• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

O zmianach w Antycznych Cudach na spokojnie!!!

clint eastwood

Wędrowiec
Nie da się pozytywnie o zmianach

Wszystko ładnie wypisujecie ale to tylko ma zastosowanie tak naprawdę dla starych graczy, a młodzi i nawet dzielni mają bardziej pod górkę. Przykład - ta ogólnie niby dostepna karma: czasem jest w tworzeniu a to 3 katalizatorki. Mlodzi gracze nie mają wszystkich budynków wyewoluowanych na maxa jak Wy. Jak zaduszą młodych to gra umrze śmiercią naturalną poprzedzoną procesem starzenia
 

Deleted User - 198835

Guest
Ja jako stary gracz wcale nie mam lepiej od początkujących - gram od marca 2016 roku , ale nie mam skitranych żadnych budynków , które mógłbym postawić w mieście i sprzedać za te nowe waluty potrzebne do rozwoju cudów a i cuda są dalekie od pożądanego punktu rozwoju , a jako , że wolę gospodarkę a nie walkę a iglica wogóle mi nie leży , to wcale lepiej mi nie pujdzie ich rozwój niż nowym graczom nastawionym na maxymalną walkę w turkach a przede wszystkim w iglicach
Rano skasowałem konto w grze a teraz weszłem i tutaj , żeby się z Wami pożegnać
Powodzenia wszystkim , co zostają
Pozdrawiam
Andrzej M
 
Do góry