• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wprowadzone okno wykupu dodatkowych tur

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

jaka jest Twoja opinia na temat tego okienka z możliwością wykupu dodatkowych tur

  • jest dobrze, nie trzeba nic zmieniać

    Głosy: 0 0,0%
  • należy zmienić rozmiar/położenie, bo okienko nie powinno zasłaniać dyplomacji

    Głosy: 29 100,0%
  • inne... (opis w komentarzu)

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    29

DeletedUser174

Guest
miałam problem z wyborem odpowiedniego działu, bo kusił mnie regał z błędami...
dzisiaj to okienko wygląda tak:

iglica.png
Niby powinnam się cieszyć, że mam takową wspaniałą opcję, ale... ale jakoś sie nie cieszę. Nie rozumiem dlaczego okno zasłania mi podgląd na moje dysputy z duchami. Nie mam wiedzy czy opłaca mi się kupić dodatkową turę, bo uda mi sie dopasować surowce czy nie. Oczywiście można by uznać, ze to element rozgrywki, ale jednak wolałabym widzieć pełny obraz sytuacji.

W związku z powyższym moja propozycja aby to okienko z możliwością wykupu dodatkowych tur w iglicy nie zasłaniało opcji negocjacji. Wystarczy tylko zmienić rozmiar tego okienka lub tylko wyżej go umieścić i wszystko będzie grać.

Oczywiście to niby drobiazg... ale irytujący.
 

DeletedUser174

Guest
po odzewie widać, zę nie tylko mi to przeszkadza. Ciekawe dlaczego....
 

DeletedUser174

Guest
ekhem....
@jarq a czemu tu nie ma zgłoszenia że ja się tak zapytam?

bo szczerze to ja nawet nie oczekuję samego zgłoszenia, ale szybkiego* rozwiązania tej kwestii


*szybko = nie za 5 lat... raczej za 2-3 aktu w ramach naprawy błędów czy innych łatek. Bo z mojego punktu widzenia jest to błąd. Głupi błąd. Irytujący. I gdyby te pajace z ig grały choć czasami (a nie tylko z panelu sobie wszystko ustawiały) to by to szybko naprawiły, bo ich jasna choroba by trafiła
 

Tajniakos

Paladyn
Jestem jak najbardziej na Tak. Od czasu do czasu trafia się i tak, że nie uda mi się dogadać z duchami i to nieszczęsne okienko faktycznie skutecznie uniemożliwia podejrzenie czy warto gadać z nimi dalej czy sobie odpuścić. Było by miło gdyby udało się to okienko przenieść wyżej i odsłonić nasze dopasowania :)
 

DeletedUser174

Guest
ktoś zauważył lekką zmianę???

cichaczem to wprowadzili, ale jest!
okienko jeszcze lekko zasłania wprawdzie pierwszą turę, ale można się domyślić co tam jest Chociaż w przypadku kilku wykupów dalej by zasłaniało opcje, ale nie można marudzić. Raczej nikt z nas nie kupuje dodatkowych tur 20x

@jarq dzięki za interwencje w centrali

nie wiem jak to wygląda na apce.
 

DeletedUser174

Guest
Podejrzewam że na apce nie bardzo jest go gdzie przesunąć.
można za ramkę telefonu.... ?

nie! sorki, ale musisz przekazać centrali, ze na apce to też MUSI działać. Są rózne opcje: mniejsze okno, lewy górny róg czy chociażby przeźroczyste tło okna. Nie ważne jak, ale to musi działać. W związku z tym zapraszam do skrobania raportu w tym zakresie
 
Do góry