• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nowi sąsiedzi

  • Rozpoczynający wątek Tempus
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jeżeli dobrze pamiętam, to serwer wystartował 7. czerwca.
Czyżby to oznaczało, że od dziś powinna się odbywać powolna wymiana sąsiadów? A jeśli nie to od kiedy? (na prawdę nie pamiętam na 100% kiedy serwer wystartował)

I pytanie do osób z okolic środka mapy: jak wygląda wymiana sąsiadów w praktyce? Dużo miejsc wolnych się robi? W miarę szybko są zastępowane?
/nie, nie oczekuję, że na te pytania dostanę odpowiedzi w ciągu 24h od początku wymiany sąsiadów, ale mam nadzieję opinie na ten temat trzyma w jednym topiku :) /
 

DeletedUser14

Guest
Wystartował chyba 2 czerwca we wtorek, więc wymiana powinna być już przeprowadzana od kilku dni, ale jakoś zmian nie widać :eek:

Mam jednego sąsiada z 2 budynkami, widać, że nie gra, ale jakoś nie znika :eek: Albo wymiana nie działa, albo on się co jakiś czas loguje i patrzy na zmiany :(
 

DeletedUser68

Guest
Ja mam większość sąsiadów takich z 1-2 budynkami i jak byli tak są.
 

DeletedUser14

Guest
To coś ta wymiana szwankuje :p No chyba, że jej tutaj nie ma/nie jest włączona :eek:
 

DeletedUser68

Guest
Myślę że jej nie ma, przynajmniej u nas. Jak się ma tyle opuszczonych osad, co ja, to nie sposób nie zauważyć takiej zmiany.
 

DeletedUser

Guest
Pamiętajcie, że start serwera nie oznacza, iż tego dnia wszędzie czyszczą :) Miesiąc gry musi być nieaktywność konta gry. A nie możesz jednoznacznie stwierdzić kiedy dany sąsiad koło Ciebie tak naprawdę zaczął grę i kiedy miał ostatnią aktywność.
 

DeletedUser

Guest
Mam nadzieję, że nieaktywni nie zostaną tak skasowani z dnia na dzień, bo będzie to tragedia! Masa pustych miejsc, więc ani handlu nie będzie, ani my nie będziemy mogli zarobić na pomocy sąsiedzkiej.
Usuwanie powinno być przeprowadzane stopniowo, aby następowało zastępowanie skasowanych nowymi. Jeśli dziennie rejestruje się 100 nowych graczy, to kasować 150 nieaktywnych. Innej możliwości nie widzę.
 

DeletedUser80

Guest
Miesiąc to miesiąc.
Ostatnia aktywność gracza 6.06 o godz 17.12 - kasowanie konta 6.07 o godz 17.13
Unikniemy sytuacji że o 12.00 zrobią czyszczenie kont i nagle mamy obok siebie kilka czy nawet kilkanaście pustych miejsc.
I od razu w to miejsce (jeśli jest taki) wsadzać nowego gracza.
 

DeletedUser

Guest
Wystartował chyba 2 czerwca we wtorek, więc wymiana powinna być już przeprowadzana od kilku dni, ale jakoś zmian nie widać :eek:

Mam jednego sąsiada z 2 budynkami, widać, że nie gra, ale jakoś nie znika :eek: Albo wymiana nie działa, albo on się co jakiś czas loguje i patrzy na zmiany :(

To moje konto nie będzie działało bez mojej ingerencji :eek:? Całe życie w kłamstwie...
 

DeletedUser

Guest
Pozostaje nam czekać na więcej informacji, odnośnie właśnie tego systemu :)
 

DeletedUser

Guest
Hmm.. A gdyby tak zamiast usuwać miasta graczy którzy przestali aktywnie grać, przerobić na miasta opanowane przez jednostki neutralne albo na opustoszałe. Wtedy pojawiała by się możliwość najazdu takiej wioski dla zdobycia nagłego zastrzyku surowców, oczywiście im dalej tym trudniej ale i nagroda większa.
Nie znam się na projektach gier, ale ile taki projekt wymagałby pracy i czasu?
 

DeletedUser37

Guest
Miesiąc to miesiąc.

Tylko od kiedy ten miesiąc jest liczony, czy od startu serwera czy od daty wprowadzenia aktualizacji 0.19 (01/07)? Jak od aktualizacji to usuwać nieaktywnych będą dopiero 1 sierpnia.
Tak czy siak u mnie w okolicy nic się nie zmieniło, ci co byli są nadal.
 

DeletedUser

Guest
Miesiąc nieaktywności gracza. Czyli od ostatniej jego interakcji z grą, robienia w niej cokolwiek przez niego.
 

DeletedUser

Guest
w tym prawdopodobnie zwykłego zalogowania, obejrzenia sobie miasta i wyjścia gry bez jednego kliknięcia
 

DeletedUser68

Guest
Ja zaczęłam grać 9 czerwca, więc jutro powinnam po zalogowaniu zobaczyć krajobraz księżycowy / większość to od początku to osady po 2 domki, więc wiadomo że nikt nawet dnia tam nie grał /
Zobaczymy co po północy zobaczę ;)
 

DeletedUser

Guest
O stopniu nieaktywnych kont świadczy to w ile można przebić się do czołówki :/ Moje konto ma 1.5 tygodnia, a dziś moja pozycja wskoczyła do Top1000, czyli przegoniłem ponad 40000 kont. Moja żona ma podobnie. Ale nie wskoczyła jeszcze do pierwszego 1000
 

DeletedUser48

Guest
Ja zaczęłam grać 9 czerwca, więc jutro powinnam po zalogowaniu zobaczyć krajobraz księżycowy / większość to od początku to osady po 2 domki, więc wiadomo że nikt nawet dnia tam nie grał /
Zobaczymy co po północy zobaczę ;)

Mam ciche podejrzenie, że nic nowego nie zobaczysz a jak nie będę miał racji, to mi napisz.
 

DeletedUser68

Guest
Ależ oczywiście Chudya że masz rację, chyba wszyscy o tym dobrze wiedzieliśmy :p:D:p:D:p
 

DeletedUser

Guest
gram może z 2 tygodnie, mam 30 odkrytych sąsiadów ( specjalnie policzyłam ) :rolleyes: a wśród nich 1 (słownie: jeden ) żywy, który na dodatek loguje się co kilka dni ale coś robi na koncie, u reszty stoją po 2 domki i ratusz, więc handel u mnie jako taki nie istnieje z sąsiadami, wszystko co kupuję obłożone jest prowizją kupca, ogólnie masakra, jedyny plus że za odwiedziny można trochę zarobić.
liczę na to że czyszczenie coś zmieni ale nie obudzę się pewnego pięknego dnia na księżycowym krajobrazie : moje miasto i kratery dookoła, więc już nie wiem co lepsze, ehhhh :(
pozdrówki dla wszystkich grających :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry