• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

ożywienie forum

Czy uważasz ze zaprezentowany sposób to dobry pomysł na ożywienie forum?

  • tak

    Głosy: 48 94,1%
  • nie

    Głosy: 3 5,9%

  • W sumie głosujących
    51

Lanariko

Szef kuchni
Nie raz już tu pisałam ze jako arcy przyjmuje do bractwa różne konta, i przez to mam styczność z całym wachlarzem graczy. Bardzo wielu z nich nigdy nie zagląda na forum bądź do wikipedii, a oba te miejsca są dość istotnym źródłem informacji o grze.
Problemem jest również fakt ze nie ma możliwości dawania globalnych ogłoszeń w grze (np. o naborze do bractwa), a ogłoszenia zamieszczane na forum docierają do bardzo niewielu graczy.

POMYSŁ:
dodanie nowej "chmurki" działającej identycznie jak czat - czyli rozwija się po kliknięciu. po rozwinięciu widoczne byłaby sekcja z najnowszymi postami zamieszczonymi na forum, poniżej link do strony głównej forum i do wiki.
screencapture-pl2-elvenar-com-game-index-1606472670904.jpg

(przepraszam za jakość tej grafiki ale łatwiej chyba mi pokazać rysunkowo o co mi chodzi, niż to opisywać...)

Jakiekolwiek dodawanie postów byłoby możliwe dopiero po przejściu na forum oczywiście, ale już samo uwidocznienie myślę ze znacznie poprawiłoby "odwiedzalność" tego miejsca.
Ja wiem ze to jest zawsze dodatkowy przycisk w grze, ale dzięki
temu informacje i ogłoszenia jakie tutaj zamieszczamy dotarłyby do wielu więcej graczy :)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Widzę 14 głosów na tak i żadnego komentarza, czyżby wszystkim spodobał się ten pomysł bez żadnych uwag?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Generalnie są na tak, ale jest to większy projekt i pewnie szybko go nie prowadzą.
 
Do góry