• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nowy gracz poszukuje bractwa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1631
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1631

Guest
Witam
Jestem w grze od kilku dni, a ponieważ bardzo mnie wciągnęła chciałabym móc korzystań z niej w pełni, więc poszukuję bractwa - ponieważ dla mnie tego typu gry mają sens tylko jeśli można pospamować sobie na czacie z ekipą.

Nie ukrywam, że sama uważam, że etap na którym jestem jest jeszcze mało atrakcyjny dla bractw i chętnie bym z poszukiwaniami jeszcze poczekała, aż będę miała coś do zaoferowania, ale eventowa misja z handlem zmusiła mnie do poszukiwań znajomych, bo z ofert przypadkowo spotkanych na targu nie jestem w stanie jej zrobić... więc może jakaś ekipa przyjmie początkującą graczkę pod swoje skrzydła? Kto wie, może akurat będzie to miłość na całe lata :p

Pozdrawiam, nick jak widać: Jaga92
 

Deleted User - 172852

Guest
Witaj :)
W grze, pod Twoim avatarem masz taki mały pucharek. To jest ranking graczy. Jak w niego klikniesz, uzyskasz dostęp do zakładki z listą bractw. Poszperaj tam, przejrzyj bractwa, które potencjalnie mogą Cię przyjąć. I kieruj się - przynajmniej na początek - ilością graczy w bractwie. Jeśli w bractwie brakuje tylko jednego gracza (24/25) , może to sugerować, że bractwo jest dość aktywne.
Jeżeli zależy Ci na pracowitych i aktywnych towarzyszach, to kieruj się jeszcze pozycją rankingową bractwa. Celuj w okolice 30 pozycji :) Jak już wybierzesz bractwo, do którego chciałabyś dołączyć, to wyślij swoje zgłoszenie. Taką zakładkę znajdziesz na profilu bractwa.
Mam nadzieję, że pomogłam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1631

Guest
Witaj :)
W grze, pod Twoim avatarem masz taki mały pucharek. To jest ranking graczy. Jak w niego klikniesz, uzyskasz dostęp do zakładki z listą bractw. Poszperaj tam, przejrzyj bractwa, które potencjalnie mogą Cię przyjąć. I kieruj się - przynajmniej na początek - ilością graczy w bractwie. Jeśli w bractwie brakuje tylko jednego gracza (24/25) , może to sugerować, że bractwo jest dość aktywne.
Jeżeli zależy Ci na pracowitych i aktywnych towarzyszach, to kieruj się jeszcze pozycją rankingową bractwa. Celuj w okolice 30 pozycji :) Jak już wybierzesz bractwo, do którego chciałabyś dołączyć, to wyślij swoje zgłoszenie. Taką zakładkę znajdziesz na profilu bractwa.
Mam nadzieję, że pomogłam :)

Dziękuję bardzo ;) miałam z tym problem, bo kompletnie nie wiedziałam jak daleko w rankingu w ogóle szukać iii w ogóle jak dziecko we mgle :p Idę przeglądać listę :)
 

Deleted User - 172852

Guest
Dziękuję bardzo ;) miałam z tym problem, bo kompletnie nie wiedziałam jak daleko w rankingu w ogóle szukać iii w ogóle jak dziecko we mgle :p Idę przeglądać listę :)
Ależ proszę :) Drobiazg :)
Powodzenia w grze :)
 
Do góry