• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nowe bractwo Gryfindor

Status
Zamknięty.

Seviper

Tancerz ostrzy
Zasady i regulamin w bractwie
Przyjmuje tylko elfy .
I od rozdzialu 3 reszta info w bractwie
 
Hmm...

"turniej obowiazkowy limit 1500pkt nie wyrobienie limitu oddanie 50 pw najlepszej 5"

"arcy i mag nie musza robic min. w turnieju"

To ostatnie nie jest zbyt zachecajace... Nie wiem, czy znajdziesz wielu chetnych, ale zycze oczywiscie powodzenia w tworzeniu nowego bractwa. Tak z ciekawosci: dlaczego tylko elfy ? ;)
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Skoro Arcymag ma taki pomysł na bractwo samych elfów to czemu nie:) w końcu my elfy też dajemy sobie nie najgorzej radę :p
Jednak jak dla mnie Arcymag i magowie powinni być pozytywnym wzorem, i od siebie wymagać co najmniej tyle samo (albo i więcej) co od pozostałych. Ale może tylko ja tak to widzę.
 

DeletedUser174

Guest
świat elvenaru jest bardzo mały

Kolezanka mi zdradziła swego czasu nick kolegi jako ciekawostkę przyrodniczą. Bo kolega zapytł się, czy by mu się miejsce w bractwie nie znalazlo. To jeszcze nie przestępstwo i pytanie tak samo dobre jak kazde inne. Ciekawostką było natomiast drugie pytanie pomocnicze. Bo kolega szukał bractwa, które będzie go karmić i dawać surkę na turniej i iglicę. Szczerze zaintrygowała mnie taka otwarta deklaracja pasożytnictwa... niestety wymagania na nieaktywność arcy w zestawieniu z ta wiedza już mnie nie dziwi
 

Koval92

Kapłan
"arcy i mag nie musza robic min. w turnieju"
Masakra, prawie powtórka z UP z Felyndrala w kwestii zarządzania
 
Jednak jak dla mnie Arcymag i magowie powinni być pozytywnym wzorem, i od siebie wymagać co najmniej tyle samo (albo i więcej) co od pozostałych. Ale może tylko ja tak to widzę.
Nie, nie tylko Ty ;)
Po prostu odzywajac sie w tym temacie jako pierwszy nie chcialem ujmowac tego zbyt dosadnie, wolalem tylko zasugerowac, ze takie zasady sa troche... no nie za bardzo ;) Podejrzewam, ze jakies 99% graczy zgodziloby sie z Twoja (nasza) opinia.
 

Nusion

Kapłan
Jednak jak dla mnie Arcymag i magowie powinni być pozytywnym wzorem, i od siebie wymagać co najmniej tyle samo (albo i więcej) co od pozostałych. Ale może tylko ja tak to widzę.
Nie, nie tylko Ty ;)
Po prostu odzywajac sie w tym temacie jako pierwszy nie chcialem ujmowac tego zbyt dosadnie, wolalem tylko zasugerowac, ze takie zasady sa troche... no nie za bardzo ;) Podejrzewam, ze jakies 99% graczy zgodziloby sie z Twoja (nasza) opinia.

Ja sobie w ogóle nie wyobrażam, żebym jako Arcy miała nie zrobić co najmniej tego, czego wymagam od reszty bractwa!
Tak zerknęłam i kolega Arcy jest na razie jedynym członkiem w bractwie... ;) A szkoda, taka ładna nazwa się zmarnuje..., mam sentyment do Harrego Pottera :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry