• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Okno powiadomień z dwiema zakładkami

Czy dodanie zakładek do okna powiadomień uważasz za potrzebne?

  • Tak, jak najbardziej

  • Nie widzę potrzeby dodawania takich zakładek

  • Mam inne rozwiązanie.


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Tajniakos

Paladyn
W związku ze zmianami w kupcu od XVIII rozdziału oraz zmianą systemu handlu, mam propozycję aby okno powiadomień od momentu rozpoczęcia gry rozbito na dwie zakładki-
>>>>Pomoc sąsiedzką oraz Pomoc handlową.<<<<
Mogło by to wyglądać mniej więcej tak:
Pomoc sąsiedzka.jpgPomoc handlowa.jpg

Nowy system wymiany towarów wznoszących, który wymusza na nas wystawianie bardzo dużej ilości ofert handlowych, bardzo szybko wypiera z 10 stron przewidzianych na powiadomienia, sąsiadów, którzy udzielili nam pomocy sąsiedzkiej. Rozbicie okna powiadomień na dwie zakładki moim zdaniem spowoduje, że stanie się bardziej czytelny i jednocześnie ułatwi nam możliwość odwzajemnienia pomocy sąsiedzkiej, która w chwili obecnej jest w znacznym stopniu utrudniona
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
Głos na TAK. Jeśli już iść w zakładki to fajnie dodać jeszcze trzecią zakładkę z nazwą "Bractwo" w której by były info kto wszedł/wyszedł/został usunięty z klanu, i info np o zmianie rangi danego gracza.
Idąc tym tropem to i osobna zakładka by się przydała z informacją o tym od kogo idą zwroty za pomoc w rozbudowie cudów. Ale na początek zadowolą mnie chociaż te dwie zakładki o ile znajdą się po zgłoszeniu na liście tych z wyższym priorytetem :)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Inne wersje językowe zgłosiły podobny pomysł tyle że za pomocą filtrów.
 
Filtry to nie to samo co zakladki, to wprawdzie pokrewny, ale jednak inny pomysl. Juz wyjasniam. Minusem filtrow byloby to, ze dalej pozostalby limit liczby wszystkich powiadomien (niezaleznie od ich rodzaju) ustawiony na sztywno na 10 stron, czyli 60 powiadomien. Czyli jesli ostatnie 60 powiadomien pochodzilo z handlu, to zaden filtr nie pomoze nam juz w wyswietleniu chocby jednego powiadomienia o pomocy sasiedzkiej. W przypadku rozwiazania z zakladkami mozna by bylo wprowadzic limit powiadomien na zakladke (zeby nie obciazac serwera moglby byc zmniejszony nawet do 30-40), a nie globalny. Dzieki temu powiadomienia handlowe nie nadpisywalyby tych o pomocy sasiedzkiej i na odwrot. Moim zdaniem to znacznie lepsze rozwiazanie niz filtry.
 

Klops

Rozbójnik

Nowy system wymiany towarów wznoszących, który wymusza na nas wystawianie bardzo dużej ilości ofert handlowych, bardzo szybko wypiera z 10 stron przewidzianych na powiadomienia, sąsiadów, którzy udzielili nam pomocy sąsiedzkiej. Rozbicie okna powiadomień na dwie zakładki moim zdaniem spowoduje, że stanie się bardziej czytelny i jednocześnie ułatwi nam możliwość odwzajemnienia pomocy sąsiedzkiej, która w chwili obecnej jest w znacznym stopniu utrudniona​

Bez dwóch zdań świetny pomysł :diamond: Ponad wszystko cenię sobie przejrzystość i funkcjonalność w oknach, ekwipunkach, czatach, etc. (jak zwał tak zwał). Myślę, że jak już się kiedyś doczekamy drugiej zakładki, to będzie to reakcja łańcuchowe i z czasem pojawią się następne :cool:
 

Deleted User - 198835

Guest
Jestem za tym rozwiązaniem , chociaż w jednym ekranie byłaby sama pomoc sąsiedzka (łapki) a w osobnym wszystkie wymiany , czyli zwykłe , żywe i wzniosłe towary
 
Ciekawe, dopiero dzis zauwazylem, ze pomysl zostal zrealizowany dzieki dodaniu odpowiednich filtrow w okienku powiadomien :) Ktos moze kojarzy, kiedy to zostalo wprowadzone ?
 
Do góry