• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odznaki "Przygody Bractw"

Tajniakos

Paladyn
Wiem, że nie wszyscy biorą udział w przygodach z wiadomych względów ale myślę że Tym co biorą w nich udział
przyda się ściąga do produkcji odznak.

imgsrc.ru_59380441lFi.jpg
 

Azulena

Rozbójnik
To ja wstawię inny obrazek, dotyczący odznak...

Elve_oferta_Przygoda.jpg
Dla mojego małego Bractwa ta Przygoda jest o wiele trudniejsza od poprzedniej.

W poprzedniej skończyliśmy drugą mapę, a w tej tylko pierwszą, nie przewidziałam, że do pierwszego punktu na drugiej mapie będzie tyle bardzo długich produkcji. Wszystkim nam "ręce opadły"...

Ale kiedy dostałam tę ofertę, zrozumiałam "o co biega".
Podejrzewam wręcz, że to jedyny powód wprowadzenia Przygód. A na 100% to powód utrudniania z edycji na edycję.

Kupiłam tu diamenty, najmniejszą ilość, ze 3 razy w ciągu dwóch lat. Są potwornie drogie, niewspółmiernie do tego, co można za nie kupić.
Ale na takie coś, jak ta oferta, nie wydam ani grosza, nawet gdyby za 16,00 złotych można było kupić wszystkie odznaki.
To jest wyjątkowo niemoralne. :(
 

Tajniakos

Paladyn
Azulena wiadomym jest, że aby gra była rentowna dla Twórców musi przynosić dochody. Nie mniej jednak sposób w jaki wyciągają od nas pieniądze tak jak napisałaś jest "niemoralny" Sam na początku gry kupiłem sms-em niewielka ich ilość i zapewne zrobił bym to wielokrotnie ale widząc podejście oraz wartość tych diamentów w grze stwierdziłem że do następnego zakupu zbyt szybko nie dojdzie o ile wogóle dojdzie. Naprawdę inno musi zmienić swoją politykę aby czerpać zyski z gry idąc tropem maksymy bierzemy łyżeczką nie chochlą co z pewnością przyniosło by inno większe dochody. Lepiej sprzedać czegoś więcej za mniej niż mniej za więcej tym bardziej, że sprzedają tylko pixele w grze nic poza tym ;)
 

Azulena

Rozbójnik
Zgadza się, to stara, przedwojenna zasada: lepiej sprzedać więcej za mniej niż odwrotnie. ;)

Babcia i dziadek opowiadali, jak to było z tym przed wojną.... sklepy w centrum, "dla bogatych" i te w uboższych dzielnicach... ale jedne i drugie prosperowały, jeśli ceny kupiec umiał ustalić odpowiednio. ;)
A najśmieszniejsze, że nieraz towar był ten sam... ;)
Bogaci ludzie lubią płacić więcej, jak niedawno czytałam komentarz psychologa do pewnego zjawiska, wyższa cena podnosi samoocenę kupującego. I wydaje mu się, że podnosi jego prestiż, bo "mnie stać, a innych nie".
A może IG bazuje właśnie na tym? Może Elve to w ich mniemaniu gra dla bogatych? :D :D :D
 
Do góry