• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Odblokowanie prowincji z mapy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś aby prowincje z mapy pozwalały na dalszą ekspansję miasta?

  • tak - cały czas gra polegała na tym, że im więcej odkrywasz na mapie tym więcej masz w mieście

  • Nie. Musisz kupić diaxy żeby dalej grać. Nie kupisz - masz przes*ane

  • Popieram Katalonię


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser80

Guest
Jest 27 ekspansji premium, które łącznie kosztują 133.050 diamentów. Żeby zdobyć tyle diamentów, musielibyśmy kupić ~17 pakietów po 200zł (dokładnie 16,63), czyli wydać 3.400PLN.
Czekasz na promocję i za 1.420zł kupujesz 133.260 diamentów, czyli 210 diamentów Ci na waciki w grze zostanie:)
Aczkolwiek jednorazowe wydanie takiej kwoty w dalszym ciągu nie na polską kieszeń. Lepiej sobie konsolę i parę gier za takie pieniądze kupić:)
 

DeletedUser174

Guest
chłopaki przypominam, ze temat dotyczy blokady ekspansji z mapy :)

tu nie chodzi o to ile trzeba wydać na grę. I czy to dużo czy mało, a nawet czy się opłaca. Tu chodzi o to że zaawansowani gracze doszli już do ściany z możliwością powiększenia miasta nawet o jedną kratę na miesiąc!!!, bo jest limit na expy z mapy. Masz 457 prówek? Spadaj, więcej nie dostaniesz...

a to akurat nie nasza wina że się za szybko rozwijamy. To nie nasza wina że na nowe rasy czekamy miesiącami (ostatni przestój to już naprawdę - jeszcze trochę a w latach będziemy przerwy liczyć). To nie nasza wina ze wysyłamy zwiadowcę i on biega... co 4 dni, co 5... co tydzień pewnie co u bardziej ambitnych i z dłuższym stażem. Ale gania i zwiedza te prowincje. A co chwila jest zadanie w evencie: zdobądź x reliktów (tu jeszcze turek pomoże) albo x konfliktów... Licząc ostatnie eventu to (strzelam!, więc mogę się trochę mylić) 100 konfliktów by się zebrało? Do jasnej cholery to naprawdę nie nasza wina...
 

DeletedUser80

Guest
I rozmowa tego dotyczy (ceny wypłynęły niejako przy okazji)
W epoce elfów wykupiłem wszystkie premiowe ekspansje.
I okazuje się, że w epoce smoków pojawia się darmowa ekspansja której nie mogę wykorzystać, w epoce niziołków kolejne dwie i szykuje się kolejna.
Wydałem ogromne pieniądze i okazuje się, że dosłownie wyrzuciłem je w błoto bo ktoś ma problemy z najprostszą matematyką.
 

DeletedUser110

Guest
^^ Czyli sugerujesz, że powinni nam (niepłacącym) wręcz zmniejszyć obszar miasta, bo gracze płacący wyrzucili pieniądze w błoto?
Przed epoką smoków doszedłeś do granicy ekspansji z mapy?
Więcej takich wpisów, więcej, a gałęzie drzewka rozwoju wprowadzą tylko za diaksy :(
 

DeletedUser2042

Guest
Jak kiedyś liczyłem, to na wszystkie ekspansje premium trzeba wydać kilka tysięcy złotych. Zaraz policzę jeszcze raz...

Jest 27 ekspansji premium, które łącznie kosztują 133.050 diamentów. Żeby zdobyć tyle diamentów, musielibyśmy kupić ~17 pakietów po 200zł (dokładnie 16,63), czyli wydać 3.400PLN.

Ja na grę z ogromnym trudem przeznaczyłbym 20zł. Co dopiero 200zł, a co dopiero 2-miesięczna wypłata. Z czego żyć? Tu jest Polska, nie Niemcy, gdzie dla nich tyle pieniędzy to połowa miesięcznej wypłaty.
Ale Ja mieszkając w Niemczwch także nie wydam tyle kasy na diamenty bo zwyzaknie wolę jechać na urlop za te pieniądze..Np na Majorkę za 10 fni i jeszcze mi ciut w kieszeni zostanie
 

DeletedUser80

Guest
^^ Czyli sugerujesz, że powinni nam (niepłacącym) wręcz zmniejszyć obszar miasta, bo gracze płacący wyrzucili pieniądze w błoto?
Nie, sugeruję że w Inno siedzą niedouki co to do 27 zliczyć nie potrafią.
Ale Ja mieszkając w Niemczwch także nie wydam tyle kasy na diamenty bo zwyzaknie wolę jechać na urlop za te pieniądze..Np na Majorkę za 10 fni i jeszcze mi ciut w kieszeni zostanie
Skoro w Polsce znaleźli się tacy co wykupili wszystkie ekspansje to myślę, że w Niemczech znajdzie się ich więcej.
 

DeletedUser110

Guest
Podbijam bezczelnie.
Tak jak widzę, w epoce żywiołaków będę musiał zniszczyć masę budynków, żeby zrobić miejsce na żywiołakowy przemysł.
Skoro weszła nowa rasa, to co stoi na przeszkodzie, aby odblokować prowincje z mapy? Tzn. odblokować ekspansje miasta zgodnie z posiadanymi prowincjami?
@Dragomira - czy mikry rozmiar miasta dla graczy nie kupujących rozszerzenia za diaksy ma zostać taki na zawsze?
@ Dragomira - w ten sposób wypędzicie z gry graczy nie płacących.
@ Dragomira - chcecie, żeby poszedł flejm: "Elvenar to gra, która Ci się spodobać może na początek, nawet trochę pograsz, bo jest całkiem fajna, ale jak osiągniesz pewien poziom, to STOP. Zobaczysz, że w tej fajnej grze da się dalej pójść, ale tylko za pieniądze. Choć we wszystkich grach przeglądarkowych jest możliwość uzyskania waluty premium, oczywiście w małych ilościach, co powoduje, że darmowi gracze trzymają się gry, licząc, że za powiedzmy rok, doczekają się nowego czegoś, to w Elvenarze tego nie będzie.
Nowy Graczu! Jeśli chcesz w Elvenara pograć w wersji 'demo' to pograsz.
Pograsz nawet daleko. To jest to wstrętne uzależnienie. Tak jak ja. Dograłem do "końca" aktualnej aktualizacji (sory za onomatopeję).
W pewnym momencie, nie płacąc, nie będziesz miał opcji nic rozwinąć.
 

DeletedUser110

Guest
Podbijam.
Od nie-wiem-kiedy nie mogę powiększyć miasta.
@Dragomira pisała gdzieś, że to taki eksperyment, wyzwanie, jak sobie gracze poradzą.
Ja sobie radzę póki co tak:
Zrzut_ekranu_2018-02-27_o_23.27.56.png

Mimo braku miejsca, próbuję te żywiołackie budowle stawiać. A jedynym sposobem uzyskania miejsca jest burzenie Rezydencji. Bo co innego mam zburzyć? Cuda? Warsztaty? Albo manufaktury?
Zburzenie Cudów jest słabe. Zainwestowanych PW nie odzyskam szybko. Zburzenie Warsztatów to samobójstwo. Bez młotków grać się nie da. Zburzenie Manufaktur to samobójstwo do kwadratu.
Jedynymi budynkami, które da się odbudować i których brak nie wpłynie na okres w którym budowa ogranicza się do przemysłu rasowego, to Rezydki.
No i efekt widzicie. Nie wiem, co będzie dalej. Jedna, jedyna ekspansja z badań to po prostu żarty. Dalsze utrzymywanie blokady ekspansji z mapy to pójście w konieczność płacenia za grę. To ja podziękuję.
 

DeletedUser626

Guest
Pokasowałam trochę offtopu. W kwestii mapy udzieliłam już odpowiedzi w innym temacie:
Tak, będą dodawane kolejne [ekspansje] i będzie kiedyś zwiększony limit z mapy, ale tak jak napisałam wyżej, ekspansje są najcenniejszym elementem gry i mają największy wpływ na rozgrywkę, dlatego są dodawane ostrożnie i w małej ilości.
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/dyskusja-o-aktualizacji-1-47.2745/page-3#post-33948

Temat zamykam, ponieważ w nim spamujecie, nie jest to jednak pomysł odrzucony. Projektanci nie odrzucają potrzeby zwiększenia limitu, ale sami zdecydują kiedy go zwiększą i o ile.
 
Status
Zamknięty.
Do góry