• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone petycja o zwrot pw wydanych na turniej

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

Czy powinniśmy dostać zwrot pw zainwestowanych w badanie turniejów?

  • tak, zwrot nam się należy jak psu buda

    Głosy: 7 87,5%
  • nie, było minęło

    Głosy: 0 0,0%
  • nie mam zdania, mnie ten temat nie dotyczy

    Głosy: 1 12,5%

  • W sumie głosujących
    8
Status
Zamknięty.

DeletedUser174

Guest
Kiedyś a kiedyś było sobie badanie będące swoistym biletem wstępu do turniejów. Co więcej w pewnym momencie stało się obowiązkowym badaniem, więc każdy teoretycznie musiał je zrobić i tym samym wydać 40pw. Ale któregoś ładnego pięknego dnia badanie zniknęło a z nim nasze pw. Uważam, że skoro badanie zniknęło nie z naszej winy powinniśmy dostać zwrot zainwestowanych pw.

IG za często nas robi w konia by i ten temat im darować. To nie jest żaden problem oddać te pw tym, którzy je kiedyś zainwestowali. Uważam, że okradli nas na diaxach i bonusach ze skrzynek, więc tym bardziej nie powinniśmy im tych 40pw podarować.

Tylko od naszego zaangażowania w temat zależy co Drago będzie mogła/musiała zrobić z tym tematem
 

Midi67

Rozbójnik
Wielkrotnie pisałem o tym jak Nas "strych graczy" dyma IG.... i niestety nic się nie zmienia. Oni zmieniają zasady Naszym kosztem. Karając za to, że gramy tak długo i jesteśmy na ostatnich rozdziałach. A dlaczego? Odpowiedź jest prosta.... gra musi mieć "nową krew" która będzie skłonna KUPIĆ DIAXY :) a niestety My już jesteśmy doświadczeni i po zagrywkach IG i odpowiedziach i wsparciu (hehe) Naszej CM, cześć z Nas zaprzestała procederu kupowiania diaxów nawet w promocjach +100% i dlatego trzeba Nas zniechęcić do gry... żeby zrobić miejsce nowym graczom, jak widać idzie im (IG) coraz lepiej.... coraz mniej ludzi regularnie gra (chyba coraz mniejsze wpływy) ... ciśnie się na usta... IG i CM..... nie idźcie tą drogą :) ale to już było.....

Jestem za pomysłem @kikimora
 

DeletedUser626

Guest
Gdy wprowadzaliśmy to badanie do drzewka technologii, Elvenar był wciąż na wczesnym etapie rozwoju i było wiele elementów wymagających usprawnienia, a Turnieje były jednym z nich. Oczywiście, staramy się optymalizować grę dla nowych Graczy, tak samo jak robiliśmy to wcześniej dla teraz już "weteranów". Rozumiemy, że macie poczucie straty PW, z racji tego, że badanie zostało usunięte, musicie jednak wziąć pod uwagę, że minęło sporo czasu i wiele elementów gry wygląda już zupełnie inaczej - Gra, którą odkrywa teraz nowy Gracz nie jest prostsza od gry, którą poznawali Gracze będący z nami od początku, ale jest lepiej zoptymalizowana. Przykro nam, że czujecie stratę z powodu zmiany tego elementu gry i przyznajemy, że mogliśmy to przeprowadzić inaczej, będzie to dla nas nauczka na przyszłość, gdy znowu postanowimy coś zmienić.

To jest oficjalna odpowiedź w tej sprawie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry