• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone opcja wyłączenia animacji na apce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

czy powinna być opcja wyłączenia animacji na apce

  • tak

    Głosy: 42 82,4%
  • tak, zwłaszcza animacja po turnieju

    Głosy: 24 47,1%
  • nie

    Głosy: 0 0,0%
  • nie gram na apce

    Głosy: 1 2,0%

  • W sumie głosujących
    51

DeletedUser174

Guest
ostatnio ig często robi filmiki pt chalange taki lub inny... to ja też mam pomysł na taki czelendż ... niech przed kamerami kolegialnie przeklikają turniej na apce. Powiedzmy sobie 30-40 prówek... oczywiście z turami na wszystkie gwiazdki. Wyzwanie niech polega na tym kto da radę przeklikać więcej prowincji ponad wyznaczony limit.

W telewizorni dzieją się cuda, wiec niech mają nieograniczone możliwości wojskowe i czas między turami niech będzie skrócony do zera. I po tym wyzwaniu niech powiedzą co myślą o tej wspaniałej animacji :) o tych wirujących namiocikach (tarczach poszczególnych konfliktów), o trzęsących się mieczykach i na końcu o widowiskowym podglądzie regresu życia jednostek na podsumowaniu... Naprawdę jestem ciekawa ich opinii

@jarq przekażesz to im?
 

mayder

Tancerz ostrzy
Przez tą głupią animację coś takiego jak na screenie mi się robi. Nie można z tego w jakikolwiek sposób wyjść ani zamknąć, pomaga tylko wyłączenie gry i załadowanie od nowa. I to nie tylko w iglicy bo na turnieju już kilka razy też mi się to pojawiło. Ogarnijcie tam w tym IG i usuńcie to całkowicie z gry.
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-11-03-18-15-40-134.jpeg
    Screenshot_2019-11-03-18-15-40-134.jpeg
    985,7 KB · Wyświetlenia: 24

DeletedUser4096

Guest
Przez tą głupią animację coś takiego jak na screenie mi się robi. Nie można z tego w jakikolwiek sposób wyjść ani zamknąć, pomaga tylko wyłączenie gry i załadowanie od nowa. I to nie tylko w iglicy bo na turnieju już kilka razy też mi się to pojawiło. Ogarnijcie tam w tym IG i usuńcie to całkowicie z gry.
Mam to samo w Iglicy. Na apce nie da rady zrobić walk w 2 turach i więcej. Gra się wiesza i nie da się nic zrobić. Muszę od nowa instalować.
 

mayder

Tancerz ostrzy
Tez to mialem. Na szczescie po ponownym wlaczeniu apki mozna kontynuować walke, a nie ida w piach

Tyle dobrze że można dokończyć walkę, ale jak się robi turniej i za piątym razem trzeba wyłączyć i włączyć ponownie grę żeby dalej można było walczyć to aż się nie chce nawet kontynuować.
 
Do góry