• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odpowiedniki jednostek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser79
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser79

Guest
Witam, chciałem się zapytać, czy są jakoś ściślej określone odpowiedniki jednostek na danych obrońców?
Jakie są najlepsze jednostki do zaatakowania Złodziei, Potworów bagiennych, itd.?
 

DeletedUser13

Guest
Wystarczy, że najedziesz kursorem na wroga, a wyświetli Ci się jego bonus do obrony/ataku, a wtedy już łatwo dopasować atakujących ;)
 

DeletedUser35

Guest
może ktoś napisać czym najlepiej walczyć z Rycerzem?
jakie jednostki i jaka taktyka?
 

DeletedUser14

Guest
U mnie sprawdzają się Łucznicy, czekam, aż Rycerz trochę sobie podejdzie i z odległości większej niż 2 pola go ostrzeliwuję. Przynajmniej u mnie się to sprawdziło w prowincjach z jednostkami Rycerz-Rozbójnik, gdzie nie traciłem prawie w ogóle jednostek.
 

DeletedUser41

Guest
Rycerz to ciężka piechota, więc trzeba bić ciężkim strzelcem. W przypadku elfów to Golem, ale ludzie takiego nie mają, ale za to Barbarzyńca ma +40% do ataku przeciwko ciężkiej piechocie.
 

DeletedUser79

Guest
Czyli jaka jednostka Ludzi jest najlepsza na Rycerzy? Oraz jaką jednostkę zastosować najlepiej na Moździerze lub skalnego olbrzyma?
 
Status
Zamknięty.
Do góry