• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odznaka Stowarzyszenia Cudów ma opis po angielsku

Serengeti

Szef kuchni
Drugi błąd, który zauważyłam, to że w opisie odznaki Naszyjnik na mapie jest podane, że wymaga 3 produkcji 24h, podczas gdy po zmianie wymaga już 4 produkcji.
 
Oj juz nie badz taka protekcjonalna ;)
Skad kolega z niskich epok ma cos wiedziec o Unurze ? Na pierwszy rzut oka wyglada to jak jakis blad jezykowy, jakby sie tam znalazlo jakies niepotrzebne slowo.
 

Deleted User - 198835

Guest
Zaczarowany diadem - jest , żeby użyć 3 zaklęć , ale można też je odczarować z tym samym skutkiem dla PB , czyli zalicza , a w tych przygodach nie uwzględnili tej części podpowiedzi
 

Wilczeq

Wędrowiec
Tu chyba powinny być błędy co do samych przygód.
Kolejny błędny opis odznaki dotyczy kostura druida.
Gdy najedziemy na kostur będąc na mapie i przy włączonym np. lizaku to po najechaniu na kostur pisze nam, że aby go zdobyć potrzeba 1 katalizator a teraz potrzeba 2.
Od razu też podobna sytuacja jest z zabutelkowanym duchem potrzeba 4 a na mapie podaje 3.
 

Serengeti

Szef kuchni
Oj juz nie badz taka protekcjonalna ;)
Skad kolega z niskich epok ma cos wiedziec o Unurze ? Na pierwszy rzut oka wyglada to jak jakis blad jezykowy, jakby sie tam znalazlo jakies niepotrzebne slowo.

Ja jednak wolę jak osoba sama mi wytłumaczy o co jej chodzi, jeśli nie zrozumiem jej wypowiedzi, niż się domyślać, co być może miała na myśli :)
Chyba zboczenie zawodowe ;)
 

Serengeti

Szef kuchni
Przy zamykaniu mapy, gdy nie wszyscy gracze wrzucili odznaki, komunikat z ostrzeżeniem jest częściowo po angielsku.
 
Do góry