• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Ogólny Czat [89]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser503
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser503

Guest
Propozycja Czatu na każdym serwerze.
Zalety:
Urozmaicenie gry poprzez miłe spędzanie czasu na pogawędkach z innymi graczami a nie tylko z graczami z bractwa.
Udogodnienie w szukaniu nowych graczy do bractwa.
Usprawnienie handlu z nowymi graczami.

Tyle z mojej strony. Dziękuje i pozdrawiam.
 

DeletedUser79

Guest
Sugestia tego typu była wielokrotnie proponowana, jednak niestety nie znalazła zastosowania w praktyce.
Osobiście uważam, że w pozytywny sposób wpłynęło by to na rozgrywkę poprzez zwykłe polepszenie komunikacji na serwerach, tak jak już napisałeś.
 

DeletedUser503

Guest
Skąd wiesz czy nie znalazła by zastosowania , jak jeszcze jej nie było w grze. Jak gracze się będą domagać czegoś to prędzej czy później dopną swego.
Kto nie chce używać czatu to nie musi. Zawsze mogę zrobić ankietę niech gracze zagłosują.
 

DeletedUser79

Guest
Właśnie to samo napisałem - nie ma tego w grze, bo nie znalazło zastosowania dla twórców gry i nie napisałem, że graczom nie jest to potrzebne :eek:
 

DeletedUser580

Guest
Czat ogólny byłby fajny. W tej chwili brakuje wielu różnych opcji społecznościowych.
Pewnie gdzieś tam są na bardzo długiej liście "do zrobienia". ;) Nie traćmy wiary! ;)
 

DeletedUser878

Guest
Jak dla mnie - bardzo świetny pomysł. Nie jest to łatwe do zrobienia, ale możliwe.
 

DeletedUser503

Guest
Jak by ta gra przynosiła więcej zysków, to proporcjonalnie było by więcej różnych udogodnień dla nas wszystkich :)
Dziękuje wszystkim za Wasze opinie, rozjaśniło mi trochę spojrzenie na różne sprawy.
 

DeletedUser

Guest
FB odnosi sukces wlasnie przez czat , anno online tez :p
Ta gra ma potencjal ale skoro zaraz po rejestracji jest poprostu nuda i nie ma sie gdzie kogo o cos zapytac bo niby gdzie ?
Na forum ? Wiadomo ze ktos moze odpisze ale nie wiadomo kiedy wiec idzie sie szukac innej gry :p

Gra nie ma obecnie PvP a taki czat by zaraz zrobil ,,czatowe PvP" wiec by byli potrzebni modzi do czatu , nie sadze jednak aby nie
zglosili sie wolontariusze do pilnowania czatu za free .
Taki czat jest tu potrzebny inaczej gra bedzie padac , szybki kontakt w trakcie gry nikomu w niczym nie przeszkodzi a raczej zwiarze graczy ze soba .
 
Status
Zamknięty.
Do góry