• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Okienko informacyjne przy budynkach "nieusuwalnych" [17-02-PL2]

Czy jesteś za wprowadzeniem do gry okna informacyjnego przy budynkach "nieusuwalnych"?

  • TAK

    Głosy: 10 62,5%
  • NIE

    Głosy: 2 12,5%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 4 25,0%

  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

Azulena

Rozbójnik
W wątku dotyczącym postulatu o możliwość likwidacji koszar, Moderator Dragomira napisała między innymi:
Jedyny mający szansę pomysł związany z tym tematem to dodanie gdzieś okienka uprzedzającego o niemożliwości skasowania danego budynku, tak by Gracz miał pełną świadomość co stawia.

Rzeczywiście, z punktu widzenia zachowania obecnej linii rozwoju gry, ta prosta rzecz dodana do gry nie wprowadzi żadnych zmian.
Owszem, ma też pewne konsekwencje dla Graczy, ale komunikat mógłby o tym też informować - chyba, że twórcy uznają, że Gracz tego wyboru bez problemu można dokonać w późniejszym czasie.

Dla nas jest już za późno...
Ale niech chociaż nowi Gracze mają tę informację i możliwość samodzielnej decyzji. ;)

Uprzejmie proszę o głosowanie, oraz komentarze do oddanych głosów, które przekonają twórców do pomysłu.
 

DeletedUser967

Guest
Jak dla mnie to może być i może nie być. I tak trzeba będzie wybudować, np. koszary bo takie jest zadanie główne, a bez zadań głównych nie dostanie się mnóstwa monet, młotków, towarów i nawet run. Nie wspominając już o tym, że zadania poboczne są dostosowane właśnie do głównych... więc jaki tu wybór i samodzielna decyzja?
 

Hassano

Łucznik
Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał, koszary trzeba postawić już w samouczku jak dobrze pamiętam bo gra tego ŻĄDA!! Jeżeli tego nie zrobimy to nie mamy możliwości wykonywania zadać itp. Nie chce mi się zakładać konta specjalnie ale jak dobrze pamiętam to koszary każe nam postawić właśnie samouczek którego nieda sie przeskoczyć więc taki komunikt i tak będzie bez sensu jeżeli chodzi o ten budynek.
 

DeletedUser449

Guest
Przy wszystkich nieusuwalnych budynkach tak jest. Ratusz i kwatera robotnicza są przy samym założeniu miasta, a koszary, akademia magii oraz kupiec są wymagane w zadaniach pierwszego rozdziału. Taka informacja miałaby sens, gdyby jeszcze inne budynki stały się nieusuwalne, a które są dostępne od wyższych rozdziałów.
Tkwienie w pierwszym rozdziale z zadaniami przez cały czas gry... nie wyobrażam sobie tego. Nagrody są tak niskie, że narzędzia musiałyby pochodzić praktycznie wyłącznie z warsztatów, a w moim przypadku same koszary potrafią zjeść 300k narzędzi dziennie, czyli zadania są konieczne.
Tak więc ostrzeżenie, które w żaden sposób nie pomoże graczowi... na chwilę obecną zbędne.

Jeśli już, to informacja o przemyślanym rozwoju ratusza i koszar, których poziomu nie można zmniejszyć, a czasami byłoby to przydatne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hassano

Łucznik
Fakt jest taki że gdybym teraz zakładał nowe konto to i tak musiałbym postawić koszary ale nie rozbudowywał bym ich aby były jak najmniejsze, jedyna opcja na którą MOŻE by sie zgodzili to zmniejszenie poziomu poprzez burzenie do 1 poziomu koszar. Innej opcji niema zresztą jak pokazał inny wątek że pomysł z likwidacją odrzucili.
 

DeletedUser449

Guest
Pomysł obniżania poziomu budynków również odrzucili, a przydałby się nie tylko przy budynkach nieusuwalnych.
Koszary... możesz sądzić, że są nieprzydatne - ale to tylko opinia, jedna z wielu. Biorąc pod uwagę korzyści z turniejów (relikty, zwłaszcza bonusowe przed osiągnięciem ich 500 sztuk, setki punktów wiedzy) jak najbardziej warto rozwijać koszary - choć wymaga to od gracza nieco większej aktywności, zarówno przy produkcji narzędzi jak i co trudniejszych walkach, których nie rozegra się automatem.
 

Hassano

Łucznik
Pomysł obniżania poziomu budynków również odrzucili, a przydałby się nie tylko przy budynkach nieusuwalnych.
Koszary... możesz sądzić, że są nieprzydatne - ale to tylko opinia, jedna z wielu. Biorąc pod uwagę korzyści z turniejów (relikty, zwłaszcza bonusowe przed osiągnięciem ich 500 sztuk, setki punktów wiedzy) jak najbardziej warto rozwijać koszary - choć wymaga to od gracza nieco większej aktywności, zarówno przy produkcji narzędzi jak i co trudniejszych walkach, których nie rozegra się automatem.

Bzdury opowiadasz turnieje nawet przed zmianami zawsze negocjowałem ZAWSZE !! Mi koszary są do niczego nie potrzebne od zmian w systemie walk ani jednej jednostki nie zrobiłem..
Po drugie niec hce mi sie walczyć w turniejach bo to za długo trwa, przy negocjacjach obleczenie z 12-15 prowincji turniejowych zajmuje z 20 min negocjując i ustawiając zadanie na zdobycie reliktów aby wpadły młotki i troche kasy.. Walka w tych prowincjach nie wiem czy by sie zmieściła w 2h..
 

DeletedUser449

Guest
Nie imputuj komuś nieprawdy, zwłaszcza gdy sam się mylisz. Możesz samymi negocjacjami zarówno rozwiązywać konflikty, jak i turnieje. Ale na pewno nie osiągniesz tyle, co gracz jednocześnie korzystający z negocjacji i walk. Jak dotrzesz do top 8 trzy razy z rzędu z samych negocjacji to wtedy można uznać, że możesz sobie dobrze radzić. Ale teraz? Ile prowincji? O ile mniej niż gracz korzystający z wojsk?

Walka w turniejach trwa dokładnie tyle, co ucztowanie. No, może trochę dłużej, trzeba wybrać jednostki. Nazywa się to walką automatyczną. Na automacie ciągnę nawet wszystkie gwiazdki turniejowe. Problemy zaczynają się dopiero powyżej 4 gwiazdki i jednocześnie powyżej 6 prowincji - gdzie występuje jednocześnie przewaga przeciwnika i wzrost jakości jego jednostek. Wtedy może 3/4 walk można wygrać automatem, resztę należy rozegrać ręcznie... lub negocjować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry