• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

PB

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 198835
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Deleted User - 198835

Guest
Witajcie
W PB nie widać nagród , jakie można dostać po przejściu każdej z map
To jakiś błąd , czy po aktualce jest to tajemnicą ?
Jak to nie błąd , to czarno to widzę - zmienili nagrody i boją się , że ludzie przestaną walczyć w przygodach ?
 

Nusion

Kapłan
Faktycznie, nawet nie zauważyłam.
Raczej nie będą zmieniać nagród po becie, to by było bez sensu
 

Deleted User - 198835

Guest
Oni mają czasami ciut inne wyobrażenie o sensie gry ;)
 

Seviper

Tancerz ostrzy
To chyba , blad na apce widac nagrody
chociaz apki jeszcze nie dostaly aktualki
nic z nagrodami sie nie zmienilo
 

Deleted User - 198835

Guest
Ano na apce jeszcze widać - jakieś pospolicie nieciekawe , ale w wersji przeglądarkowej ostatnio mieliśmy aktualkę a teraz nie widać nagród w PB
Ciekawe , czy ten fakt , to zamierzony efekt aktualizacji , czy jej błąd
 

Serengeti

Szef kuchni
Podepnę się pod wątek :)

Czy coś zmieniali w wymaganiach do odznak?
Bo jakoś podejrzanie dużo udało mi się zebrać Bransolet,
a za to w miniaturowej iglicówce z III rozdziału na Wór Monet potrzeba prawie 400 tysięcy o_O
Prawie na pewno wcześniej było wymagane dużo mniej monet, ale może się mylę...
 

Nusion

Kapłan
Tak, zmieniły się wymagania dla Worków monet i dla Bransolet.
Dla Bransolet w niższych rozdziałach obniżono, w wyższych zwiększono. Pod tym linkiem dokładne ilości dla Bransolet.
Dla Worków chyba tylko zwiększono, ale pewna nie jestem.
edit: ilości dla Worków tutaj https://beta.forum.elvenar.com/index.php?posts/108874/

Na niemieckim forum CM wyjaśniła, że zmiana była co prawda zaplanowana, ale jeszcze nie dla tych przygód. Skoro jednak tak się stało, że zmiany weszły już teraz, to nie będą ich już w trakcie wycofywać.

Zmiany te mają związek z jakimiś innymi planowanymi w przyszłości zmianami i miały wejść razem. Co za zmiany są planowane, tego nie zdradziła.
 
Ostatnia edycja:

Tolka1345

Zwiadowca
Witam to jest mega deprymujące, kiedyś po przejściu tylko sąsiadów na prowincjach miała trzy worki, teraz zrobiła jeden i 1/3 następnego masakra bardzo mi się to nie podoba takie utrudnianie ludziom życia:(
 

Deleted User - 198835

Guest
Nagrody już widać w wersji przeglądarkowej przynajmniej na moim komputerze :)
Za pierwszą mapę dostaliśmy nagrody :)
Resztę nagród zobaczy się , jeśli przejdziemy mapy ;)
 

Serengeti

Szef kuchni
Tak, zmieniły się wymagania dla Worków monet i dla Bransolet.
Dla Bransolet w niższych rozdziałach obniżono, w wyższych zwiększono. Pod tym linkiem dokładne ilości dla Bransolet.
Dla Worków chyba tylko zwiększono, ale pewna nie jestem.
edit: ilości dla Worków tutaj https://beta.forum.elvenar.com/index.php?posts/108874/

Na niemieckim forum CM wyjaśniła, że zmiana była co prawda zaplanowana, ale jeszcze nie dla tych przygód. Skoro jednak tak się stało, że zmiany weszły już teraz, to nie będą ich już w trakcie wycofywać.

Zmiany te mają związek z jakimiś innymi planowanymi w przyszłości zmianami i miały wejść razem. Co za zmiany są planowane, tego nie zdradziła.

Wielkie dzięki za info :diamond: :diamond: :diamond:
Już myślałam się wstrzymać z podnoszeniem Ratusza, bo wyglądało, że wymagania na worki są liczone jako procent z jego pojemności.
Dobrze wiedzieć, że jednak zależą od rozdziału :)

Trybu wprowadzenia tej zmiany nie będę komentować :p
 

BlossomValvi

Łucznik
Ma ktoś pomysł co robić ze złotem? Hurtownika wywindowałem do gigantycznych rozmiarów, w pw nie będę pakował bo limit nie ma resetu wiec co jeszcze?

Muszę czekać 24h na reset hurtownika?
 

BlossomValvi

Łucznik
Hurtownik się resetuje o 2 w nocy, więc na pocieszenie nie będziesz musiał czekać 24h :)
Możesz przyspieszyć zwiad czasówkami i puścić nowy?!
Tak czy inaczej co 24h mamy reset, zwiad jest nieopłacalny 3 zwiady to jeden worek :/ (i ponad 200h w czasówkach)
Debilny pomysł z tym złotem, towary to przynajmniej nie maja limitu a tu nie ma jak uplynnic
 

Wewe1

Zwiadowca
Źle te worki złota są rozliczane z Ratusza bo w 16 rozdziale za cały magazyn w Ratuszu wychodzą 2 worki złota,a 19 już 4 worki a powinno być tyle samo aby gracze mieli równe szanse w PB.
 

stapa11

Rozbójnik
Ja jestem w Orkach, MH na maxa, pojemność 7.7M 1 worek 4.2M - jeśli to kogoś pociesza. Nie to, żeby się nie dało, ale jak całe bractwo może zrobić 50 worków na dzień, a jedno zadanie jest 59 worków, no to coś nie halo z tą przygodą.
 

Deleted User - 198835

Guest
Temat już przeterminowany - proszę o zamknięcie
 
Status
Zamknięty.
Do góry