• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Oferta dla graczy od IG

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1329
  • Data rozpoczęcia

Popieram albo nie popieram

  • Tak!

    Głosy: 4 36,4%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie!

    Głosy: 7 63,6%

  • W sumie głosujących
    11
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser1329

Guest
Co sądzicie jak do pakietu za 79 zł dołaczone będzie ekspansja i aby pojawiała się bardzo często?
 

Tajniakos

Paladyn
Kukaszek20. Ekspansja w pewnym etapie tej gry jest najcenniejszą rzeczą jaka w niej jest ;) więc nie ma co liczyć na to aby była dołączona do jakiegokolwiek pakietu choć nie ukrywam... było by miło :)
 

DeletedUser1921

Guest
Za wszystkie błędy IG po przez wszystkie ich aktualizacje robione od d u p y strony. Wszyscy gracze powinni otrzymać płatne rozszerzenia co kosztują diamenty. Myślę,że pomysł fajny. Zysk dla nich bo serwery muszą utrzymać,itp i zysk dla nas.
 

DeletedUser1459

Guest
Bez ekspansji nie ma rozwoju. Zostało mi 5 pól do odkrycia. Ociągam się z odkrywaniem nowych prowincji, bo po co? Gra przestanie być grą. Będę miała wszystko co mieć mogę i pozostanie mi tylko wyścig z innymi graczami. To akurat nie interesuje mnie. Nie chcę się ścigać tylko spokojnie grać. Na lajcie. Dajcie nam możliwość rozwoju jak było na początku tu i teraz. Jak wtedy kiedy gra nabierała rozpędu. Nie podrzynajcie gardła kurce która jeszcze żyje. Zwłaszcza, że nie macie wiele do zaproponowania w zamian.
 
Status
Zamknięty.
Do góry