• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ostrzeżenie

Status
Zamknięty.

Bija

Zwiadowca
Uwaga przestrzegam przed graczem "wowis"
nie bierze udziału w turniejach ani w przygodach, zostawia taktyczne punkty żeby podłączyć się pod nagrody - to jeszcze akurat było do przeżycia. Ale dzisiaj przeszedł samego siebie, zamknął mapę do wiru zanim skończyliśmy wyznaczone punkty i tym samym przekreślił szanse całego bractwa na wysokie miejsce w rankingu.


Ostrzegam przed nadawaniem mu wyższej rangi niż towarzysz.
 

DeletedUser174

Guest
a nie lepiej po prostu go usunąć z Waszego zacnego grona? Macie obowiązek z nim się męczyć? chyba nie :)
 

Bija

Zwiadowca
poleciał od razu. Zero refleksji, nawet słowa przepraszam.. ale niesmak i rozgoryczenie pozostało, część z nas teraz musi wydawać diaxy na terapię, niektórzy zaczęli więcej pić...

dlatego ostrzegamy innych. Dla takich osób jest specjalne miejsce w piekle
 

djmags14

Rozbójnik
Bractwo, które musiało wydawać diaxy na terenie, a niektórzy zaczęli pić w dniu 10.04.2022 rozpadło się. Sam gracz Bija posiada nieaktywne konto.

Dlatego temat do zamknięcia :cool:
 

Deleted User - 198835

Guest
Bija od wpisu pokrążył po bractwach a ostatnie jego bractwo jakoś istnieje , ale perypetie bractw , ani gracza - złożyciela tematu nie mają znaczenia dla wątku
W tym temacie może wypowiedzą się gracze z bractwa w którym obecnie jest gracz , który został podany w ostrzeżeniu , ale punkty w turkach robi całkiem przyzwoite chociaż latem miał przerwę , ale jak nadal jest w bractwie , to został usprawiedliwiony
 

djmags14

Rozbójnik
Ja zobaczyłem na te bractwo z 08.2018 i po nim nie ma już śladu.

Od tego momentu z wowisem byłem w 2 bractwach (poprzednim i obecnym), dlatego zareagowałem w temacie. Od 4 lat nie potwierdza się opis z początku wątku. Latem tego roku wowis miał zgłoszony urlop, dlatego nie brał udziału w turnieju.

Perypetie bractwa i założyciela tematu mają znaczenie, bo całość opiera się na jednym działaniu - zamknięciu mapy przed czasem. Oczywiście był to ruch wowisa, ale organizacja i zasady panujące w bractwie miały też na to wpływ. Upływ czasu swoje uwypuklił.

Tak jak wcześniej napisałem - temat do zamknięcia.
 

Deleted User - 198835

Guest
@djmags14 nie neguję , że temat jest do zamknięcia - osoba o której ostrzega w opisie jest aktywna w turkach , a jak jest w bractwach , to mało prawdopodobne , że dalej robi coś przeciwko bractwom w których był i jest
Neguję wyjaśnienie dla którego temat ma być zamknięty - to , że twórca tematu jest nieaktywny , czy bractwo nie istnieje nie ma w tym wątku znaczenia
Ostrzeżenie jest o osobie co czegoś nie robiła a zrobiła przeciw bractwu za co ta osoba była z bractwa wyrzucona , bo nie było skruchy i nie ma znaczenia czy ktoś jest aktywny , czy nie , a bractwa są tworzone i upadają - w tej grze to normalne
 

djmags14

Rozbójnik
nie ma znaczenia czy ktoś jest aktywny , czy nie , a bractwa są tworzone i upadają - w tej grze to normalne
To trzymając się tej tezy mam pytanko: jak długo? Dożywotnio? Określ proszę tę granicę surowości. Śmiało :)

Psikus polega na tym, że temat ma 4+ lata, po bractwie od wielu lat nie ma śladu. Większość członków bractwa ma usunięte konta, a założyciel wątku jest nieaktywny. I to normalne, że nadal "zza grobu" mogą mieć jednostronny wpływ na aktywnego gracza? Istnieje coś takiego jak przedawnienie. No chyba, że stopień wykroczenia jest tak poważny, że należy go jeszcze bardziej surowiej ocenić niż skrajnie złe czyny w realu. To totalnie się nie klei, wręcz zahacza o sadyzm :cool:

bo nie było skruchy
Całość opiera się na opinii jednego gracza, który jest nieaktywny. Natomiast skrucha to smutek, żal z powodu błędu i wyrządzonych krzywd. Pojęcie błędu (w realiach tego bractwa) jest co najmniej dyskusyjne. Za to jedno jest pewne - musiały pojawić się kolejne błędy, bo skutek tego dowodzi. Nawet przy takim skrajnym podejściu wykonanie danego działania mogło być pomocą, a nie krzywdą. Tylko przyspieszyło cały proces, inaczej mówiąc: wyjaskrawiło to co krzywe, a ten fakt dotarł do zainteresowanych i pomógł im podjąć właściwą decyzję.
 

Deleted User - 198835

Guest
Widzę , że jednak nie rozumiesz co czytasz a piszesz , aby pisać
 

djmags14

Rozbójnik
Widzę , że jednak nie rozumiesz co czytasz a piszesz , aby pisać
Dlaczego niby nie rozumiem? Może rzeczywiście Twoja argumentacja jest trochę zagmatwana, ale bez przesady. To jeszcze raz, tak teochę wolniej. Reszta cytatów jest z jednej wiadomości, aby nie było.

nie neguję , że temat jest do zamknięcia
Czyli podstawy są.
Neguję wyjaśnienie dla którego temat ma być zamknięty
Zatem jakie argumenty pozwalają dojść do wniosku, że jednak temat jest do zamknięcia? Bo według Ciebie pokasowane konta, zamknięte bractwo i nieaktywność autora wątku (czytaj koniec gry, pogodzenie się z przegraną, brak umiejętności rozwiązywania problemów) totalnie nic nie wnosi. Wynika to z reszty cytatu.
to , że twórca tematu jest nieaktywny , czy bractwo nie istnieje nie ma w tym wątku znaczenia

Zatem zamiast pisać, że ja nie rozumiem tekstu możesz podać te podstawy, argumenty? Jestem tego ciekaw, bo w tym momencie (świadomie lub nie) wyznaczasz ramy sprawiedliwości. I nie chcesz się nimi pochwalić.

Moim zdaniem nie jesteś sędzią, a próba zrozumienia Twoich tez zahacza o głupie obszary (co opisałem w poprzedniej wiadomości). Może dla Ciebie jest to pisanie dla pisania, ale ja właśnie staram się zrozumieć Twój wywód.

Nie ukrywam, że nie zgadzam się z zasadnością Twoich wniosków i dlatego starałem się bardziej obrazowo opisać temat. Jak wolisz przepychać się (oceniać mnie) pomijając główny temat to dalsza dyskusja rzeczywiście nie ma sensu. Szkoda, bo ... no właśnie. Trochę "nieomylnego" tekstu i tyle. A jak ktoś podważa "nieomylność" to nie umie czytać - haha.
 

stapa11

Rozbójnik
DJ przyhamuj trochę.
Uwaga dotyczyła gracza wowis, który jest aktywny i pewnie dawno zapomniał, że zrobił jakiś nietakt.
IMHO jeśli ta/ten wowis nadal przeszkadza, to uwaga jest nadal aktywna; nie ma znaczenia, że bractwa nie ma, ani tego co uwagę zrobił.

Jeśli chcesz robić porządki, to skontaktuj się z arcy bractwa "Słowianie" (BonkZeusa) i zapytaj, czy im się dobrze żyje z wowis.
Jeśli tak, to będzie dobry powód do zamknięcia wątku.

Drugim dobrym powodem może być fakt, że wowis gra w tym bractwie ponad rok i jej/go nie wywalili, czyli miał(a) nieudany start, było minęło...zamknąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry