• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nowe twarze w Twoim mieście![Krasnoludy]

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Lubisz Krasnoludy? Wyraź to w tym temacie. Wolisz Skrzaty? Wszystkie opinie mile widziane.
 

Deleted User - 34008

Guest
Pytanie podstawowe - czy będą questy związane z krasnoludami w linii fabularnej i w questach powtarzalnych ?
Pytanie pomocnicze - czy ewentualne nie wykonanie questów z linii fabularnej będzie blokować dostęp do czegoś w rozwoju krasnoludów, czy może tak jak do tej pory - questy sobie a rozwój sobie ?
 

DeletedUser80

Guest
Czy w jakimś rozsądnym czasie pojawi się informacja o nowych budynkach na Wiki?
 

DeletedUser79

Guest
Z czasem pewnie się pojawią informacje na wiki. Nie rozumiem jednego, skoro mowa jest o krasnoludach, to czemu Rey wspomniał o skrzatach? Czyżby tutaj była opcja wyboru? :D
 

DeletedUser80

Guest
Nie sądzę, raczej to ma być zaproszenie do dyskusji i to taki ozdobnik retoryczny:)
 

DeletedUser79

Guest
Po zapewnieniu stabilnej produkcji Granitu i Miedzi będziesz mógł ulepszyć prawie wszystkie swoje budynki do wyższych niż dotychczas poziomów. Efektywność z jaką pracują Krasnoludy sprawi, że ulepszenia sprawią, że niektóre z budynków będą potrzebowały mniej terenu niż kiedyś, więc będziesz mógł odzyskać trochę przestrzeni!

Najbardziej z wszystkich nowości podoba mi się to, że będzie można rozbudować (i jak mniemam zmienić wygląd) aktualne budynki. 15 poziom budynków u ludzi osobiście mi się nie podoba, a ta opcja mam nadzieję to zmieni.
 

DeletedUser

Guest
Z tego co kojarzę, niektórzy zachwycali się nad wyglądem rezydencji na poziomach 16 i 17, ale 16 był ponoć ładniejszy.
 

Deleted User - 34008

Guest
Jeszcze jedno pytanko - czy będzie możliwy handel towarami " krasnoludzkimi" u handlarza, zarówno kupno od niego jak i handel między graczami, oraz czy będzie je można wymieniać za zwykłe towary ?
 

DeletedUser

Guest
gdzie te krasnale?

To jest dopiero szykowana nowość, która pojawiła się na Becie. Z tego co przeczytałem, to nie wchodzi z dzisiejszą aktualizacją (na nasze serwery PL1, PL2) tylko jest zapowiedziana.

Osobiście to może mi się to spodobać, mieszanka kultur w grze mi nie zaszkodzi, ale jeszcze mam malutki kawałeczek do tego, aby sprawdzić i przekonać się jak to będzie naprawdę. :)

Możliwość o wiele większego powiększenia miasta - to by mnie zadowoliło (czyli aktualny kawałek ziemi x2).

Aktualizacje oceniam oczywiście na plus, jak zawsze poprawione ważne błędy - oby tak dalej! :)
 

DeletedUser

Guest
lubię krasnoludy, skrzaty a nawet Sierotkę Marysię ,
a temat można przenieść do karczmy
 

Mikekun

Rozbójnik
Opcja z kraśami bardzo fajna. Jestem jednakże ciekawy innej odpowiedzi. W moim wypadku jeszcze sporo zajmie zanim dobije do ostatniej epoki rozwoju, czy krasnoludy zostają wtedy u mnie na stałe, czy raczej zabawę wtedy rozpoczynam inną rasą?

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser80

Guest
Masz drzewko badań krasnoludów, jak dojdziesz do końca będziesz miał ulepszoną część budynków, krasnoludy wtedy znikną na ich miejsce pojawi się kolejna rasa i pojawi się kolejne drzewko gdzie będziemy ulepszać kolejne.
Tak w skrócie:)
 

DeletedUser

Guest
Od razu uzupełnię wypowiedź @PanGry ... Nowe rasy dopiero się mają pojawić, tak samo jak teraz było z Krasnoludami. Póki co nie było ogłoszeń kiedy i jaka to ma być, więc jeszcze pewnie nad nią pracują. Ale ma rację co do tego, że gdy kończysz drzewko danej rasy, to ma ona "znikać", gdyż tak to zostało zapowiedziane przez autorów gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry