• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Orki i Gobliny

Mighty Garoth

Tancerz ostrzy
Witajcie ponownie,

Tym razem moje pytanko dotyczy (tych co aktualnie są i co byli w przedmiotowym rozdziale) sugerowanej przez was ilości budynków Farmy Grzybów i Punktów Zbiórki.
W związku z obserwacją innych graczy wstępnie założyłem zabudowę złożoną z 14xFG oraz 3xPZ

Czekam na wasze opinie.
M. Garoth

Chyba za mało farm grzybków.
Pamiętam, że w epoce orków usunąłem całą kulturę i zapełniłem wolne miejsca farmami grzybków. Potem i tak wchodzą Leśne Elfy które mają nowy rodzaj kultury - z maną, więc Orkowa kultura i tak byłaby do wymiany.

jakub357

Rycerz
W szczytowym momencie, to miałem 4 Miejsca Zbiórki na 4 poziomie i jedno na poziomie 1.Farm Grzybków ponad 40. A i tak szło wolno.

jakub357

Rycerz
Pamiętam, że w epoce orków usunąłem całą kulturę
@Fredek z Fabryki Kredek mówi o taktyce, nazywanej przez niektórych barbarzyńską, która jednak jest niezwykle skuteczna. To ostatni moment, kiedy można tak zrobić - wykorzystując fakt, że kultura może być ujemna, a produkcja cały czas wynosi 100%; lecz, co najważniejsze, nie jest produkowana jeszcze mana.
Robisz z wioski jesień średniowiecza, kasujesz całą kulturę i stawiasz w te miejsca niekulturalne budynki Orków.

tajniakos

Rycerz
Ja osobiście miałem 40 farm grzybków i 4 miejsca zbiórki Poszło bardzo szybko. Choc nikt nas nie goni wiem jakie jest parcie na szybką zmianę rozdziału :)

Shadows Dragon

Tancerz ostrzy
Witam
Hmm pół godziny szukania i niema podobnego tematu ten jest najbliższy tematowi .
Ktoś wie jak wyglądają przejścia pomiędzy rasami gościnnymi ?
Dokładnie chodzi o zadania jestem we Wróżkach ale jeszcze mam portal krasnoludów bo gdzieś udało mi się przeczytać że będzie zadanie usuń portal ale nie było takiego .
Mam czekać na takie zadanie czy to usunąć bo już mi dawno jest niepotrzebne zadania z krasnoludów skończyły się w lesie .
Powinny już zacząć się zadania z nowej rasy gościnnej ale tych też niema ?
I tu tak dodam wyskakują mi zadania typu "" wyszkol niepotrzebne ci wojsko "" :mad: oki raz na jakiś czas mogę takie zadanie zrobić ale nie na okrągło bo to już denerwujące jest.

Ostatnia edycja:

Nostormo

Zwiadowca
Zapewne chodzi ci o "Wyszkól 100 czarodziejów"
to zadanie mimo że jest odrzucalne defakto niestety nie jest i po jego odrzuceniu wraca z powrotem więc należy te zadanie wykonać następnie masz zadanie na 200 diamencików a po nim zadanie z usunięciem portalu krasnali

montoya85

Zwiadowca
Nie jestem do końca pewien bo już nie pamiętam, ale kolega który gra elfami miał zadanie usunięcia portalu i dostał diamenty. Ja gram ludźmi i jakoś inaczej było. Diamenty dostałem chyba po zakończeniu badania krasnoludzkich cudów i następna porcja po zbadaniu zwiadu na wróżkach. Ale głowy sobie już nie dam za to uciąć ;)

Shadows Dragon

Tancerz ostrzy
Dziękuje za potwierdzenie chodziło oto by puzniej nie budować portalu tylko do zadanka jak już mam wybudowany .
Te zadanka bo są odrobinę bez sensu delikatnie mówiąc, zamiast być jakoś powiązane z grą to to wygląda jakby zadanka były z innej gry .