• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Optymalne tempo podboju prowincjii.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser95
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser95

Guest
No wlasnie,jakby tu podbic prowincje w rozsadnym czasie,ale bez wiekszych strat.Obecnie mam ulepszonych tancerzy i zwyklych lucznikow,60 w oddziale.Podbitych prowincjii 45,bonus do desek 228%,jedwab 214.Kilka prowincjii mam" nadgryzionych",na deser zostawilem sobie 3 prawie nie ruszone prowincje z krysztalami-orki +cerbery to najlatwiejszy zestaw dla mnie,moglbym je zrobic teraz ,ale poczekam chyba na enty(jakies 80 punktow wiedzy mnie od nich dzieli).Ogolnie staram sie robic walki w ktorych maksymalne straty to 1 oddzial dancerow,ewentualnie drugi lekko poturbowany.Najwiekszym problemem sa dla mnie mozdzierze,szczegolnie jezeli jest zarosnieta mapa i duzo malych oddzialow,np 4-5 mozdzierzy po 8-11 w grupce i do tego 2-3 grupy rycerzy/zlodziei/kusznikow,wtedy straty sa kosmiczne ok 3 oddzialow.Jezeli mapa jest dosc otwarta,a mozdzierze np 2x 16 czy 1x 30 to jakos idzie(ale 2 tancerzy tez raczej zginie). Najbardziej lubie nekromantow,damage b.slaby,a padaja na hita.
To tyle z mojej strony,a jakie sa wasze doswiadczenia?Jakies dobre rady,triki,niekonwenconalne podejscie do sprawy mile widziane:).
 

DeletedUser13

Guest
Hmmm... ja mam tylko dancerów II i łuczników I. Niedawno odblokowałem enty, ale nie mieli okazji powalczyć. Obecnie 45 podbitych i kilka nadgryzionych...
Czekam na łuczników II aby ruszyć dalej bo Enty II dają popalić :(
 

DeletedUser95

Guest
No czyli ide w dobrym tempie,faktycznie Enty II bije sie dluugo,i jak jest ich za duzo grupek to nie da rady kitowac-nadchodza cala szerokoscia mapy(cos w stylu 3 x ent II,3 razy zwykly + jakies necro albo dwoch,masakra)
 

DeletedUser13

Guest
No i dlatego łuczki II są obligatoryjne bo tylko wtedy ten hit na enty jakoś idzie...
 

DeletedUser95

Guest
ale to daleeeko,dla mnie ponad 200 punktow,tydzien bez walki
 

DeletedUser13

Guest
U mnie około 130.... No ale miałem dwie próby = 2 porażki, więc na razie tylko zbieram rekrutów:)
 

DeletedUser95

Guest
Tez tak zrobilem ostatnio,4-5 dni bez walki,i dobrze jest nazbierac woja przed ulepszeniem-wszyscy tancerze ktorych mialem w koszarach zmienili sie za darmo,a nowi prawie 2x drozsi i +10 min czas treningu.
 

DeletedUser13

Guest
Dokładnie To jest plus, zmiana na lepszych bez dodatkowych kosztów:)
 

DeletedUser95

Guest
Enty II w walce z light mele wymiataja kosmicznie,widzialem screenshota z bety,2 grupki po 11 Entow II atakuja 480 orkow,zostaje 150 orkow,bija enta za 240,nawet nie polowe hp jednego,niech zyje 90% defa:).
 
Status
Zamknięty.
Do góry