moje spostrzeżenia i tak zaraz ktoś napisze że się zemną nie zgadza :D:p
 

jakub357

Łucznik
Jak najbardziej na tak - sam nieraz o tym myślałem i chętnie powiększyłbym moją kolekcję portretów :)
 

Sorcha

Rycerz
Jak najbardziej na tak - sam nieraz o tym myślałem i chętnie powiększyłbym moją kolekcję portretów :)
Popieram przedmówcę, też chętnie powiększył swoją kolekcję portretów, to ciekawy pomysł :)!!! Ale nie wiem czy aż tak ciekawy żeby IG wzięło go do realizacji ;)!!! Zwłaszcza, że niektórzy gracze pomijają eventy, więc w pewnym sensie posiadanie takiego portretu świadczyłoby o jego zrobieniu;)! Czy o to ci chodziło @SkorpyoN ?
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli już to mam tylko pytanie:
nowy avatar dla top 10 sojuszy a reszta obejdzie się smakiem?
nowy avatar za samo uczestnictwo (wykonać minimalną czynność) / jedynie osoby nie grające (np. urlop) są stratne.
..
ja optuję za drugą wersją wydarzeń. Bardziej uczciwa. Mogę zrozumieć walkę o super hiper faaantaaaaastyczny budynek dający to samo co budynek z obecnego eventu (za 1% wysiłku w porównaniu z eventami sojuszowymi) ale avatar?

a w zasadzie jakie eventy? Może tylko taki jak obecny (święto plonów) gdzie gracz jest samowystarczalny (powiedzmy) w zdobyciu nagród. Jeżeli tylko takie eventy to popieram. Jak jakieś związane z bractwami to jestem na nie (a jezeli już to wrzućcie coś do 10 tej skrzynki..ja nie mam szans nawet na 5tą ale cóż..niech mają motywację obecni topowi i przyszli..:p).
 

Sorcha

Rycerz
a jezeli już to wrzućcie coś do 10 tej skrzynki..ja nie mam szans nawet na 5tą ale cóż..niech mają motywację obecni topowi i przyszli..
po pierwsze do dziesiątej skrzynki jest wrzucony schemat, który z tego co wiem pozwala rozbudowywać Magiczne Rezydencje, a może i nawet Magiczne Warsztaty. tak więc motywacja jest. ale jakby tego dali w piątej skrzynce tak w połowie drogi, to była by jakaś motywacja, a nie robimy tylko 3-4 skrzynki i wystarczy. kto chciałby awatara sam by jedną skrzynkę zrobił ;)!!! @Rithven też jestem za druga opcją, właśnie mniej więcej o to mi chodziło, kiedy pytałem autora tematu.
 

DeletedUser

Guest
W sumie racja. 5 skrzynka to byłoby w zasięgu..powiedzmy...większej ilości bractw. A tak na marginesie. Nie gram długo w elvenar ale obecny event jest świetny (święto plonów). Ten event dopiero mnie zachęcił do ...poszukiwania wiedzy... łażę po zagranicznych forach i czytam o budynkach itp. Jakby myślę o przyszłości. Chciałbym więcej takich eventów.
 
Do góry