• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nowe miasta w miejsce starych?

  • Rozpoczynający wątek Qazaxas
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tytuł może niezbyt fortunny ale nie miałem pomysłu jak to wyrazić w jednym zdaniu żeby oddawało sens tego o co mi chodzi.
Zauważyłem dzisiaj obok swojego miasta nowe miasto. Może bym i nie zauważył ale zastanowiło mnie to że nie było przeze mnie wczoraj motywowane. Dlatego dokładnie mu się przyjrzałem, miasto jest budowane. Ma 110 punktów. Jeszcze wczoraj w tym miejscu było inne miasto o ile dobrze pamietam ale jestem pewny ze na pewno nie to.
 

DeletedUser79

Guest
A co w tym dziwnego, że się pojawił nowy gracz? :p Jeśli wcześniej był tam inny, to znaczy, że został usunięty, z powodu braku aktywności.
 

DeletedUser

Guest
Tylko dlaczego puste miejsca nie są zapełniane nowymi graczami tylko kopalniami. Wolał bym nowego gracza zamiast kopalni. I z tego co czytałem to do tej pory nie były puste miejsca uzupełniane nowymi graczami a były oni rozmieszczani na obrzeżach świata.
 

DeletedUser

Guest
Coś Ci dzwoni ale nie w tym kościele. Gracze byli kiedyś ciurkiem wciskani spiralnie do gry licząc od centrum mapy. Gdy zaczęto konta nieaktywne usuwać masę pusych się zrobiło. Zamienili więc algorytm ze spiralkowego na "wciskaj w pierwsze wolne i najbliższe centrum mapy" i jak na razie działa on do teraz. To sprawiło, że Ci na obrzeżach nie mają wcale sąsiadów, a nowi nie potrafią tam się pojawić (ciągłe wciskanie nowych graczy jak najbliżej centrum). Kopalnie mają być częściową rekompensatą tego dla tych odległych. Mierną ale jakąś tam zawsze. Jeśli komuś się pojawiają nowi to znaczy, że jest blisko centrum. Ja nowego gracza nie widziałem od prawie roku obok siebie.
 

DeletedUser

Guest
Dzieki za odpowiedź. Pisałem że nie uzupełniają nowymi graczami pustych miejsc bo czytałem narzekania na to w nie jednym poście. Widocznie i ja byłem wciśnięty w taką lukę bo wkoło są gracze dużo bardziej rozwinięci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry