• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Obracanie budynków

Przyda się ?


  • W sumie głosujących
    4
Status
Zamknięty.

DeletedUser79

Guest
Kolego, jeśli zostałoby to wprowadzone to gra stałaby się banalnie łatwa. Twórcy gry celowo nie zrobili tej opcji, aby gracz musiał trochę pogłówkować przy budowaniu miasteczka.
 

DeletedUser95

Guest
Z tego co wiem to nie ma nic wspolnego z poziomem trudnosci(choc zawsze tak to tlumacza),to tylko ciecie kosztow-kazdy budynek jest zaprojektowany tylko z jednej strony,a nie z 4.
 

DeletedUser79

Guest
Ivan może i masz rację, ale zaprzeczyć się nie da, że utrudnia to rozplanowanie miasta, na co jest dowodem ten temat.
 

DeletedUser

Guest
I dobrze, że jest brak obracania budynków :) Trzeba myśleć :) Gra stałaby się zbyt łatwa
 

DeletedUser

Guest
Chciałbym zaproponować obracania budynków polegało by na tym, że chcesz przekrecić budynek z pozycji pionowej do poziomej i odwrotnie. ROZUMIECIE ? :D
 

DeletedUser234

Guest
ROZUMIEMY, ale to nie tetris, po to są te wymiary budynków, żeby trzeba było planować zagospodarowanie terenu.
 

DeletedUser

Guest
Trzeba planować, jak ja już miejsce nie mam :) muszę poszerzyć sobie przestrzeń. Źle zrobiłem na początku gry i teraz mam problem. Nie wiedziałem ze taki temat już był.
 

DeletedUser79

Guest
Brak możliwości obracania budynków było celowym zamiarem twórców gry moim zdaniem.
Gdyby taka opcja była, to gra stała by się dziecinnie prosta :)
 

DeletedUser

Guest
Nie zostanie to wprowadzone, taki był zamiar od początku gry.
 

DeletedUser

Guest
Witam
Mam pomysł na to aby można było obracać budynki.
Chcę zbudować Niebieskie Kwiaty ale problem polega na tym że mam wolne pola w ten sposób:
XXY
XXY
XXY

X - zajęte
Y - wolne
Mogę tylko postawić je tak:
YYY
XXX
YYY
 

DeletedUser110

Guest
To już było.... wszyscy (większość) byli na nie. Chodzi o to, żeby pokombinować przy budowie/rozbudowie miasta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry