• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Opcja "Ukryj/Pokaż budynki"

Czy podoba Ci się sugestia?

  • Tak

  • Nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
To bardzo fajne i dobre narzędzie nie wiem czemu wielu graczy boi się go używać, możliwe że tylko dla tego bo trzeba nauczyć się nim posługiwać jak każdym innym programem :)
Wielu graczy pewnie nie to, ze sie boi, tylko po prostu nie lubi uzywac city plannera, wlaczajac w to mnie :) Pewnie, ze potrafie i okazjonalnie z niego w przeszlosci korzystalem, analizujac miasta innych graczy z bractwa, ale po prostu go nie lubie i juz, zawsze wolalem przebudowy "na zywca". Nawet te wieksze. Oczywiscie zdarzalo sie juz okazjonalnie, ze konczylo sie to trzema czy czterema godzinami przeklenstw w trakcie zonglowania budynkami, szczegolnie jesli zaczynalem przebudowe bez jakiegos konkretnego planu, ale co tam - dla mnie to czesc zabawy :)
Opcja ukrywania budynkow na pewno bylaby pomocna, choc jej brak nie jest juz jakims wiekszym problemem w czasach teleportow.
 

Serengeti

Szef kuchni
Wielu graczy pewnie nie to, ze sie boi, tylko po prostu nie lubi uzywac city plannera, wlaczajac w to mnie :) Pewnie, ze potrafie i okazjonalnie z niego w przeszlosci korzystalem, analizujac miasta innych graczy z bractwa, ale po prostu go nie lubie i juz, zawsze wolalem przebudowy "na zywca". Nawet te wieksze. Oczywiscie zdarzalo sie juz okazjonalnie, ze konczylo sie to trzema czy czterema godzinami przeklenstw w trakcie zonglowania budynkami, szczegolnie jesli zaczynalem przebudowe bez jakiegos konkretnego planu, ale co tam - dla mnie to czesc zabawy :)
Opcja ukrywania budynkow na pewno bylaby pomocna, choc jej brak nie jest juz jakims wiekszym problemem w czasach teleportow.
Używanie architekta nie wyklucza stosowania przekleństw. Potwierdzone w praktyce ;)
 

PrzemoOoO

Wędrowiec
@jarq da radę to zgłosić? :) Choć może są już plany co do ułatwienia trybu "przenoszenia budynków" w wersji przeglądarkowej, lecz nic o tym nam nie wiadomo? :D
 
Do góry