• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nowy Event

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 198835
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Deleted User - 198835

Guest
Witajcie
Jak przy każdym evencie dostałem coś co potocznie w moim środowisku w realu nazywamy mejlem
W tej wiadomości był link , który przekierowywał do gry i otrzymałem 100 waluty eventowej
I jak przy każdym evencie - okazuje się , że nie wszyscy takie cudo dostają
To jest normalne , że tylko "wybrańcy" dostają tą walutę , a inni jej nie dostają ?
//
Od razu mam propozycję - czy mógłbym podarować tą podarowaną walutę komuś , komu bardziej się przyda ?
Bo jakoś te 5% wskrzeszania zabitych jednostek nie przekonuje mnie osobiście do aktywnego uczestnictwa w tym evencie i walki o jego artefakty :)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 198835

Guest
W sumie to dobry feniks i podoba mi się on , ale te 5% , to trochę mało według mnie , ale dobrze , że o tym pisałem , bo może się przydać , pomimo mojego stosunku do gry - gram , aby rozwijać miasto a turnieje i inne wydarzenia mają mi w tym pomóc , ale w turkach i tak krążę w okolicach 2K punktów na turka , chociaż wielokrotnie sam sobie obiecywałem nie przekraczać 1K punktów a potem nie wiadomo skąd wzięło się tak dużo
A co do głównego tematu , to tak mi się zdawało , chociaż nie miałem pewności , że każdy takiego mejla powinien dostać , ale jakie są szanse , że po napisaniu do suportu przez osoby pominięte będą mieli naprawiony błąd , zamiast odpowiedzi , że to z winy gracza nie dostają takiej nagrody - coś mi świta w głowie , że czytałem jak to ktoś pisał do suportu a w odpowiedzi dostał , że to z winy zmiany adresu mejlowego nie mają tych wiadomości
 

Deleted User - 198835

Guest
Tajniakos przeczytałem Twoją wiadkę jeszcze raz i dzisiaj mam taką myśl - ja w tą grę wszedłem ze względu na taktykę rozwoju miasta a wszystkie wydarzenia militarne mają tylko wspomóc w większym , lub mniejszym stopniu rozwój miasta , czyli raczej nie jestem graczem militarnym w tej grze , chociaż ten akurat feniks przydałby mi się w turnieju co skończył się tydzień temu a ja zająłem 8 miejsce w rankingu serwera na ARENDYLL , ale tylko dla zdobycia kilku więcej run z prowincji turniejowych , bo "ptaszek" nawet najbardziej rozbudowany nie oddałby mi wojska na tyle , żeby wspiąć się o 1 miejsce wyżej - jak to pisałem już ma on za mały zwrot poległych jednostek
Ale zgadzam się z Tobą , że dla graczy , co mają konta dla walki w turniejach a tym bardziej w iglicy nagroda z tego eventa jest jak najbardziej potrzebna
 

Tajniakos

Paladyn
Sam Sęp wiosny nie czyni :) Natomiast w połączeniu z feniksem ognia, wzmocnieniami z AM, brunerem oraz cudami militarnymi daje miastu poważne wzmocnienie :) To wszystkie te składowe powodują, że szanse militarne w dalszych prowincjach są dla nas dużo mniej bolesne niż bez nich.
Ja też nie należę do tych zagorzałych turniejowców ale zdaję sobie sprawę, że bez tych wzmocnień po zmianach, wypuszczenie się na prowincje 40+ mogło by się dla nas źle skończyć :) i sądzę, że nie jeden turniejowiec by to potwierdził :)
 

Deleted User - 198835

Guest
Ja w turniejach jeszcze widzę dla siebie nagrody , ale w iglicy to powyżej pierwszego piętra to dla mnie koszty wojska są za duże w stosunku do nagród , dlatego walczę w turniejach a iglicę przechodzę tylko 1 piętro , ale to jest moje indywidualne zdanie , chociaż jak ktoś inny widzi się w iglicy bardziej niż w turnieju , to będę mu kibicował :)
W turniejach też przede mną masę nauki , chociaż nie jestem aż tak nastawiony na nie , żeby przebijać się przez chociaż najważniejsze poradniki
W początkach gry "Plemiona" grałem w to i niedawno znowu próbowałem , bo brakuje mi gry tego typu (chociaż w tej nastawiłem się na ekonomię) i stwierdziłem , że poczekam jeszcze , bo tamta gra jest mocno agresywna a ja chciałbym już bardziej na spokojnie pograć , czyli osiedlić się z osadami daleko od innych graczy , co w Plemionach jest jeszcze niemożliwe , chociaż zmiany idą w takim kierunku , że jest nadzieja :)
Wracając do tematu , to w turku co tak poszedłem do przodu miałem 9 krasnoludzkich zbrojmistrzy i 4 ulepszenia jednostek , do tego fenix ognia na maxa i karmiony oraz klasztor sztuk walki na maxa :)
 

Poziomek

Rycerz
ten jastrzab jest obowiazkowy jesli: jestes juz w wysokiej epoce i masz bardzo dobrze rozbudowany cud d111 (conajmniej ze 20+lvl) i zalezy ci na wynikach w turnieju rzedu +5tys i wyzej. Sam budynek fajny, ma slabe bonusy, ale chodzi o ilosci karmy - jesli nie masz cudu wysoko grasz casualowo to zbankrutujesz dokarmiajac czerwonego +tego. Pewnie gamingowe freaki beda chcialy miec ze 2 a moze 3, no ale kto bogatemu zabroni.majac 2 - i spelniajac powyzsze warunki turniej mozna robic na niezle wyniki, ale czy jest sens pakowac tyle zlotowek badz diamentow- kazdy musi odpowiedziec sobie sam
 

Deleted User - 198835

Guest
No i popielaty fenix stoi na 9 poziomie
Z tego powodu mam pytanko :
W AM pojawi się artefakt do niego przed PB , czy dopiero po nim , żeby nie robić konkurencji dla tego wydarzenia ?
 

DeletedUser5758

Guest
A nie będzie tak, że w PB będzie księga tajemnic w której do wyboru będzie też Arte do tego fenka ?
 

Klops

Rozbójnik
No i popielaty fenix stoi na 9 poziomie
Z tego powodu mam pytanko :
W AM pojawi się artefakt do niego przed PB , czy dopiero po nim , żeby nie robić konkurencji dla tego wydarzenia ?

Andrzej, na pewno Ci chodzi o popielatego feniksa? Bo patrzyłem u Ciebie w mieście i masz feniksa zmierzchu na 9 poziomie i artefakt będzie do zdobycia w trakcie PB

Na becie zaczęły się Przygody Bractw, za 2 i 3 mapę w nagrodach Księgi z artefaktami do Feniksa Zmierzchu i Kwiatowego Goblina

View attachment 5162
 

Deleted User - 198835

Guest
O sorki - rzeczywiście popielaty feniks
Virgil - jaka chodzi o artka to co to za różnica w jakiej formie będzie to podane ?
Ważne gdzie będzie pierwszy
 

Deleted User - 198835

Guest
Virgil zdarza się ;)
A ja ostrzej zareagowałem niż było to potrzebna
Ale ten artek w jakiejkolwiek formie chyba wcześniej będzie w PB niż w AM ? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry