• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone opcja wyłączenia animacji na apce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

czy powinna być opcja wyłączenia animacji na apce

  • tak

    Głosy: 42 82,4%
  • tak, zwłaszcza animacja po turnieju

    Głosy: 24 47,1%
  • nie

    Głosy: 0 0,0%
  • nie gram na apce

    Głosy: 1 2,0%

  • W sumie głosujących
    51

DeletedUser174

Guest
najbardziej dobijająca jest animacja na turnieju po walce. Przeklikałam jedną walkę i stwierdziłam ze nie mam cierpliwości do klikania turnieju na apce. animacja nic nie wnosi a irytuje niemiłosiernie. A nawet nie tyko irytuje... jeżeli ktoś rezygnuje z gry w bractwie bo nie da rady przeklikać 10 prowincji na turnieju przez idiotyczną animację to chyba coś tu jest nie halo. Wg ig po ostatniej aktu to animacja jest ważniejsza niż podsumowanie walki... mam trochę inne priorytety akurat i "lekko" się z tym nie zgadzam

Ale tez wirująca skrzyneczka przy motywacji - wczoraj to myślałam że cholery dostanę. Doceniłam jak tych skrzynek nie było na apce. Serio. Motywacja teraz zajmuje więcej czasu. Bujajaca się miasteczko też nie pomaga.

W wersji przeglądarkowej mamy możliwość wyłączenia animacji. Każdy może sobie wybrać czy chce mieć wypasione miasteczko, które "zyje" czy woli bardziej statyczny obraz. I ja z tej "nudy" na kompie jestem bardzo zadowolona. Zresztą chyba większość osób ma wyłączone takie ugogodnienia jak warunki atmosferyczne czy animacje własnie. Na apce tej opcji brak. I szczere bardzo mi tej opcji brakuje (tak, porównywalnie do wiadomości, ale na ten temat to az szkoda klawiatury - żal.ig)

ankieta jest z możliwością zaznaczenia 2 odpowiedzi. Jeżeli ktoś chce podkreślić że animacja po turku to nieporozumienie ma taką możliwość

prośba:) zachęćcie ludków z bractw do aktywności. Wtedy też @jarq będzie miał mocniejsze argumenty by to zgłosić. Przypominam akcję z tą pijaczką z ekranu startowego - dość szybko to naprawili. Może tym razem też sie uda :)
 

Tajniakos

Paladyn
Jestem jak najbardziej na tak. Co prawda turnieje staram się robić z przeglądarki ale wiem, że może to bardzo irytować kiedy jesteśmy zmuszeni siłą wyższą przeklikać turnieje na apce. Inaczej sytuacja wygląda kiedy funkcje a aplikacji są wygodniejsze od tych przeglądarkowych i zaczynają się wirujące schody,które tylko przedłużają czas poświęcony np na motywki. W takim przypadku zamiast wołać o więcej wręcz cieszymy się, że zawirują nam tylko trzy skrzynki za pomoc sąsiedzką :)
 

DeletedUser174

Guest
wooowww!!! jaka frekwencja

już tyle osób pacło w ankietę a tylko co ja napisałam... jeszcze ciepła

dziekuje wszystkim za zainteresowanie. Miejmy nadzieję że że nas 'góra" wysłucha...

@jarq mam pytanko techniczne :)
bo oczywiście ankieta jest anonimowa, więc nie wiadomo kto zagłosował. zostawiłam 2 opcje na tak... czy masz możliwość rozróżnienia ile osób klikneło 2x w ankietę czy wszystko wpadło do jednego worka?
 

DeletedUser174

Guest
czyli dałam ciała trochę z tą ankietą... trudno, mleko się wylało

wniosek: nie robić ankiet bez kawy :D
chciałam dobrze, wyszło jak zwykle... teraz trudno jest ocenić ilość głosujących,bo ktoś mógł kliknąć 2 odpowiedzi, ale mógł wybrac tylko jedną z dwóch. Pocieszenie jest takie ze to i tak nie ma większego znaczenia :D ig i tak zrobi co zechce... ale mam nadzieję ze tym razem zechce zrobić coś dobrze. Czyli w pierwszej kolejnosci wyłączy animację na turku (najlepiej hotfixem :D ale to raczej nierealne:p), a potem doda opcję on/off w ustawieniach żeby kazdy był zadowolony.
 

Proqrator

Rozbójnik
Przyznaje sie. Kliknalem 2x na tak. Jakby sie dalo 3x to tez bym kliknal, byle to przeszlo i zniknela ta animacja po turnieju przynajmniej.
 

DeletedUser2017

Guest
Wcale mnie to nie dziwi dziś też robiłem turniej na apce i powiem że to jakaś masakra. Czy twórcy myślą że każdy ma tyle czasu co oni jak wprowadzają zmiany.
Jestem za powrotem do poprzedniej wersji ponieważ w obecnej nie da się grać i nie każdy ma czas na robienie wszystkiego w wersji przegladarkowej
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście, że tak!!!!!!!! Jakby ktoś się zastanawiał to ja jestem tą osobą, która rezygnuje z jednej wioski - ze względów zawodowych nie zawsze mam dostęp do wersji przeglądarkowej- aby efektywnie grać w tej grze muszę korzystać z apki- jak klikałam marmur na 33 prowincjach to myślałam, że rzucę tą komórką o ścianę.
Ja upuściłem swoją na beton i mam pięknego pajączka na ekranie. Miałem ochotę puścić to do konkursu wakacyjnego ale nie chce mi się (odchorowywuje to)

@kikimora uprzedzilas mnie z ta ankieta aczkolwiek chciałem zaproponować faktyczne wykorzystanie „ustawień w opcjach” jak to podręcznik informatyka nakazuje z opcja by wszystkie* nowinki tam lądowały (domyślnie uruchomione ale można ręcznie wyłączyć) w ten sposób firma mogła by ściągać dane ilu faktycznie użytkowników ich używa
@jarq jest sens na robienie podobnej ankiety z szerszym kontekstem?

*mam na myśli takie jak
- Animacje
- System ustawiania produkcji, ktory ogólnie jest fajny ale nie dla ewentu czy pb gdzie mam rożny czas produkcji i nie widzę które manu co nastawia
- Nowy system odznak w pb po odpuszczeniu wiru
- Itd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4010

Guest
najbardziej dobijająca jest animacja na turnieju po walce. Przeklikałam jedną walkę i stwierdziłam ze nie mam cierpliwości do klikania turnieju na apce. animacja nic nie wnosi a irytuje niemiłosiernie. A nawet nie tyko irytuje... jeżeli ktoś rezygnuje z gry w bractwie bo nie da rady przeklikać 10 prowincji na turnieju przez idiotyczną animację to chyba coś tu jest nie halo. Wg ig po ostatniej aktu to animacja jest ważniejsza niż podsumowanie walki... mam trochę inne priorytety akurat i "lekko" się z tym nie zgadzam

Ale tez wirująca skrzyneczka przy motywacji - wczoraj to myślałam że cholery dostanę. Doceniłam jak tych skrzynek nie było na apce. Serio. Motywacja teraz zajmuje więcej czasu. Bujajaca się miasteczko też nie pomaga.

W wersji przeglądarkowej mamy możliwość wyłączenia animacji. Każdy może sobie wybrać czy chce mieć wypasione miasteczko, które "zyje" czy woli bardziej statyczny obraz. I ja z tej "nudy" na kompie jestem bardzo zadowolona. Zresztą chyba większość osób ma wyłączone takie ugogodnienia jak warunki atmosferyczne czy animacje własnie. Na apce tej opcji brak. I szczere bardzo mi tej opcji brakuje (tak, porównywalnie do wiadomości, ale na ten temat to az szkoda klawiatury - żal.ig)

ankieta jest z możliwością zaznaczenia 2 odpowiedzi. Jeżeli ktoś chce podkreślić że animacja po turku to nieporozumienie ma taką możliwość

prośba:) zachęćcie ludków z bractw do aktywności. Wtedy też @jarq będzie miał mocniejsze argumenty by to zgłosić. Przypominam akcję z tą pijaczką z ekranu startowego - dość szybko to naprawili. Może tym razem też sie uda :)
Ja w zupełności jestem za wyłączeniem tego badziewia ten turniej odposcilem bo irytujaca animacja mnie na tyle wkurza że nie szło grać
 

MetamFetamina

Wędrowiec
Koniecznie, animacje OUT. Ja na mobilce nie jestem w stanie grać przez te animacje, smarton Huawei P9 Lite.
Jak kliknę jakiś zbiór to pojawia się animacja zwieszająca fona na min 5 sekund. I tak z każdym budynkiem. Czasem jak więcej zbiorę to apka się zamyka.
O animacji walki turniejowej to nawet nie mówię, wystarczająco już zostało powiedziane :D
 

DeletedUser4010

Guest
U mnie to samo jest na jednym ze światów zgłaszałem to do obsługi i tak mi odpisali, Niestety, rozmawiałem z programistami i nie tylko i wszyscy twierdzą że jeśli działa na jednym świecie to na innym także powinno, taka jest teoria i tego się trzymają, więc powiem szczerze że nie wiem jak Panu pomóc. Każdy się dziwi że coś takiego się dzieje i wszyscy zgodnie twierdzą że to musi być coś na Pana telefonie,ale nie wiedzą co i dlaczego tak może być. Przykro mi że nie mogłem pomóc.

Pozdrawiam
Jarq
Elvenar Team
 

DeletedUser174

Guest
@jarq dzieki
oczywiście zdaję sobie sprawę ze niewiele mozesz wiecej zrobić ...

jest szansa na szybka reakcję? poza nadzieją?

z chęcia bym Cie poprosiła abyś nas informował jak się sprawy mają ale zdaję sobie sprawę z idiotyczności takiej prośby... mijmy nadzieje że na innych wersjach tez ten temat został podniesiony i może go szybko dodadzą
 
Do góry