• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Odłamki Ekspansji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1329
  • Data rozpoczęcia

Moje zdanie nt. Odłamków Ekspansji

  • W Pełni popieram autora w staraniach rozwoju metod pozyskiwania ekspansji

    Głosy: 3 100,0%
  • Jestem przeciwny propozycji

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    3
Status
Zamknięty.

DeletedUser1329

Guest
Jak Wiedzą Państwo są trzy metody Zdobycia Ekspansji, Ja proponują czwartą metodą. Polega ona na tym że elevenarczycy szukają w swym miescie odłamków pod budynkami o rozmiarach, i tak Odłamki ekspansji są po budynkami o rozmairach
1x2
1x3
2x1
3x1
2x2
3x3
W zabawie poszukiwacza każdy z elevenarczykjów aby znaleźć odłamek ekspansji musi przestawić budynek ale tylko 20 ostatnich odłamków może być w tym specjalnym inwentarzu. Elevenarczyk może zadecydować który odłamek chce w nim trzymać a z którego rezygnuje. Wiadomo aby nie było za słodko na każdy rozdział przypada 1 ekspansja extra i pow wejsciu w nowy rozdział zasoby odłamków są resetowane. Powstaje dylemat co z elevenarczykami którzy są np w 10 rozdziale i w wcześniejszych rozdziałach nie wykorzystali ekspansji, wówczas po ułożeniu ekspansji cały zgromadzony inwentarz odłamków się redukuje do zera. Wiadomo Zabawa w postaci zbierania odłamków ekspansji to też okazja dla twórców ich produkt w nim to ewentualność zakupu brakujących płytek za diamenty. Sugerowana cena 1 płytki to
Rozdział / Cena 1x1
1 / 1 płytka x 100 diax
2 / 1 płytka x 200 diax
itd

Łączę pozdrowienia liczę na ciepłe i serdeczne przyjęcie nawet jeśli się nie znajdajdą życlziwe słowa proszę o szacunek do supportu i mnie autora
kukaszek20
 

DeletedUser110

Guest
Każdy sposób na zdobycie Ekspansji jest na wagę złota - tylko że Twoja propozycja jest dość niejasna. Jedna ekspansja na rozdział? Lepsze to niż nic. Szansa na znalezienie odłamka? Jeśli wymagałoby to średnio 1000 przestawień, to nikt się w to nie będzie bawił. Ogólnie jestem za - tylko szczegółów brakuje.
 

Hassano

Łucznik
Każdy sposób na zdobycie Ekspansji jest na wagę złota - tylko że Twoja propozycja jest dość niejasna. Jedna ekspansja na rozdział? Lepsze to niż nic. Szansa na znalezienie odłamka? Jeśli wymagałoby to średnio 1000 przestawień, to nikt się w to nie będzie bawił. Ogólnie jestem za - tylko szczegółów brakuje.

Ojj myśle że nawet gdyby to wymagało 10k przestawień to byli by chętni na to ale jeśli chodzi o ekspansje to jest nieralna propozycja więc nawet niema sensu sie w tym temacie rozwodzić..
 

DeletedUser1329

Guest
@Fredek z Fabryki Kredek wiesz każdy ma wskazane budowle o tych wyżej wymienionych rozmiarach i pod nich znajdują się własnie takiej wielkości odłamki ekspansji - dziennie można znaleźć tylko 1 - 2 szt
 

DeletedUser174

Guest
z całym szacunkiem dla autora pomysłu to buahahaa

1/ naucz sie prosze jakoś klarowniej przedstawiać swoje pomysły bo miałeś już kilka "olśnień" i zawsze towarzyszyło mi jedno pytanie: ale co autor miał na myśli...
2/ żeby nabijać sobie posty nie musisz wysilać się na "pomysły"
3/ twoja nieznajomość mechaniki gry aż bije po oczach... w zestawieniu z "kreatywnością" pomysłow jest wręcz irytująca. Pokaż mi budynek 1x1 w grze (ścieżka to nie budynek, a poza tym przestawianie tych dziesiątek dróg?! pip, pip, pip... )... 2x1 czy 1x2 ... a co mają postawić ludzie z bonusem na stal... bo tylko niektóre fabryki pod to pasują...

przecież tego nawet się nie da komentować...

skrzynki za motywkę mi sie szukać nawet nie chce! a co dopiero przestawiać budynki

także mam prośbę: tak z szacunku do innych graczy możesz przestać zgłaszać bezsensownie dziecinne pomysły by tylko nabić sobie posty?
 

DeletedUser1329

Guest
Proszę Drodzy Elevenarczycy nie patrzcie na kikimore zasłyneła swym egoizmem do tego stopnia że nie ujdzie mi to jak skomentować że pępek mam i nie potrzebuje pisać dla niej
 

DeletedUser629

Guest
Mam podpowiedź do tego pomysłu ...przestawianie budynków co i rusz mija się z celem, ale po wejściu w nową epokę zawsze lub prawie zawsze robimy przebudowę Grodu i wtedy można by było ten pomysł wprowadzić ... w ostatnim rozdziale w "drzewku" była tylko jedna ekspansja i przy przebudowie Grodu wpadłaby druga ... prawdę mówiąc byłabym bardzo szczęśliwa :):)
 

jakub357

Łucznik
Żadnych odłamków ekspansji nie będzie. To jak z ciastkiem - albo się je ma, albo...

Ekspansje extra niech dadzą po prostu w badaniach, co za problem?
 

DeletedUser174

Guest
w badaniach? phi... niech odblokują limit z mapy! gdyby chcieli nam dać expy to by dali. Nie trzeba wymyślać"sposobu" - chyba że na złą wolę pfujcuw... ale na to to żaden pomysł nie pomoże :(
 

DeletedUser626

Guest
Nie wiem który to pomysł z kolei i czuję, że się powtarzam...
Projektanci dodadzą kolejne ekspansje tylko gdy sami o tym zdecydują, zgłaszanie pomysłów niczego nie zmieni w ich stanowisku.

@kukaszek20 Pograj, poczekaj, poczytaj, przemyśl proszę swoje pomysły zanim zgłosisz kolejne, sprawdź czy już nie były zgłoszone albo czy podobne nie są odrzucone.
 
Status
Zamknięty.
Do góry