• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nowe wymagania uczt turniejowych?

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Wchodzę na grę, idę robić turniej, a tu w ucztach poza towarami trzeba orków. Nie żeby to był jakiś wielki problem, te ilości nie są powalające, ale pierwszy raz się z tym spotkałam. To jest kwestia odblokowania konkretnego powiększenia oddziału czy jakaś nowa zmiana? Coś mnie ominęło?
Nadmienię, że była to pierwsza prowincja, piąta gwiazdka (nie mam dość czasu, by wyrabiać 6).

Turniej.png
 

Nusion

Kapłan
Orki w turniejach pojawiają się po odblokowaniu 26 badań powiększenia oddziału. Więc czym więcej tych badań się po drodze pominęło, tym później są orki w turniejach.
 

MetamFetamina

Wędrowiec
A tak przy okazji zapytam: czy orki są do czegoś potrzebne w późniejszych rozdziałach gry prócz turniejów? Nie widzę dla nich obecnie zastosowań, a naprodukowałem tego z 50k, nie lubię jak mi ikonka bezczynności miga nad zbrojownią :(
 

Hassano

Łucznik
Uwierz mi na słowo że dojdziesz do momentu w którym nie powalczysz :) dlatego jedna czy dwie zbrojownie ewentualnie cud kuźnia bohaterów będzie Ci potrzebna
 

visit0r

Paladyn
Niezupelnie. Wystarczy nie odrzucac tego akurat zadania, ktore daje diamenty.
Po przejsciu do nastepnej epoki zadania z poprzedniej mozna robic lub odrzucac pojedynczo, jedno po drugim.
wlasnie mialem napisac to samo
odrzuca sie zadania ktorych sie nie chce robic
a czesc zadan pozniej bedzie automatycznie zaliczona np zadania zbadaj jakas technologie
 
Do góry