• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ostatnie logowanie

Co sądzicie o widoczności statusu online/offline i dacie ostatniego logowania?

  • Dobry pomysł

    Głosy: 14 63,6%
  • Widoczne tylko ostanie logowanie (brak statusu online/offline)

    Głosy: 0 0,0%
  • Tylko status offline/online

    Głosy: 0 0,0%
  • Widoczne tylko ostatnie logowanie (widoczność statusu offline/online do wyboru przez samego Gracza)

    Głosy: 6 27,3%
  • Pomysł do kosza

    Głosy: 2 9,1%

  • W sumie głosujących
    22

Riska

Wędrowiec
Witam wszystkich,

Chciałabym zaproponować wprowadzenie widocznej statystyki dla wszystkich graczy jakim byłaby data ostatniego logowania/bycia online czy offline.

Wiemy, że mamy dużo martwych dusz na serwerach, a wysyłanie wiadomości czy zaproszeń do kont nieaktywnych to koszmar.

Jeśli mogłabym zobaczyć, że dany Gracz jest nieaktywny od paru tygodni zaoszczędziłoby mi to trochę czasu. W gildii również byłaby to przydatna opcja.

Pozdrawiam i liczę na Wasze opinie :)
 

Proqrator

Rozbójnik
Sprawdzić kto jest online/offline można chyba od zawsze poprzez czat komenda "/who", a już od jakiegoś czasu w przeglądarce na liście członków bractwa jest oznaczenie kto jest online.
Co do ostatniego logowania to jestem na tak. Obecnie trzeba sprawdzać na elvenstats, ale to jest nie do końca dokładne.

Edit. Przepraszam chyba źle zrozumiałem. Chodzi o wszystkich, nie tylko członków bractwa. Jeszcze się nie obudziłem. Mimo wszystko jestem na tak :)
 

Riska

Wędrowiec
Dziękuję za odpowiedź. Nie wiedziałam o tej opcji na czacie, działa to też w wersji mobilnej? (Gram tylko mobilnie więc pewnie o wielu innych opcjach nie mam pojęcia ^^')
 

Proqrator

Rozbójnik
Dziękuję za odpowiedź. Nie wiedziałam o tej opcji na czacie, działa to też w wersji mobilnej? (Gram tylko mobilnie więc pewnie o wielu innych opcjach nie mam pojęcia ^^')
Tak, działa w mobilnej

ps. Zmień ankiete na anonimowa (taka jest wymagana w regulaminie działu)
 
Ostatnia edycja:
Do góry