• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Noworoczne zmiany

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nowy rok przyniesie trochę zmian. Już jutro w grze pojawi się nowy Community Manager, który przejmie wszystkie moje obowiązki od Nowego Roku.

Dziękuję za dotychczasowe wsparcie, życzę wszystkim udanej rozgrywki.

Pozdrawiam
Reynevan
Elvenar Team
 

DeletedUser626

Guest
Drodzy Gracze!

Jest mi niezmiernie miło powitać Was jako nowy Community Manager. Mam na imię Katarzyna, dla niektórych z Was mogę być znana jako Danifae z innego projektu InnoGames - Forge of Empires. Do końca miesiąca będę korzystać ze wsparcia i wiedzy Pawła, któremu już teraz dziękuję za cały jego wkład w polską wersję Elvenaru. Postaram się, aby godnie go zastąpić i jak najlepiej opiekować się naszym projektem. :)

Pozdrawiam,
Katarzyna
 

DeletedUser626

Guest
Drodzy Gracze!

Świąteczno-noworocznych zmian ciąg dalszy! Jak niektórzy się już może zorientowali, dział Konkursów zmienił swoją lokalizację. Będą tam się pojawiały tematy z nowymi konkursami, otwarte dla wszystkich. Gorąco zachęcamy do wspólnej zabawy!

Wasz,
Elvenar Team
 

DeletedUser626

Guest
Zgodnie z zapowiedzią żegnamy Pawła, dotychczasowego Community Managera. Chciałabym jeszcze raz podziękować mu za poświęcony czas i energię włożone w rozwój polskiej wersji Elvenar. Wraz z nim żegnamy również Avilon, localhost i Prz3mQ, którzy postanowili skupić się na wyzwaniach poza naszą firmą. Bardzo dziękuję im za współpracę, pomoc i całe wsparcie okazane naszemu projektowi oraz życzę wszelkiej pomyślności!
 

DeletedUser626

Guest
Wiem, że już luty, ale zmian ciąg dalszy nastąpił. :)
Dodałam opisy do działów, aby stało się jaśniejsze, który do czego służy. W związku z tym przeniosłam również trochę tematów, zostawiając na pewien czas przekierowania, aby można było je odnaleźć. Proszę Was o szczególne zwrócenie uwagi na różnice między tymi działami:

Błędy gry - Jest to miejsce, w którym możecie zgłosić błąd gry, jednak po pierwsze powinniście się upewnić, czy coś faktycznie jest błędem. Jeśli wiecie, że coś dotyczy tylko Waszego konta, powinniście zgłosić się do supportu. Proszę również nie tworzyć zgłoszeń w czyimś imieniu, trudno udzielić pomocy poprzez pocztę pantoflową. :)

Dyskusja o grze - Tutaj zakładam tematy związane z ogłoszeniami, tutaj również możecie porozmawiać o wszystkim co dotyczy Elvenaru, nawet jeśli wydaje Wam się to mało poważnym tematem typu przechwałki, kto ma większe miasto. ;)

Pomocna dłoń - Krótko mówiąc "Pytajcie a znajdziecie". Dział pomocnej dłoni to miejsce, w którym możecie zadać pytanie dotyczące gry i otrzymać pomoc od innych Graczy. Nie jest to miejsce do zgłaszania błędów, ani prowadzenia długich dyskusji, do których służą wcześniej wymienione działy.

Karczma - Tutaj musiałam zrobić największy porządek. Karczma jest działem służącym do mniej lub bardziej poważnych rozmów, ale nie związanych z Elvenarem, np, związanych z polityką, muzyką, sztuką. A wygląd miasta? Zapraszam do dyskusji o grze. :)

Offtopic - Coś co każde forum posiada. Miejsce na kontrolowany spam, forumowe zabawy, wyliczanki, skojarzenia, wrzucenie mema albo żartu.


Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Kasia
 
Status
Zamknięty.
Do góry