• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

NOWE IKONKI

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3975
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3975

Guest
W pasku na dole pojawiły się nowe ikonki "Iglica Wieczności" i "Tworzenie".
Bardzo fajny i praktyczny pomysł, oby takich więcej ;)

Dziękuję i pozdrawiam


Nowy obraz (1).jpg
 

Koval92

Kapłan
Grałem na becie i tam to było, nawet nie zauważyłem, że przeszło na live!
Chwilę może zająć przyzwyczajenie się, że ikonka ekwipunku już nie jest ostatnia z prawej ;)
Szkoda, że nie ma wejścia do budynków wojskowych bez zbierania armii przy tym, no ale trudno
Przycisk iglicy uważam za niepotrzebny, za to ten drugi jest świetny
 

DeletedUser174

Guest
jaki piękny offtop... a nie można było tego napisać w dyskusji o aktualizacji?
 
jaki piękny offtop... a nie można było tego napisać w dyskusji o aktualizacji?
Czepiasz sie :p Co za roznica ?
Szkoda, że nie ma wejścia do budynków wojskowych bez zbierania armii przy tym, no ale trudno
Nie dodadza czegos takiego, bo po prostu nie moga - to by calkowicie storpedowalo ich wlasne proby limitowania karmy. Wyszkolone oddzialy mozna by kumulowac praktycznie bez konca, a potem odpalic brunnery tylko raz i zebrac cala produkcje na raz...
 

DeletedUser174

Guest
Czepiasz sie :p Co za roznica ?
ależ oczywiście, ze się czepiam :p Czepianie sie to moja specjalność przecież, więc no ten tego... czepiasz się :p

a różnica jet taka, ze powstał nowy wątek zupełnie bez sensu

a co do karmuchy ... hm... to by był raj na ziemi jakby wprowadzili wejście do koszar tylnym wejściem, więc raczej nici z tego... ale poślinić się trochę na samą myśl można :D
 

DeletedUser3975

Guest
Przycisk iglicy uważam za niepotrzebny

I po coś krakał?! :mad: Dla mnie wyśmienicie się sprawdzał, miałam wszystko pod ręką, a teraz znowu trzeba przesuwać całą mapę, zahaczając o dachy i wieże ;)
Dodatkowo przez swoją wyrazistą grafikę, oddzielała pozostałe ikonki, które teraz zlewają się i nie trudno o pomyłkę, szczególnie w pośpiechu.
Z ikonki "Kupca" również jestem zadowolona, ale czy musi być kosztem innej? Mi obydwie są niezbędne.
 
Spokojnie, przycisk kierujacy do Iglicy znika tylko na czas, gdy Iglica jest nieaktywna, czyli od piatku 22:00 do niedzieli 16:00. Zaloze sie, ze przycisk Iglicy przestanie znikac w niedziele o 16:00. Co nie zmienia faktu, ze jego znikanie teraz to pewnie jakis bug, podobny do tego ze znikaniem zakladki turniejowej w czasie pomiedzy turniejami.
 

DeletedUser3975

Guest
Spokojnie, przycisk kierujacy do Iglicy znika tylko na czas, gdy Iglica jest nieaktywna...

Tylko żartowałam, tak dla wyluzowania co niektórych, bo są bardzo spięci ;)

Ed.
... ale dzięki za info, dobrze wiedzieć :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
żarty na tym forum są jakoś źle przyjmowane

ostatnim razem po żarcie pojawiły się dziwne akcje... od wyzwisk pokroju oszustów i kombinatorów po pojawianie sie kont-widm na forum... i chociaż już sporo wody upłynęło to negatywne skutki tej dziwnej akcji jeszcze dzisiaj są odczuwane (i pewnie jeszcze długo będą)
 
Do góry