• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Offtop ze spoilerów(luty 2021)

Status
Zamknięty.

MDS Krakow

Zwiadowca
[QUOTE="Charlene, post: 65970, member:

Trochę się zapędziłeś, ponieważ ten wielkanocny event jest szczególnie ważny pod kątem starych feniksów chyba, że masz wszystkie 3-4 to faktycznie nie potrzebny Ci taki event, ale jednak większość graczy bardzo na niego czeka i lepiej żeby był ;)
[/QUOTE]
Hmm nie mam wszystkich, bo myślę, że nie są potrzebne :) mam ognia który zwiększa atak, surowce mi zalegają wiec nie potrzebuje dwóch pozostałych feniksów no i ten tez nie będzie mi potrzebny z tym efektem (ewentualnie jak bedzie dawal na 10 lvl pw )
A dla graczy którzy nie mają wszystkich artefaktow to właśnie po to są teraz w Iglicy :)
Moik zdaniem powinni wymyślić kolejny budynek i zostawić te feniksy już w spokoju :)
 

Wojtek90

Zwiadowca
No ja mam nadzieję że w tym evencie wielkanocnym jednak pozwolą w dalszym ciągu zamieniać artefakty feniksa na uniwersalny, bo nie oszukujmy się nie każdemu uda się zdobyć te artefakty w Iglicy. Nowi gracze wcale nie chcą żeby zostawiać feniksy w spokoju ;)
 

MDS Krakow

Zwiadowca
Jeśli będą to artefakty uniwersalne i będą pasować do Miśków to jestem jak najbardziej za :)
A nie lepiej by było podczas nowego eventu dać nowy budynek np. Z efektem taki sam co ma Feniks? Dzieki temu gracze 'starzy' grający dluuuuuzej mogliby postawić kolejny budynek wzmacniający ich siłę (na co zasługują, bo grają juz dluugo) i nie byliby poszkodowani tym, że znowu feniks i nie mogą nowego postawić... a nowi graczy cieszyliby sie z tego nowego budynku :)
Luźno myślę:)
 

xEasyRiderx

Rycerz
A nie lepiej by było podczas nowego eventu dać nowy budynek np. Z efektem taki sam co ma Feniks? Dzieki temu gracze 'starzy' grający dluuuuuzej mogliby postawić kolejny budynek wzmacniający ich siłę (na co zasługują, bo grają juz dluugo) i nie byliby poszkodowani tym, że znowu feniks i nie mogą nowego postawić... a nowi graczy cieszyliby sie z tego nowego budynku
To nie jest dobry pomysł ponieważ dostawianie kolejnego równie mocnego budynku z gatunku feniksa ognia mogłoby poważnie zaburzyć i tak już zachwianą mechanikę gry.
Wyobraź sobie kolejny budynek tak mocny militarnie budynek w swoim mieście owszem na początek wielkie wow niższe straty itd. jednak efekt końcowy miałby o wiele bardziej negatywne skutki i nie chodzi mi tutaj o ilość karmy bo zapewne działałby podobnie co feniks ognisty ale a zachwianie równowagi.
Swego czasu żaby miały na tyle wzmocniony atak że nie miały one konkurencji na polu walki, wygrywały nawet te starcia gdzie normalnie nie dawały by rady. Tak poważnie to zaburzyło mechanikę że twórcy zdecydowali się na obniżenie u żab tych zdolności i podobnie miała by się sprawa z dodatkowym budynkiem wzmacniającym atak który byłby na stałe w mieście.
Do podwyższenia zdolności ataku mamy przecież wzmocnienia i odpowiednie cuda militarne a to na tą chwilę w zupełności wystarczy jeśli się wie jak wykorzystać te elementy w grze :)
 
A nie lepiej by było podczas nowego eventu dać nowy budynek np. Z efektem taki sam co ma Feniks? Dzieki temu gracze 'starzy' grający dluuuuuzej mogliby postawić kolejny budynek wzmacniający ich siłę
Nie, nie nie i jeszcze raz nie :) Fatalny pomysl.
Starsi gracze sa juz wystarczajaco silni. Jedni mniej, drudzy bardziej, ale sa silniejsi od "mlodych" graczy. Przeciez tu chodzi wlasnie o to, zeby tym ostatnim dac chocby teoretyczne szanse na czesciowe zmniejszenie tej luki. Jesli obu grupom dasz nowego Feniksa z takim samym efektem, to o zrownywaniu szans mozna zapomniec.

Dodatkowe wzmocnienie ataku dla wszystkich jednostek o dalsze 50% mialoby sens TYLKO wtedy, gdyby, po pierwsze, "mlodsi" mimo to mieli mozliwosc zyskac te "pierwsze" +50%, czyli wyewoluowanego Feniksa Ognia, a po drugie, gdyby IG wycofalo wszystkie wzmocnienia ataku z Akademii Magii, czyli Oswieconych Lekkich Strzelcow i Powielacze Magow. Wzmocnienia zdrowia i razem +100 % ataku z Feniksow + bonus ataku z cudow pozwolilyby najlepszym osiagac calkiem niezle wyniki, ale juz nie tak kosmiczne jak obecnie, a luka pomiedzy poczatkujacymi, srednimi i zaawansowanymi graczami znacznie by sie zmniejszyla. Ale ten ostatni akapit rozpatrywalbym jako zupelnie osobny pomysl. Bez wycofania wzmocnien ataku z Akademii jestem zdecydowanie przeciwko nastepnemu przekoksowanemu budynkowi typu Feniksa Ognia.
 
Ostatnia edycja:

R Y C E K

Wędrowiec
Do podwyższenia zdolności ataku mamy przecież wzmocnienia i odpowiednie cuda militarne a to na tą chwilę w zupełności wystarczy jeśli się wie jak wykorzystać te elementy w grze :)

Gdyby te wzmocnienia wypadały jeszcze tak żeby wystarczały na każdy turniej byłoby ok. Zastosowanie sposobu Chrisa , (2 turnieje i 2 iglice na jednych wzmocnieniach) bez polarnego i zakrzywienia czasu-nierealne dla zdecydowanej większości graczy ,niestety.
Oczywiście nowy budynek z efektem wzmocnienia ataku nie wchodzi absolutnie w rachubę. Póżniejsza próba naprawienia przez IG tzn. zniwelowania szkód jakie on by wniósł w mechanikę gry skończyłaby się znowóż tragicznie dla nas wszystkich.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Gdyby te wzmocnienia wypadały jeszcze tak żeby wystarczały na każdy turniej byłoby ok. Zastosowanie sposobu Chrisa , (2 turnieje i 2 iglice na jednych wzmocnieniach) bez polarnego i zakrzywienia czasu-nierealne dla zdecydowanej większości graczy ,niestety.
Nie do końca się z tobą zgodzę ponieważ bez polara czy zakrzywienia też można robić rozsądne wyniki a co do wzmocnień to niestety trzeba na nie polować w akademii magi lub pomagać sobie co jakiś czas diamentami poprzez wykupienie następnej kolejki skoro nic interesującego nam się nie trafiło i nie czekać na to żeby kolejka w akademii sama przeszła na pusto :)
Wiem że zaraz ktoś napisze że jedni mają więcej inni mniej szczęścia w akademii przy trafianiu we wzmocnienia ale to też trzeba wliczyć w ryzyko i planowanie strategii walki w turniejach.
Tutaj niestety planowanie i odpowiednia gospodarka wzmocnieniami daje efekty podobnie jak ma sens wioska iglicowa która jest jakby kopalnią diamentów dla głównego miasta ;)
 

Charlene

Szef kuchni
[QUOTE="Charlene, post: 65970, member:

Trochę się zapędziłeś, ponieważ ten wielkanocny event jest szczególnie ważny pod kątem starych feniksów chyba, że masz wszystkie 3-4 to faktycznie nie potrzebny Ci taki event, ale jednak większość graczy bardzo na niego czeka i lepiej żeby był ;)
Hmm nie mam wszystkich, bo myślę, że nie są potrzebne :) mam ognia który zwiększa atak, surowce mi zalegają wiec nie potrzebuje dwóch pozostałych feniksów no i ten tez nie będzie mi potrzebny z tym efektem (ewentualnie jak bedzie dawal na 10 lvl pw )
A dla graczy którzy nie mają wszystkich artefaktow to właśnie po to są teraz w Iglicy :)
Moik zdaniem powinni wymyślić kolejny budynek i zostawić te feniksy już w spokoju :)
[/QUOTE]
Czy Ty uważasz, że te artefakty to same wpadają z Iglicy? Na podniesienie fenka na 10 lvl potrzeba 9 artefaktów i podejrzewam, że może z 5% graczy je dostanie a reszcie zabraknie. Umówmy się - każdy chciałby mieć ognistego na 10 lvl ;) poza tym są jeszcze 2 inne. Ciekawe czy miałbyś takie samo zdanie gdybyś zaczynał teraz grę, może zapomniałeś jak ,,przyjemnie" robi się początkującym graczom turnieje i Iglice bez wzmocnień i z jeszcze słabszym wojskiem. Twórcy stworzyli dobre budynki w przeszłości i to logiczne, że nowi gracze chcą je mieć, więc nie rozumiem Twojego podejścia. Ty masz, ale inni nie powinni mieć :/ tak to zabrzmiało.
 
Twórcy stworzyli dobre budynki w przeszłości i to logiczne, że nowi gracze chcą je mieć, więc nie rozumiem Twojego podejścia. Ty masz, ale inni nie powinni mieć :/ tak to zabrzmiało.
Nie nadinterpretujmy :)
Kolega chcial przeciez zamiennika dla starego Feniksa , ktory bylby tyle samo warty, wiec mlodsi gracze mieliby swoje +50% ataku. Tyle ze z kilku wymienionych w poprzednich postach wzgledow raczej nie byloby to najlepsze rozwiazanie.
 

poledance

Wędrowiec
Na wstępie napisze, że mój post nie ma celu czepianie się do kogokolwiek... Po prostu jak czytam cały czas, że trzeba dać możliwość zdobycia wszystkiego co najlepsze w tej grze nowym graczom to mnie krew zalewa. To dajmy również wszystkim zdobyć na nowo po 10 miśków brunatnych bo to jest największy problem odnośnie balansu tej gry ( jak ktoś twierdzi, że nie to niech zachowa to dla siebie bo szkoda wypocin). Nie po to gram 4 lata żebym teraz w turnieju osiągał wyniki na poziomie gracza, który gra zaledwie pół roku, jak dla mnie to coś tu jest nie tak.... W której grze jest tak, że nowy gracz ma lepiej niż gracz, który gra lata?? To jest chore i zaczyna mnie to powoli męczyć... I nie chodzi mi o to żeby nowi nie mieli szans zdobyć czegoś co im wspomoże grę, ale kurde ja też od czasu do czasu z chęcią zdobyłbym coś ciekawego, a nie te beznadzieje budynki, których nie stawiam bo po co...
 
Na wstępie napisze, że mój post nie ma celu czepianie się do kogokolwiek... Po prostu jak czytam cały czas, że trzeba dać możliwość zdobycia wszystkiego co najlepsze w tej grze nowym graczom to mnie krew zalewa. To dajmy również wszystkim zdobyć na nowo po 10 miśków brunatnych bo to jest największy problem odnośnie balansu tej gry ( jak ktoś twierdzi, że nie to niech zachowa to dla siebie bo szkoda wypocin)
Nie zgadzam sie i nie, nie zachowam tego dla siebie, bo, z calym szacunkiem, ale takie wpisy wprowadzaja po prostu graczy w blad.
Powtorze, ze pisze to z calym szacunkiem, ale takie twierdzenia dowodza po prostu nieznajomosci tematu i niezrozumienia turniejow.
Gwarantuje, ze w obecnych realiach jeden Feniks Ognia da poczatkujacemu graczowi znacznie wiecej, niz nawet kilka brunatnych miskow. Feniks znacznie bardziej przysluzylby sie wyrownaniu szans. Miski u wiekszosci graczy nie zrobilyby wiekszej roznicy, a Feniks jak najbardziej.

Zeby nie byc goloslownym, posluze sie przykladem. Na s2 mam miasto, moze nie jakies wybitne, ale tez chyba nie najgorsze. Chyba najbardziej obecnie wydajne miejsce w drzewku (polowa Elvenarow), swietne tempo szkolenia wojska, najwyzsze poziomy jednostek, niezle cuda itp. Mam tam 3 brunnery. Teoretycznie zyc, nie umierac. I co sie dzieje ? Ano dzieje sie to, ze nie jestem tam wstanie nawiazac rownorzednej walki z niektorymi ludzmi z bractwa (o serwerze nie wspominajac), ktorzy maja tylko jednego miska, a osiagaja wyzsze srednie wyniki ode mnie. O jakiejs walce z turniejowa topka w ogole nie moze byc mowy, bo ci to juz w ogole sa cale lata swietlne przede mna. A niby tylko jedna osoba na s2 ma o jednego miska wiecej ode mnie...

W najwiekszym skrocie: moich miskow na s2 prawie nie uzywam i nie jestem w stanie wykorzystac nawet czesci ich potencjalu, bo po prostu miasto nie jest na to gotowe. Karma, mlotki na szkolenie wojska, ilosc zdobywanych wzmocnien, zbyt malo scrolli na mlotki, niewielka grupa szkoleniowa - dlugo moglbym tak jeszcze wymieniac czynniki, ktore powoduja, ze to po kreska raczej przecietne turniejowe miasto, pomimo teoretycznie poteznego zaplecza w postaci 3 brunnerow.

Zmierzam do tego, ze jesli dasz kazdemu graczowi chocby i po 10 miskow, to skorzysta na tym tylko bardzo niewielki odsetek graczy. Calej reszcie ten caly miskowy kram na niewiele sie przyda. Potencjal miskow sa obecnie w stanie wykorzystac wylacznie najbardziej wyspecjalizowane miasta kilku, gora kilkunastu graczy. Ogromnej wiekszosci pozostalych wszystko powyzej jednego miska w praktyce zupelnie sie nie przyda. A potencjal Feniksa wykorzystalby prawie kazdy. Ale tego jednego miska i jednego Feniksa kazdy powinien miec, a raczej powinien miec mozliwosc je zdobyc.

Nie po to gram 4 lata żebym teraz w turnieju osiągał wyniki na poziomie gracza, który gra zaledwie pół roku, jak dla mnie to coś tu jest nie tak
I tu dochodzimy do sedna. Znowu, pisze to z calym szacunkiem, wiec bez urazy, ale jesli jakis gracz po pol roku czy po roku gry (nawet majac Feniksa i miska) jest w stanie osiagac wyzsze wyniki, niz Ty po 4 latach gry, to znaczy, ze on cos robi dobrze, a Ty definitywnie robisz cos nie tak... Jeszcze raz wspomne przyklad mojej niby zaawansowanej wioski z trzema miskami na s2, gdzie rzeczywiscie "mlodzi mnie bija" :) Ale ja wiem, co tam zrobilem nie tak (a raczej co zaniedbalem), a co oni zrobili dobrze.
W której grze jest tak, że nowy gracz ma lepiej niż gracz, który gra lata??
Nie wiem w ktorej, ale w tej naprawde tak nie jest.
 

Charlene

Szef kuchni
Po prostu jak czytam cały czas, że trzeba dać możliwość zdobycia wszystkiego co najlepsze w tej grze nowym graczom to mnie krew zalewa
To, że jest możliwość zdobycia, nie oznacza, że każdy nowy gracz będzie miał ,,wszystko co najlepsze". Wiesz jaka jest różnica? Ty miałeś szansę na zdobycie pełnego budynku ewolucyjnego w evencie a nowy gracz może go zdobyć częściowo, ponieważ wygląda to tak, że nowe artefakty trzeba przerabiać na stare i tym samym gracz już nie ma możliwości pełnej ewolucji starego budynku, którą Ty miałeś chyba, że za nią zapłaci- kupi walutę na dodatkowe losowania. Pojawiały się oferty na stare budynki, które Ty miałeś za aktywną grę a nowy gracz może je mieć pod warunkiem, że za nie zapłaci. Czy nowi gracze naprawdę mają lepiej jak starsi pod kątem zdobywania starych budynków? Nie wydaje mi się.
 

poledance

Wędrowiec
Tak jak wspominałem nie zamierzam się tu z nikim kłócić, odnośnie Twoich argumentów co do miśków nie przemawiają do mnie w żadnym stopniu i proszę nie próbuj mnie przekonywać do swoich racji, zresztą za chwile Twoi fani zaczną ciągnąć tą dyskusję i tylko zbędny spam się zrobi.
Co do turnieju i robienia czegoś nie tak... hmm to nie jest jakaś gra, która jest na tyle skomplikowana żeby planować jakieś strategie z kosmosu, problem polega na tym, że poziom trudności dla mnie zaawansowanego gracza, który ma rozwinięte cuda ( oczywiście nie po to pracowałem na nie żeby je teraz skasować- więc proszę tego nawet nie pisz) + kupionych dużo ekspansji premium jest na tyle trudny, że ciężko mi rywalizować z tymi graczami duuużo słabiej rozwiniętymi. Naprawdę nie widzisz w tym problemu?? Ja widzę ogromny, moja praca nad cudami i kupione ekspansje utrudniają mi grę. Zaraz zaczniesz wypisywać, że tak nie jest itd. Usuń miśki i zobaczysz jak się gra bez bonusu 400% do jednostek, wtedy pogadamy.
 

Wojtek90

Zwiadowca
Naprawdę nie widzisz w tym problemu?? Ja widzę ogromny, moja praca nad cudami i kupione ekspansje utrudniają mi grę.
Niechciałbym ciągnąć off topu żeby zaraz się jakieś bany nie posypały ale tak z ciekawości, czemu rozwinięte cuda i kupione ekspansje utrudniają grę? Czy ja o czymś nie wiem? W sensie wiem że to wszystko wpływa na poziom trudności turniejów, ale czy to nie jest tak że im bardziej masz rozwinięte cudaki to jest lepiej i łatwiej, oraz im więcej masz ekspansji to tym bardziej możesz rozbudować miasto i dzięki temu być silniejszym graczem i osiągać lepsze wyniki?
 

MDS Krakow

Zwiadowca
Czy Ty uważasz, że te artefakty to same wpadają z Iglicy? Na podniesienie fenka na 10 lvl potrzeba 9 artefaktów i podejrzewam, że może z 5% graczy je dostanie a reszcie zabraknie. Umówmy się - każdy chciałby mieć ognistego na 10 lvl ;) poza tym są jeszcze 2 inne. Ciekawe czy miałbyś takie samo zdanie gdybyś zaczynał teraz grę, może zapomniałeś jak ,,przyjemnie" robi się początkującym graczom turnieje i Iglice bez wzmocnień i z jeszcze słabszym wojskiem. Twórcy stworzyli dobre budynki w przeszłości i to logiczne, że nowi gracze chcą je mieć, więc nie rozumiem Twojego podejścia. Ty masz, ale inni nie powinni mieć :/ tak to zabrzmiało.
Otóż Drogi Panie niech sobie zdobędą te budynki jak najbardziej :) tylko dlaczego ja nie mogę się wzmacniać dzięki kolejnym eventom ? :) muszę liczyć tylko na dobre budynki dziennych nagród oraz na jakieś dobre towary z głównego budynku :)
A co do artefaktow lecących z Iglicy to tak uważam, że jeśli ktoś robi Iglice na maksa to zdobędzie 9 artefaktow. Sam na s1 i s2 mam wioski iglicowe gdzie postawiłem Feniksa i już mam go na 5 lvl. Uważam, że IG wprowadziła to po to aby każdy zdobył artefakty :)
Pytanie jest co dalej ? Za rok powtórka, bo przyjdą kolejni gracze którzy będą wołać 'dajcie mi Feniksa' 'jesteście tak silni, bo macie Feniksa, a ja nie mam'

Faktycznie macie racje kolejny budynek o tak silnym efekcie karmienia byłby zły ale hmm, może np tylko 10% po nakarmieniu ?

PS. Drogi Panie Sąsiedzie Charlene wyczuwam w Twoich postach nerwy... niepotrzebne, ja poprostu rzucam luźno jakimś pomysłem :) Bo chciałbym w jakimś evencie śpiąc pupkę po coś, a nie po raz kolejny budynek 4x4 z efektem karmienia 33 dni = jakiś tam % do waluty eventowej :)
 
Usuń miśki i zobaczysz jak się gra bez bonusu 400% do jednostek, wtedy pogadamy
Przeciez wlasnie o tym pisalem, ze na s2 gram z bonusem z miskow 0% ze srednia ponad 10k w turniejach, wiec doskonale wiem, jak sie wtedy gra.
czy to nie jest tak że im bardziej masz rozwinięte cudaki to jest lepiej i łatwiej, oraz im więcej masz ekspansji to tym bardziej możesz rozbudować miasto i dzięki temu być silniejszym graczem i osiągać lepsze wyniki?
W wiekszosci przypadkow tak, ale niektore cuda poprawiaja tylko komfort gry, natomiast prawie nic nie wnosza do wydajnosci turniejowej, wiec w obecnych realiach po prostu szkodza.
 

astoN-

Rozbójnik
Nie zgadzam sie i nie, nie zachowam tego dla siebie, bo, z calym szacunkiem, ale takie wpisy wprowadzaja po prostu graczy w blad.
Powtorze, ze pisze to z calym szacunkiem, ale takie twierdzenia dowodza po prostu nieznajomosci tematu i niezrozumienia turniejow.
Gwarantuje, ze w obecnych realiach jeden Feniks Ognia da poczatkujacemu graczowi znacznie wiecej, niz nawet kilka brunatnych miskow. Feniks znacznie bardziej przysluzylby sie wyrownaniu szans. Miski u wiekszosci graczy nie zrobilyby wiekszej roznicy, a Feniks jak najbardziej.

Fakt jest taki ze przez kilka dni na 1 evencie dalo sie wykoksic bardziej niz przez pozostale 5 lat gry i to jest problem, ci co przegapili event nigdy sie nawet do tych exploiterow nie zbliza, jak ma byc zachowany jakikolwiek balans w tej grze to albo niech dadza innym zdobyc kilka miskow, albo niech bedzie limit na jednego...

Poczatkujacy i tak w turniejach nie poszaleje bo nie ma prowincji a do zrobienia 30 czy 40 to nic nie potrzeba, pogadajmy o tych zaawansowanych co by chcieli powalczyc o czolowe miejca, ja z moim jednym kulawym miskiem na 6 poziomie musze sie niezle napocic zeby chociaz te 15k zrobic, a perspektyw na przyszlosc nie ma i wyglada na to ze nigdy nie bede mial szansy sie zblizyc do tych co sie wykoksili przez 3 dni na 1 evencie, a ja jestem jednym z najlepszych graczy turniejowcyh na swieciem, przez pierwsze 3 lata gry mialem prawie 2 razy wiecej wygranych turniejow niz drugi gracz na swiecie i praktycznie wygrywalem kazdy, a teraz jakies noobki z 3+ miskami mnie robia w turnieju z zakmnietymi oczami, to jest poprostu chore, albo dajmy innym mozliwosc zrobienia wiekszej ilosci, albo zrobmy limit na 1 miska, a nie ze okienko na wykokszenie sie w tej grze bylo tylko przez 3 dni.... niestety bugi i exploity zniszczyly ta gre, chociazby ten bug na wojsko co byl przez ostatnie 2 miesiace i ludzie sobie naklepali wojska na nastepne 100lat, znajomy pokazal mi screena z lesnymi gdzie mial 5 milionow oddzialow...
 

poledance

Wędrowiec
Dokładnie o to mi chodziło co zostało napisane powyżej... skoro cały czas dążycie żeby nowym dać równe szanse w postaci feniksów, to może dajcie możliwość dla zaawansowanych żeby mieli szanse na zdobycie po ''10'' miśków. Dopóki z miśkami nie zostanie rozwiązany problem to nigdy w tej grze nie będzie można mówić o równości. Najlepszym rozwiązaniem byłoby ograniczenie używania miśka do 1. Łatwo się piszę jak się ma tych miśków 8 sztuk i daje innym rady, wiem że każdy mógł je zdobyć w tym czasie, u mnie niestety tak nie było bo po porostu z przyczyn osobistych nie mogłem poświęcić na grę tyle czasu, teraz chciałbym dorównać tym co mają po ponad 5 miśków, ale to jest niemożliwe... Przykład PL3 cały czas 2 osoby się zmieniają na podium turniejowym dlaczego?? nie piszcie mi tu o jakiś taktykach, powód jest jeden ponad 6 miśków u każdego z Was... może w końcu czas coś z tym zrobić....
 

Poziomek

Rycerz
Ja jako przedstawiciel tego gatunku ktorego wiele osob chce uszczesliwic - nie oczekuje wiele - chce miec szanse na otrzymanie budynkow z poprzednich ewentow i mozliwosc ich rozwoju poprzez np akademie magii (tu wchodzi magiczne RNG i szansa na taki item) - bo teraz patrze na na miasta osob co np tu pisza to sporo osob ma budowle ktorych ja z racji ich sporadycznej lub wrecz niedostepnosci miec nie bede.
 
Status
Zamknięty.
Do góry