• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Obóz Najemników

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser48
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser48

Guest
Co ma Obóz Najemników do koszar? Postawiłem Obóz i nie mogę jego dalej rozbudować, bo z automatu następuje zakończenie "produkcji" żołnierzy w koszarach. Przecież w Obozie specjalne jednostki mają być "produkowane" a nie np. wróżki. Chyba powinny być to dwa osobne nie powiązane ze sobą obiekty.
https://scr.hu/jlAn21 to jest scren gdy chciałem rozbudować Obóz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser621

Guest
Nie budowałem go co prawda ale w drzewku badań nadal jest napisane "WKRÓTCE" więc chyba jeszcze nie da się szkolić magów..
 

DeletedUser580

Guest
Obóz Najemników dzieli kolejkę szkolenia z Koszarami, ale przy rozbudowie Obozu kolejka z Koszar nie kasuje się (z tego, co kojarzę). Jak wejdą nowe jednostki, czyli WKRÓTCE, to pewnie komunikat zacznie mieć sens... ;)
 

DeletedUser48

Guest
Obóz Najemników dzieli kolejkę szkolenia z Koszarami, ale przy rozbudowie Obozu kolejka z Koszar nie kasuje się (z tego, co kojarzę). Jak wejdą nowe jednostki, czyli WKRÓTCE, to pewnie komunikat zacznie mieć sens... ;)
Mozliwe, że masz rację, ale może góra potwierdzi.
 

DeletedUser382

Guest
nie kasuje, właśnie rozbudowuję obóz najemników a w koszarach dalej się sz\kolą, komunikat odnosi się do hipotetycznych nowych jednostek
 

DeletedUser626

Guest
Jedyne co mogę potwierdzić, to wspólna kolejka, nie miałam okazji testować obozu najemników (mogę to zrobić jeśli są jeszcze jakieś wątpliwości co do działania) - szczerze mówiąc, nie sądziłam, że ktoś go wybuduje przed wprowadzeniem jednostek do niego :p
 

DeletedUser581

Guest
Jak się nie ma co budować to zostaje budowa obozu.Ja natomiast nie sądziłam,że skończę erę wróżek i będę patrzeć na bezużyteczny budynek.

Czas się chyba poważnie zastanowić nad grą.
 

DeletedUser79

Guest
Jak dla mnie, to pomyłką było w ogóle wprowadzanie budynku, który NIC nie daje, jak napisał użytkownik wyżej. Gdzieś już czytałem, że póki coś nie zostanie sprawdzone, że dobrze funkcjonuje, to nie zostanie wprowadzone, a tu taki zonk. Skoro koniecznie budynek miałby mieć zastosowanie w praktyce to mógł się chociaż pojawić w kolejnej rasie gościnnej, żeby wszystko było gotowe - ale takie jest tylko moje zdanie.
 

DeletedUser964

Guest
Ile punktów rankingu daje obóz na 4 lev ?

Dokładnie 1368, chociaż nie polecam jeszcze marnować na niego miejsca. Póki co niczego nie daje i nie wiadomo, kiedy wprowadzą te jednostki latające. A prawdopodobnie za parę dni wejdzie nowa rasa i przyda się sporo wolnej przestrzeni, szczególnie elfom.
 

DeletedUser977

Guest
Tematy o obozie już były :)
wiem , wiem ...

Ale ja się pytam :
Co z tym obozem ?
Budynek stoi , następna rasa już jest , a tu wrózkowe jednostki nadal są: WKRÓTCE
coś tutaj jest nie tak ..
 

Deleted User - 34008

Guest
Gdyby działało, to by nie było takiego wielkiego problemu z orkami przy negocjacjach. Bo większość dałaby rade walczyć z nowymi jednostkami. I cały misterny plan Inno byłby w ...
 

DeletedUser37

Guest
Nie pamiętam dokładnie co jeden z modów/czy był to nawet CM na becie pisał, ogólnie było to coś w stylu "obóz jest teraz mało ważny gdyż wprowadzamy nowa rasę do gry i na niej się skupiamy" a po za tym mają jakieś problemy z jednostkami które miały być wprowadzone razem z obozem.

Także nie nastawiałbym się na szybkie rozwiązanie problemu.

Sam myślę czy go nie skasować, i ewentualnie postawić na nowo jak rozwiążą problem bo tak to tylko miejsce zajmuje.
 

DeletedUser977

Guest
Szkoda go wywalać i znów tracić punkty rankingowe ,
Stoi sobie taki budynek , który jest nieużyteczny i to denerwuje , ale schowam go do kącika i udam, że nie widzę :D
przynajmniej przez jakiś czas.. :)

Dla mnie orki przy negocjacjach nie stanowią problemu , ponieważ walczę i póki co jeszcze mi wychodzi:)
 

DeletedUser

Guest
@Nomak Konkretnie problemem jest "Lot", a więc omijanie przeszkód terenowych o ile dobrze pamiętam.
 

DeletedUser898

Guest
Jak długo może trwać WKRÓTCE, kiedy koniczne jest odkrycie obozu najemników i pszczelich jeźdźców a w międzyczasie wprowadza się nową rasę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry