• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Opcja "usuń temat" albo "usuń post"

Czy wymienione w temacie opcje to dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 2 13,3%
  • Nie

    Głosy: 9 60,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 6,7%
  • Tylko opcja "usuń post"

    Głosy: 3 20,0%

  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Dlaczego nie ma na forum takiej możliwości? W sytuacji gdy znowu jestem atakowany i widzę, że mój temat nie ma sensu bo na tym forum się nie da dyskutować, chciałbym chociaż usunąć swój temat, a tak to wy macie więcej roboty bo musicie kasować.
 
W sytuacji gdy znowu jestem atakowany ... chciałbym chociaż usunąć swój temat,
Nie zauwazylem zadnych atakow na kogokolwiek, tylko krytyke bezsensownej,
stronniczej ankiety. Jesli mylisz merytoryczna krytyke zamieszczonych tresci z
personalnymi atakami na kogos jako osobe, to naprawde nie ma o czym
dyskutowac.
i widzę, że mój temat nie ma sensu
Dobrze, ze przynajmniej to rozumiesz.
 

jakub357

Łucznik
Żadnego kasowania, bo robi się bajzel. Proszę przemyśleć przed napisaniem. Wątki zbędne są moderowane i usuwane odgórnie.
 

DeletedUser

Guest
ja jestem nawet przeciwny wycinaniu postów przez naszych lokalnych cerberów :) bo potem nie wiadomo o co chodzi jak się czyta "dziurawy" wątek. Jak ktoś strzeli babola to niech posypie głowę popiołem, w końcu ta gra ma limit pełnoletności, tak wiem pełnoletniość nie jest równa dojrzałości ale równajmy w górę a nie dół.
Aha @Koval92 w żadnym poście nie widziałem ataku personalnego na twoją osobę tylko krytykę (zasadną lub bez) twoich wypowiedzi i pomysłów. Poza tym byłbym ostrożniejszy w szafowaniu oskarżeniami jeśli nie masz na nie twardych dowodów
 

DeletedUser174

Guest
a bo to mało razy czytaliśmy >temat do usuniecia< czy >post do usuniecia<? Ktoś sie zreflektował i sam sie ocenzurował. Cerberek przybiegnie i jak tresowany pudelek (bez urazy) wytnie. Działa? Działa!
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Wracając do tematu, nie widzę żadnego problemu w tym, że ktoś zgłosi się do mnie na PW lub wpisze w poście/temacie "do usunięcia". Dodam ankietę, bo w tym dziale jednak powinna być.
 
Wracając do tematu, nie widzę żadnego problemu w tym, że ktoś zgłosi się do mnie na PW lub wpisze w poście/temacie "do usunięcia".
Jesli chodzi o usuwanie wlasnych postow na zyczenie, nie mam nic przeciwko,
choc rzeczywiscie najpierw powinno sie pomyslec przed ich wyslaniem.
Ale usuwanie calych tematow zawierajacych juz posty i opinie innych uzytkownikow
na zyczenie kogos (chocby i zalozyciela tematu), komu po prostu nie podobaja sie
wpisy innych uzytkownikow lub sie z nimi nie zgadza - to juz chyba przesada.
 

Nusion

Kapłan
Jesli chodzi o usuwanie wlasnych postow na zyczenie, nie mam nic przeciwko,
choc rzeczywiscie najpierw powinno sie pomyslec przed ich wyslaniem.
Ale usuwanie calych tematow zawierajacych juz posty innych uzytkownikow na
zyczenie kogos (chocby i zalozyciela tematu), ktomu po prostu nie podobaja sie
wpisy innych uzytkownikow lub sie z nimi nie zgadza to juz chyba przesada.
Usuwanie postów, na które już padły odpowiedzi, wychodzi na to samo.
Jak dla mnie to tylko usuwanie postów "ostatnich" w wątku, czyli tych, na które jeszcze nikt nie odpowiedział. Inaczej pogubimy sens.
 

Tajniakos

Paladyn
Ja oczywiście zagłosowałem na NIE. Taka ze mnie przekorna dusza. ;) tak jak napisał @chris07070707 możliwość usunięcia swojego postu Ok ale nie całych tematów z wypowiedziami innych koleżanek i kolegów z forum. Tak jak moi przedmówcy pisali wcześniej wystarczy najpierw pomysleć zanim się coś klepnie a nie odwrotnie.
Nie sztuką jest walnąć focha z przytupem bo ktoś miał czelność mieć odmienne zdanie. Odrobina pokory by się tutaj koledze @Koval92 przydała. Tylko jak skoro jest zamknięty na konstruktywną krytykę i argumenty, które traktuje jako ataki na swoją osobę i wszędzie wietrzy teorie spiskowe... :)
 
@Urdur, roznica pomiedzy "usun temat", a "usun post" jest moim
zdaniem kolosalna. Jesli juz dodajesz ankiete, uwzglednij prosze te roznice,
"Tak" lub "Nie" to za malo

Jak widze usunelas juz caly temat niefortunnej ankiety, o
co prosil @Koval92. Przy okazji zostaly usuniete posty zarowno moje,
jak i innych uzytkownikow.
Uprzejmie prosze o wyjasnienie, przeciwko ktoremu punktowi
regulaminu wykroczylem, w rzeczowy sposob wyrazajac swoja
opinie na temat wspomnianej ankiety. Jesli takiego wykroczenia
nie bylo, nie widze zadnego powodu, dla ktorego moj czy moje
posty mialyby byc usuwane, dlatego prosze o ich przywrocenie.
Prosby innych uzytkownikow o usuniecie calego tematu nie moga
byc takim powodem (moim zdaniem). To jest publiczne forum. Jesli
temat zawiera juz posty i opinie innych uzytkownikow, w zadnym
razie nie jest prywatna wlasnoscia zalozyciela, ktora ten moze sobie
wedle uznania dysponowac (a moderator jeszcze w tym pomagac).
Tu nie chodzi o moje posty jako takie, tylko o zasady.
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
Jesli chodzi o usuwanie wlasnych postow na zyczenie, nie mam nic przeciwko,
choc rzeczywiscie najpierw powinno sie pomyslec przed ich wyslaniem.
Ale usuwanie calych tematow zawierajacych juz posty i opinie innych uzytkownikow
na zyczenie kogos (chocby i zalozyciela tematu), komu po prostu nie podobaja sie
wpisy innych uzytkownikow lub sie z nimi nie zgadza - to juz chyba przesada.
to nie przesada ale lewacka logika, albo sie z nami zgadzasz albo sie zgodzisz jak zagrozimy podaniem do sądu
 

Tajniakos

Paladyn
@Urdur, roznica pomiedzy "usun temat", a "usun post" jest moim
zdaniem kolosalna. Jesli juz dodajesz ankiete, uwzglednij prosze te roznice,
"Tak" lub "Nie" to za malo.

Jak widze usunelas juz caly temat niefortunnej ankiety, o co
prosil @Koval92 . Przy okazji zostaly usuniete posty zarowno moje, jak i innych uzytkownikow.
Uprzejmie prosze o wyjasnienie, przeciwko ktoremu punktowi regulaminu
wykroczylem w rzeczowy sposob wyrazajac swoja opinie na temat
wspomnianej ankiety. Jesli takiego wykroczenia nie bylo, nie widze zadnego
powodu, dla ktorego moj czy moje posty mialyby byc usuwane, dlatego
prosze o ich przywrocenie.
Oczywiście przyłączam się do prośby @chris07070707. Nie powinno się usuwać tematów na życzenie ich Twórców. Jeżeli w temacie padła choć jedna odpowiedź bądź głos w ankiecie. Nie powinno być mowy o wywalaniu całego wątku tylko dlatego, że ktoś ma problem z krytyką swoich nie do końca przemyślanych posunięć na tym forum. Jedynym ruchem jaki ewentualnie można zastosować to zamknięcie tematu i nic po za tym. ;) Jeżeli będziecie przyzwalać na takie posunięcia może sie okazac, że za chwilkę kolega @Koval92 idąc jego tokiem myślenia podłączy ankietę namawiającą nas do wyjścia z UE bo wtedy będziemy mieli tańsze diamenty... bo już głośno o tym dzisiaj tu było... Wywalanie ankiety w której posty nie łamią zasad forum uważam za daleko przesadzone i proszę o jej przywrócenie ponieważ nie uważam abym w niej zawarł treści niedozwolone regulaminem Forum. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Nie ma o czym dyskutować, nie będzie takiej możliwości, zawsze można własny post edytować, ale usuwania postów ani tematów nie będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry