• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

PKT -Ranking

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser55
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser55

Guest
Wstawilem ten temat zeby dowiedziec sie ile budynki daja pkt rankingowych :) jesli wiecie ile dany budynek daje pkt rankingowych to wklejcie budynek + ile daje pkt i jaki jest poziom budynku (dzieki ) :) . latwiej bedzie sie dostac do top ^^ mimo ze jestem w tym topie hehe chetnie i tak sie dowiem :) . albo jesli mozecie wysylajcie mi wiadomosci to ja sam wszystko wstawie zeby niezaspamowac chat . od jutra zaczne wstawiac budynki od 1 lvl zeby zobaczyc ktory ile dal
 

DeletedUser55

Guest
Rezydencja
6ce2f314082fe332m.png

LVL1-0PKT / LVL2-3PKT / LVL3-4PKT/lvl4-?:)/LVL5-19PKT /LVL6-5PKT
 

DeletedUser71

Guest
Kiedy wejdzie się na ranking jest tam opisane kryterium "przyznawania" punktów. Kiedy najedziemy na ten wykrzyknik przy Wynik jest tam: "Na Twój wynik składa się pracująca populacja i wymagana kultura. Zdobywaj dodatkowe punkty za rozwiązanie Konflitków w Prowincjach." Czyli z tego wychodziłoby że :
Rezydencja poziom 1 = 0 punktów
Rezydencja poziom 2 = 3 punktów
Rezydencja poziom 3 = 4 punktów
Rezydencja poziom 4 = 6 punktów
Rezydencja poziom 5 = 19 punktów
Rezydencja poziom 6 = 5 punktów
Rezydencja poziom 7 = 4 punktów
Rezydencja poziom 8 = 5 punktów
Rezydencja poziom 9 = 57 punktów
Rezydencja poziom 10 = 9 punktów
Rezydencja poziom 11 = 9 punktów
Rezydencja poziom 12 = 9 punktów
Rezydencja poziom 13 = 9 punktów
Rezydencja poziom 14 = 10 punktów
Rezydencja poziom 15 = 9 punktów
(Ta tabela jest dla Ludzi bo dla Elfów jest inna)
Czyli zgadza się z tym co zaobserowałeś :D

U mnie jest to 1882 punktów z tego mam 640 pupulacji pracującej i 734 wymaganej kultury. Czyli zostanie 508 punktów za odkryte prowincję, tutaj nie jestem dokładnie pewna jak to działa, ale wydaje mi się że za każdą zdobytą relikę dostaje się jakieś punkty. Tylko czy za każdą tyle samo? Bo tutaj zaczyna się mi niezgadzać :p prowincji odkryłam 30 , a reliktów posiadam 205. Teraz kiedy zdobyłam jeden relikt to dostałam za to 4 punkty, więc nie wiem jak to działa :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry