• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odlewnia miedzi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1654
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1654

Guest
Cześć,

mam pytanie: ile zajęło Wam odblokowanie odlewni miedzi po wybudowaniu kopalni granitu? Ja mam zrobione całe drzewko do tej odlewni i z moich obliczeń wynika, że będę tak stać z półtora miesiąca, zanim uzbieram odpowiednią ilość granitu, żeby odblokować manufaktury marmuru, stali i drewna, bo są one do miedzi potrzebne. Wam też zajęło to tyle czasu?
 

DeletedUser174

Guest
A to jak udało ci się dojść do krasnali bez podstawowych surowców??? Nie produkujesz nic a nic? Do odblokowania masz ulepszenie tych manufaktur tylko i podejrzewam, że że w magazynie to jakaś stal i kilka desek by się znalazło jakby tylko dobrze poszukać ;)
 

DeletedUser1763

Guest
Według mnie jest to kwestia ilości kopalń granitu jaką posiadasz. Ja od granitu do miedzi doszedłem w około tydzień przy stanie 25 kopalń (1 i 2 poziomu), jeśli masz wolne miejsce w mieście to nie bój się zainwestować jeszcze trochę w granit.
 

DeletedUser1654

Guest
A to jak udało ci się dojść do krasnali bez podstawowych surowców??? Nie produkujesz nic a nic? Do odblokowania masz ulepszenie tych manufaktur tylko i podejrzewam, że że w magazynie to jakaś stal i kilka desek by się znalazło jakby tylko dobrze poszukać ;)

Chodziło mi o ulepszenie manufaktur na krasnoludzki poziom.
 

DeletedUser1654

Guest
Według mnie jest to kwestia ilości kopalń granitu jaką posiadasz. Ja od granitu do miedzi doszedłem w około tydzień przy stanie 25 kopalń (1 i 2 poziomu), jeśli masz wolne miejsce w mieście to nie bój się zainwestować jeszcze trochę w granit.

No tak, faktycznie można ich zbudować więcej... Nie wiem czemu sądziłam, że to są takie budynki specjalne i może być tylko jeden. Sory za głupi temat i dzięki za pomoc :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry