• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Opcja "usuń temat" albo "usuń post"

Czy wymienione w temacie opcje to dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 2 13,3%
  • Nie

    Głosy: 9 60,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 6,7%
  • Tylko opcja "usuń post"

    Głosy: 3 20,0%

  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Nic tylko zrobić popcorn i czytać ;)

Co do tematów i ich kasowania to oczywiste jest to że jeżeli będzie niezgodny z regulaminem to będzie skasowany, jeśli ktoś założy temat i będzie chciał go skasować a nie będzie w nim jeszcze wpisów innych osób lub będą nic nie znaczące, np. proszę kasować ten temat itp. to na prośbę także zostanie skasowany. Jeśli natomiast będzie to temat w którym będą odpowiedzi innych, czyli wywiąże się dyskusja to taki temat będzie najwyżej zamykany.
 

Koval92

Kapłan
@Koval92 byłeś w wojsku? Jeżeli byłeś to powinieneś wiedzieć co to jest granat zaczepny i właśnie go ponownie rzucileś ;) tam chciałeś usunąć temat a piszesz o innych że są wredni i się tylko czepiają. Troszkę pokory by Ci się przydało bo jak narazie walisz sobie same samobóje. Wklej mi proszę sposób w jaki Cię wyzywali bo nie wiem gdzie i w którym momencie to robili... widzisz i cały czas wskazujesz @kikimora i @chris07070707 a potem szybko edytujesz po przemyśleniu... proponuje Ci najpierw myśl potem pisz a wtedy będziesz miał mniej roboty z edycją;)
@jarq proponuje zamknąć temat bo jak widać nie idzie to w dobrą stronę.

Ja już ich nie widzę i nie wskazuję bo ich mam w ignorowanych użytkownikach, wytłumaczyłem powody założenia tematu i moje intencje i tyle. Chciałem po prostu skasować temat i oszczędzić moderatorom roboty, a że oni nie odpuszczają to nie moja wina. Nie da się skasować tego co się napisze no to trudno, rozumiem powody.
 

DeletedUser

Guest
Autor tematu ma prawo żądać usunięcia go i taka prośba była. Za każdym razem takie prośby są rozpatrywane indywidualnie, w tym przypadku temat został usunięty ponieważ nie było tam praktycznie żadnej merytorycznej dyskusji. Wy macie prawo żądania przywrócenia Waszych postów. Tylko zastanówcie się, czy faktycznie w tym konkretnym przypadku jest sens? Dla mnie to akurat klasyczna bitwa o pietruszkę.
Żądam przywrócenia mojego posta i jednoczesnego przywrócenia usuniętego tematu, posty autora tematu możecie usunąć zgodnie z jego prośbą - on pisał głupoty , ja nie.
Nie zgadzam się na usuwanie moich postów przez to, że komuś się nie podobają jego własne.
 

Tajniakos

Paladyn
Żądam przywrócenia mojego posta i jednoczesnego przywrócenia usuniętego tematu, posty autora tematu możecie usunąć zgodnie z jego prośbą - on pisał głupoty , ja nie.
Nie zgadzam się na usuwanie moich postów przez to, że komuś się nie podobają jego własne.
@radiradi temat z naszymi postami wrócił tylko został przeniesiony do działu dyskusji o grze :)

//

Nic tylko zrobić popcorn i czytać ;)
@jarq to jak już poczytasz to zamknij juz ten temat bo biednego i jedynego kowala nam tu zlinczują za chwilke :D i kto nam będzie tęczaki kuł ?
Dawno w żadnym temacie tak sie off top nie posypał:D

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
Czy mi się wydaje, czy dodaliście usuwanie wiadomości? Bo zaczęła mi się pokazywać opcja "usuń post", ale nie we wszystkich tematach, pokazuje sie w dyskusji o konkursie
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Tam są inne ustawienia, tak było od samego początku istnienia tamtego tematu.
 

DeletedUser3975

Guest
Zagłosowałam na: Tak

Możliwość usuwania swego postu albo i Tematu (chyba lepiej byłoby zrobić Ankietę z wyborem: Tak, Nie, inaczej głosy się rozkładają)

Bywa, że coś się napisze i za chwile, żałuje,
bo czegoś się nie wie, albo się wie, jednak nie jest pokryte dowodem,
czasami pod wpływem emocji coś się walnie, człowiek przemyśli i chciałby usunąć post, zanim rozgorzeje niepotrzebna dyskusja/offtop/kłótnia czy konflikt "pokoleniowy".
Bywa, że jest się "cytowanym", więc korci odpowiedzieć, choć to offtop i łamanie zasad albo sprowokowanym do reakcji.
Wiem, lepiej wcześniej ugryźć się w język ;)

Taka opcja uprościłaby i ulżyła, moim zdaniem, w pracy Moderacji.

Moje pierwsze forum, które jest pozbawione tej funkcji.
 

Proqrator

Rozbójnik
Nie do konca by ułatwila ( moim zdaniem)
Przykład: zaczynasz w jakims temacie dyskusje. Wyrazasz swoja opinie, ktos Ci odpowiada, kolejna Ci odpowiada. Nie zgadzaja sie z Toba. Stwierdzasz o kurcze zle cos powiedzialam. Cyk. Usuwasz post.
Rezultat: zostaja bezsensowne odpowiedzi do nie wiadomo czego. Moderacja musi sprzatac.

Ale sa i plusy tego, bo czasem mozna sie ugryzc w jezyk i byloby jedna gow. burze mniej.
Zawsze mozna edytowac post na pusty i zglosic samego siebie do usuniecia.
 

DeletedUser3975

Guest
Właśnie nie wiemy jak by było, bo tego nie można doświadczyć, jedynie snuć domysły.
Chyba, że taka opcja zostałaby dodana "testowo" i tymczasowo, w celu sprawdzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry