• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nowe odznaki w bractwie

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 198835
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 198835

Guest
Witam
W opisie bractwa pojawiły się 3 nowe odznaki - 2 odznaki za turnieje i 1 dodatkowa odznaka za iglicę
Prawdopodobnie przegapiłem info o tych odznakach dlatego pytam się o co w nich chodzi dla siebie i dla ludzi z mojego bractwa na pl1
Pozdrawiam i dziękuję z góry za podpowiedzi i pomoc
Andrzej M
 

Avintia

Wędrowiec
Widząc Twoją aktywność na forum jestem niemalże pewna , że czytałeś dział aktualizacje.
Więc wszystkie oficjalne wiadomości o trzech nowych odznakach przeczytałeś.
 

Deleted User - 198835

Guest
Dział aktualizacje jako pierwsze czytam , jak się pojawiają , ale w nich akurat od dawna nie ma o nowościach w grze , jedynie nowości w aplikacji , ale jeszcze raz przejrzałem ten dział i nic nie widziałem , chyba , że jest to w dyskusjach o aktualizacji
//
Znalazłem jakąś wzmiankę w ogłoszeniach o dodaniu czegoś związanego z turniejami od 5 października ale nie kumam o co w tym chodzi
Ale są 3 nowe odznaki
Czy ktoś mógłby wytłumaczyć po ludzku o co chodzi w tych odznakach i za co są przydzielane ?
Żeby się dowiedzieć , to musiałbym przekopywać się przez całe forum włącznie z czytaniem na nowo postów o tej chryi z trąbką na temat PB a ten temat nadal jest dla mnie drażliwy

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
1634403046564.png

1. Bractwo dostanie 1 odznakę za każdym razem, gdy zdobędzie w turnieju 10 skrzynek
2. Bractwo dostanie tyle odznak, ile zdobyło w turnieju dodatkowych skrzynek ponad 10
3, 4 i 5. stare - wszyscy znamy

EDIT
Z tego co pamiętam, przed odznaką nr 1 z powyższego screena jest też odznaka, którą bractwo zdobywa za 5 skrzynek, jeśli nie zrobi 10. Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę, bo nie mam gdzie sprawdzić.. :]
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
Dzięki serdeczne za podpowiedź :)
Teraz coś kojarzę w sprawie tych odznak i mam jakieś mgliste przeświadczenie , że wtedy niewiele z tego zrozumiałem a była żywa (wręcz żywiołowa) dyskusja na inny temat i chciałem to przeczekać a potem normalnie zapomniałem o temacie aż do pojawienia się odznak w grze
Ale mam nadzieję , że wybaczycie staruszkowi (mam już bliżej do setki , niż urodzin) moje rozczepianie i słabszy stan kumania :)
Dziękuję jeszcze raz za odpowiedź :)
//
A wiecie może jak daleko są posunięte prace nad wprowadzeniem odzyskiwania punktów z nieskończonej skrzyni w turku i tych w iglicy ?

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
A wiecie może jak daleko są posunięte prace nad wprowadzeniem odzyskiwania punktów z nieskończonej skrzyni w turku i tych w iglicy ?
Terminu jeszcze nikt oczywiście nie zna :)
Wprowadzają to stopniowo. Najpierw były aktywne tylko 3 perki z 4. Teraz są już aktywne wszystkie. Potrzeba pewnie kilku tygodni, żeby sprawdzić na becie, czy wszystko działa. Czym dłużej potestują, tym większa szansa, że u nas zadziała dobrze ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry