• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Opcja wyszukiwania

kikimora

Rozbójnik
Wprawdzie trudno jest nazwać błędem coś co działa wg założeń, ale mimo wszystko zdecydowałam się na ten dział, bo jednak ta opcja wyszukiwania graczy/ bractwa nie do końca działa jak powinna.

Aby pozbyć się rzygod przez chwilę byłam bezdomny. Z ciekawości zobaczyłam propozycje gdzie to mogłabym znaleźć nowy dom. Pojawiły mi się propozycje... W większości jednoosobowe bractwa z rankiem +/- 400k pkt. Yyyy? Serio? W bonusie domniemam, ze 99, 99%z nich to martwe konta. Naprawdę tak to powinno działać?

@jarq prośbą do Cię, abyś w raporcie o tym wspomniał, ze ta opcja jest kompletnie niefunkcyjna i nie ma żadnego zastosowania w praktyce. Potrzebne są inne kryteria doboru bractw uwzględniające aktywność gracza (liczona w pkt turniejowych / iglicowych a nawet rzygodowych) , bo propozycje powinny byc (zeby nie powiedzieć ze musza być) bardziej użyteczne. Same pkt rankingów nie mają zadnej wartości i nie mogą być jedynym kryterium jak to ma miejsce obecnie.

Wiem, ze ten problem był już poruszany, ale jak widać nic się nie zmieniło. Propozycje bractw widm i miast zombie dalej "szczytują". Jeżeli to ma tak wyglądać to naprawdę można tą opcję z czystym sumieniem wyłączyć. Nikt nie zauważy różnicy
 
Do góry