• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Opcja "usuń temat" albo "usuń post"

Czy wymienione w temacie opcje to dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 2 13,3%
  • Nie

    Głosy: 9 60,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 6,7%
  • Tylko opcja "usuń post"

    Głosy: 3 20,0%

  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Wracając do tematu, nie widzę żadnego problemu w tym, że ktoś zgłosi się do mnie na PW lub wpisze w poście/temacie "do usunięcia". Dodam ankietę, bo w tym dziale jednak powinna być.

Ok spoko, myślałem, że to dla was utrudnienie. Jednak standardem na forach w 2019 roku jest obecność takiej opcji, dlatego spytałem.

W takim razie od teraz będę edytować "do usunięcia"
 

Tajniakos

Paladyn
Nie ma o czym dyskutować, nie będzie takiej możliwości, zawsze można własny post edytować, ale usuwania postów ani tematów nie będzie.
@jarq czyli możemy liczyć na przywrócenie ankiety usuniętej przez @Urdur ?
Wracając do tematu, nie widzę żadnego problemu w tym, że ktoś zgłosi się do mnie na PW lub wpisze w poście/temacie "do usunięcia". Dodam ankietę, bo w tym dziale jednak powinna być.
@Urdur uważasz, że wystarczy napisać do Ciebie aby usunąć jakiś temat czy ankietę? a nie powinno się ich zamykać na prośbę jej twórcy?
Ok spoko, myślałem, że to dla was utrudnienie. Jednak standardem na forach w 2019 roku jest obecność takiej opcji, dlatego spytałem.

W takim razie od teraz będę edytować "do usunięcia"
@Koval92 Nie do usunięcia a do zamknięcia;) @jarq wyraźnie napisał że usuwania tematów nie będzie więc rozważniej dodawaj swoje tematy i ankiety ;)
 

Koval92

Kapłan
@jarq czyli możemy liczyć na przywrócenie ankiety usuniętej przez @Urdur ?

@Urdur uważasz, że wystarczy napisać do Ciebie aby usunąć jakiś temat czy ankietę? a nie powinno się ich zamykać na prośbę jej twórcy?

@Koval92 Nie do usunięcia a do zamknięcia;) @jarq wyraźnie napisał że usuwania tematów nie będzie więc rozważniej dodawaj swoje tematy i ankiety ;)

Oczywiście też będę rozważniej pisać i powstrzymywać się od zbędnych kłótni ;)
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
@Urdur uważasz, że wystarczy napisać do Ciebie aby usunąć jakiś temat czy ankietę? a nie powinno się ich zamykać na prośbę jej twórcy?

Autor tematu ma prawo żądać usunięcia go i taka prośba była. Za każdym razem takie prośby są rozpatrywane indywidualnie, w tym przypadku temat został usunięty ponieważ nie było tam praktycznie żadnej merytorycznej dyskusji. Wy macie prawo żądania przywrócenia Waszych postów. Tylko zastanówcie się, czy faktycznie w tym konkretnym przypadku jest sens? Dla mnie to akurat klasyczna bitwa o pietruszkę.
 

Tajniakos

Paladyn
Nie ma o czym dyskutować, nie będzie takiej możliwości, zawsze można własny post edytować, ale usuwania postów ani tematów nie będzie
@Urdur z całym szacunkiem to akurat nie jest bitwa o pietruszkę a o zasady, które na każdym forum obowiązują. Każdy założyciel ankiety powinien liczyć się z różnymi opiniami i zdaniem, które nie zawsze może jemu przypaść do gustu. Cały czas to jeszcze nie jest powód do usuwania tematu jeżeli odpowiedzi nie naruszały zasad forum. @Dragomira takie tematy poprostu zamykała ale nie usuwala...
Każda osoba pisząc na tym forum poświęca swój czas i ma w postach mniejszy bądź większy wkład. Nie piszemy postów aby te znikały tylko dlatego, że założyciel wątku nie potrafi pogodzić się z odmiennym zdaniem innych forumowiczów:)
Nie wiem w jakim miejscu w regulaminie forum jest zapis że każdy może poprosić o usuniecie tematu. Jak byś była tak miła to mnie popraw jeżeli się mylę ;) @jarq twierdzi ze usuwania żadnych tematów nie będzie... kto ma w tym przypadku racje? Pozdrawiam
 

visit0r

Paladyn
@Urdur z całym szacunkiem to akurat nie jest bitwa o pietruszkę a o zasady, które na każdym forum obowiązują. Każdy założyciel ankiety powinien liczyć się z różnymi opiniami i zdaniem, które nie zawsze może jemu przypaść do gustu. Cały czas to jeszcze nie jest powód do usuwania tematu jeżeli odpowiedzi nie naruszały zasad forum. @Dragomira takie tematy poprostu zamykała ale nie usuwala...
Każda osoba pisząc na tym forum poświęca swój czas i ma w postach mniejszy bądź większy wkład. Nie piszemy postów aby te znikały tylko dlatego, że założyciel wątku nie potrafi pogodzić się z odmiennym zdaniem innych forumowiczów:)
Nie wiem w jakim miejscu w regulaminie forum jest zapis że każdy może poprosić o usuniecie tematu. Jak byś była tak miła to mnie popraw jeżeli się mylę ;) @jarq twierdzi ze usuwania żadnych tematów nie będzie... kto ma w tym przypadku racje? Pozdrawiam
prawie masz racje, prawie, to co opisales jest dla normalnych ludzi oczywiste, jednak przez ostatnie lata w przestrzeni publicznej zaczynaja dominowac jednostki skrzywdzone przez los w ten czy inny sposob i z tego wzgledu wymuszajace na ogole spoleczenstwa uprzywilejowana pozycje i spelnianie zachcianek, kiedys taka jednostka byla wysylana do szkolnego pedagoga ktory przeprowadza rozmowe dyscyplinujaca, dzis dostaje papierek od psychologa ze ma byc traktowany przez wszystkich dookola na specjalnych zasadach inaczej przychodzi z placzem ze slowa rania a on jest takim wrazliwym chlopcem ;( stoper wlaczony, kasacja postu i ostrzezenie od administracji za 3...2...1...
 
Dla mnie to akurat klasyczna bitwa o pietruszkę.
Podobnie jak @tajniakos nie moge sie z tym zgodzic, wybacz :)
Tylko zastanówcie się, czy faktycznie w tym konkretnym przypadku jest sens?
Kluczem jest tutaj moim zdaniem sformulowanie "w tym konkretnym przypadku".
Zastanowilem sie, zupelnie na spokojnie. I tak, uwazam ze w tym konkretnym
przypadku jest sens i nie mozna zgodzic sie na cenzure jednych uzytkownikow
forum przez innych, dlatego ponawiam prosbe o przywrocenie postow.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser174

Guest
a ja polecę oftopem :)
bo robicie mi koło pióra... przeciez to zawsze była moja robota by zrobić dym na forum o pietruszkę... chyba sie starzeję...

//

prawie masz racje, prawie, to co opisales jest dla normalnych ludzi oczywiste, jednak przez ostatnie lata w przestrzeni publicznej zaczynaja dominowac jednostki skrzywdzone przez los w ten czy inny sposob i z tego wzgledu wymuszajace na ogole spoleczenstwa uprzywilejowana pozycje i spelnianie zachcianek, kiedys taka jednostka byla wysylana do szkolnego pedagoga ktory przeprowadza rozmowe dyscyplinujaca, dzis dostaje papierek od psychologa ze ma byc traktowany przez wszystkich dookola na specjalnych zasadach inaczej przychodzi z placzem ze slowa rania a on jest takim wrazliwym chlopcem ;( stoper wlaczony, kasacja postu i ostrzezenie od administracji za 3...2...1...

pod tym podpisuję sie obiema ręcami :)


Oczywiście też będę rozważniej pisać i powstrzymywać się od zbędnych kłótni ;)
yhy... ciekawe kto uwierzy ... ile to już razy mieliśmy przyjemność czytać podobne deklaracje...
to z równie cynicznym uśmieszkiem odpiszę >oby< ;)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
prawie masz racje, prawie, to co opisales jest dla normalnych ludzi oczywiste, jednak przez ostatnie lata w przestrzeni publicznej zaczynaja dominowac jednostki skrzywdzone przez los w ten czy inny sposob i z tego wzgledu wymuszajace na ogole spoleczenstwa uprzywilejowana pozycje i spelnianie zachcianek, kiedys taka jednostka byla wysylana do szkolnego pedagoga ktory przeprowadza rozmowe dyscyplinujaca, dzis dostaje papierek od psychologa ze ma byc traktowany przez wszystkich dookola na specjalnych zasadach inaczej przychodzi z placzem ze slowa rania a on jest takim wrazliwym chlopcem ;( stoper wlaczony, kasacja postu i ostrzezenie od administracji za 3...2...1...

Masz na myśli dysforumozę? To ja najpierw poczekam na ten papierek :)

Przy okazji to jaka jest hierarchia w teamie? CM pisze nie będzie usuwania, Mod pisze że nie ma problemu z usuwaniem, może jakieś jednolite podejście do klienta, bo zaczynam się czuć jak w urzędzie
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Proszę Państwa pisząc że nie będzie usuwania tematów miałem na myśli że nie będzie taka opcja włączona graczom. Oczywiście my musimy ją mieć choćby po to aby usuwać tematy spamu czy błędnie założone tematy. Chyba nie chcecie aby na forum takie rzeczy cały czas wisiały.
 

DeletedUser174

Guest
chyba mam jakiś trefny towar... muszę stanąć w obronie teamu... oby tylko to nie było nic poważnego, bo lekko zaczynam się martwić o swój stan zdrowia...ej! nie śmiać się! to poważna sprawa jest

sama kiedyś poprosiłam o wykasowanie całego wątku (na usprawiedliwienie dodam, ze składał się głównie z moich wpisów). Długa i nudna historia to jej Wam daruję. Aczkolwiek czasami trzeba coś wygumkować. Dobrze, że taka opcja istnieje, bo życie czasami potrafi zaskoczyć. Tylko to że takie coś funkcjonuje nie oznacza, że popieram bieganie z nożyczkami i w szaleńczym amoku kasowanie co drugiego wątku, bo ktoś ma "jakiś papierek" i czuje się pokrzywdzony przez wszystko i wszystkich. Umiar jest dobry. Tak samo jak proces myślowy (jakikolwiek!) powinien mieć miejsce przed uzewnętrznieniem swoich frustracji na forum... a jak nie zaistniał to trza zjeść żabę... to się nazywa odpowiedzialność czy jakoś tak
 

DeletedUser

Guest
@kikimora tu się nie zgodzę:
- posty/wątki niezgodne z regulaminem powinny być usuwane co zrozumiałe, bez niczyich życzeń
- posty/wątki ośmieszające piszącego ale zgodne z regulaminem powinny zostać zamknięte i tyle

Życzyłbym sobie by z równą gorliwością iG usuwała martwe miasta z planszy Elvenaru, a tak nie jest. Forum ma przynajmniej system który najświeższe wątki umieszcza w topce więc naturalną siłą rzeczy zamknięte znikną w historii strony. Aż tak drogie są bajty na serwerze?
 

visit0r

Paladyn
@kikimora tu się nie zgodzę:
- posty/wątki niezgodne z regulaminem powinny być usuwane co zrozumiałe, bez niczyich życzeń
- posty/wątki ośmieszające piszącego ale zgodne z regulaminem powinny zostać zamknięte i tyle

Życzyłbym sobie by z równą gorliwością iG usuwała martwe miasta z planszy Elvenaru, a tak nie jest. Forum ma przynajmniej system który najświeższe wątki umieszcza w topce więc naturalną siłą rzeczy zamknięte znikną w historii strony. Aż tak drogie są bajty na serwerze?
kasacja kont nieaktywnych to znaczny spadek wplywu z reklam, kasacja postu nic nie kosztuje
 

Koval92

Kapłan
Mi chodziło tylko i wyłącznie o to, że ostatnio było mi głupio prosić o usunięcie tematu bądź postu gdy wdałem się w jakąś kłótnię i po prostu chciałem się spytać, czy nie ma opcji, żeby samemu posprzątać bałagan, który się zrobiło, żeby moderacja nie musiała. Ja źle stworzyłem temat, zamiast spytać się "jaka powinna być mechanika kolejnego eventu, taka jak w 2018 czy taka jak w karnawale" , żeby gracze się wypowiedzieli jaki typ rozwiązań wolą w dużym evencie, czy chcą powrotu starych zasad czy powtórki z karnawału, to napisałem "jaka BĘDZIE mechanika", a to już jest zgaduj zgadula.

Pewne wredne osoby uczepiły się niestety po raz kolejny sposobu zadanego przeze mnie pytania i tradycyjnie zaczęły wyzywać, w związku z czym temat przestał być potrzebny bo zrobił się z niego "Koval vs team ignor część 10" . Chciałem skasować temat, żeby uniknąć eskalacji, ale nie było opcji, więc się spytałem tutaj. Tyle. Dla mnie sprawa jest wyjaśniona, dziękuję za odpowiedź moderatorom!
 

Tajniakos

Paladyn
@Koval92 byłeś w wojsku? Jeżeli byłeś to powinieneś wiedzieć co to jest granat zaczepny i właśnie go ponownie rzucileś ;) tam chciałeś usunąć temat a piszesz o innych że są wredni i się tylko czepiają. Troszkę pokory by Ci się przydało bo jak narazie walisz sobie same samobóje. Wklej mi proszę sposób w jaki Cię wyzywali bo nie wiem gdzie i w którym momencie to robili... widzisz i cały czas wskazujesz @kikimora i @chris07070707 a potem szybko edytujesz po przemyśleniu... proponuje Ci najpierw myśl potem pisz a wtedy będziesz miał mniej roboty z edycją;)
@jarq proponuje zamknąć temat bo jak widać nie idzie to w dobrą stronę.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2017

Guest
Tak sobie czytam ten temat i dochodzę do wniosku że są jeszcze rzeczy na niebie o których nawet astronomom się nie śniło ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry