• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione pkt w turnieju

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2010
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2010

Guest
nie nalicza mi prawidłowo pkt w turnieju
450 pkt mam nabite w bractwie
90 pkt mam w turnieju ogólnym
pozdrawiam
 

DeletedUser449

Guest
Źle odczytujesz ranking turniejów. Masz tam dwie kolumny z punktami turniejowymi (które wynosiły 450) i punktami rankingowymi(czyli potencjalna nagroda w punktach rankingowych, jeśli utrzymasz taką pozycję w turnieju).
 

DeletedUser2010

Guest
moje pkt w bractwie na chwile obecna 1518
w pkt ogólnej 1158
u mnie kilka osób w bractwie ma tak liczone (mniej na ogólnej tabeli)
 

DeletedUser80

Guest
Źle odczytujesz ranking turniejów. Masz tam dwie kolumny z punktami turniejowymi (które wynosiły 450) i punktami rankingowymi(czyli potencjalna nagroda w punktach rankingowych, jeśli utrzymasz taką pozycję w turnieju).
Co tu źle odczytywać?
W jednym rankingu mam 648 punktów (i to jest prawdziwa ilość punktów), w rankingu głównym mam 468 punktów.
Ewidentnie źle pokazuje.
 

DeletedUser1220

Guest
Źle odczytujesz ranking turniejów. Masz tam dwie kolumny z punktami turniejowymi (które wynosiły 450) i punktami rankingowymi(czyli potencjalna nagroda w punktach rankingowych, jeśli utrzymasz taką pozycję w turnieju).

No raczej Ty masz problem ze zrozumieniem w czym rzecz. Chodzi o to, że inną ilość punktów rankingowych w turnieju pokazuje na stronie bractwa, a inną na stronie ogólnej ze wszystkimi rankami.
 

jakub357

Łucznik
@Anike , a wiesz, że jak zmieniasz bractwo, to punkty zdobyte w poprzednim bractwie, nie przechodzą do kolejnego?
Jednak ogólna suma zdobytych punktów, widoczna w rankingu światowym, jest osobnym systemem, niezależnym od bractwa.
 

DeletedUser2010

Guest
miało to by sens Kubusiu gdyby pkt ogólne były wyższe niż w bractwie,a po drugie nie pisałbym postu że jest coś nie tak jakbym bractwo zmienił .chyba że to nie jest błąd a po prostu dodatkowe "udogodnienie" dla suuuuuuper graczy :D
 

DeletedUser1220

Guest
@Anike , a wiesz, że jak zmieniasz bractwo, to punkty zdobyte w poprzednim bractwie, nie przechodzą do kolejnego?
Jednak ogólna suma zdobytych punktów, widoczna w rankingu światowym, jest osobnym systemem, niezależnym od bractwa.

Wiem drogi graczu, ale nie taki przypadek opisał mandark. Bo gdyby było tak jak Ty mówisz drogi Jakubie, to ilość punktów wykazana w bractwie byłaby mniejsza od tych w ranku ogólnym.
Tak, więc życzę czytania ze zrozumieniem.
 

jakub357

Łucznik
Przecież już zostało to wyjaśnione powyżej przez autora tematu.
Badałem, czy błąd nie jest przypadkiem związany ze zmianą bractwa, co zostało wykluczone.
Jesteś sarkastycznie jadowity i tworzysz niemiłą atmosferę wzajemnego czepialstwa, opartą na braku zrozumienia wypowiedzi użytkowników zresztą. Ogarnij.
 

DeletedUser1220

Guest
Przecież już zostało to wyjaśnione powyżej przez autora tematu.
Badałem, czy błąd nie jest przypadkiem związany ze zmianą bractwa, co zostało wykluczone.
Jesteś sarkastycznie jadowity i tworzysz niemiłą atmosferę wzajemnego czepialstwa, opartą na braku zrozumienia wypowiedzi użytkowników zresztą. Ogarnij.

Drogi Jakubie, ale zauważ, że w swoim poście zwróciłeś się bezpośrednio do mnie, więc Ci grzecznie odpowiedziałam. Jeśli Cię uraziłam, to najmocniej przepraszam.
 

DeletedUser1651

Guest
Potwierdzam błędne naliczanie punktów w turnieju. Ilość punktów na liście turniejowej w sojuszu nie zgadza się z ilością punktów na ogólnej liście turniejowej. Zdarza się, że na ogólnej liście turniejowej jest inna (odwrotna) kolejność graczy niż na liście w sojuszu. w ogóle lista turniejowa w sojuszu ma się nijak do ogólnej listy turniejowej. Dotąd była zgodność.
 

DeletedUser1651

Guest
Kolega z sojuszu zdobył 1452 pkty i jest pierwszy na liście sojuszu. Ja zdobyłem w turnieju 1386 pkt i jestem drugi na liście sojuszu w turnieju. A na ogólnej liście turniejowej zająłem 262 miejsce z 1176 pktami natomiast kolega 292 miejsce z 1112 pktami. Jakaś BZDURA! Pozdrawiam. Dlaczego nie ma żadnego odzewu???
 

DeletedUser110

Guest
Potwierdzam:
Ranking ogólny:

Ranking_ogólny.png


Ranking w bractwie:

Ranking_w_bractwie.png
 

DeletedUser626

Guest
Powyższy błąd jest efektem ubocznym niespójnego wyświetlania punktów ogólnego rankingu, bardzo przepraszamy za kłopot, zniknie on w następnej aktualizacji.
 

Christo

Rozbójnik
Może zniknie, może nie. Ja zadam pytanie. Jak zniknie to dostanę/odejmiecie punkty rankingowe jeśli okaże się , że byłem wyżej/niżej w rankingu? Czy znowu będzie zlewka ze strony twórców?
 

DeletedUser626

Guest
Top100 jest przeliczane tak, by nie było właśnie podobnego kłopotu, punkty są przyznawane prawidłowo. Błędne może być ich wyświetlanie, co oznacza, że naprawa błędu nie będzie miała wpływu na ranking.
 

Christo

Rozbójnik
Nie zgodzę się z tym. Jeśli mam np w bractwie pokazane 1500 punktów, a w rankingu ogólnym 1200 i jeśli osoba przede mną, która ma 1201 rzeczywiście tyle ma też w bractwie to raczej punkty są błędnie przyznawane? Jak to jest z tym w końcu? Proszę nie mydlić nam oczu.
 

DeletedUser626

Guest
Mowa jest o punktach rankingowych za top100, które są dopisywane na stałe do konta - są one dopisywane tak jak powinny, bez względu na to co wyświetlają rankingi turniejowe czy Bractwa. Tzn. że jeśli według realnie zdobytych pkt. turniejowych powinieneś zająć 10te miejsce, to dostaniesz pkt. rankingowe za 10 miejsce, nawet jeśli ranking pokaże coś innego. Na tym zresztą polega błąd, że wyświetlane wartości są błędne, we wszystkich rankingach w tej chwili niestety. W czwartek problem powinien zniknąć.
 

DeletedUser80

Guest
Kolega z sojuszu zdobył 1452 pkty i jest pierwszy na liście sojuszu. Ja zdobyłem w turnieju 1386 pkt i jestem drugi na liście sojuszu w turnieju. A na ogólnej liście turniejowej zająłem 262 miejsce z 1176 pktami natomiast kolega 292 miejsce z 1112 pktami. Jakaś BZDURA! Pozdrawiam. Dlaczego nie ma żadnego odzewu???
Wynika z tej wypowiedzi, że nie tylko pokazuje źle punkty ale również ranking.
jeśli według realnie zdobytych pkt. turniejowych powinieneś zająć 10te miejsce, to dostaniesz pkt. rankingowe za 10 miejsce, nawet jeśli ranking pokaże coś innego
Chcesz powiedzieć, że gracze dostają inną ilość punktów niż pokazuje to ranking?
I że w dwóch kolejnych turniejach nikt tego nie zauważył?
Naprawdę wierzysz w garbate aniołki?
Bo my nie.
I nie wmawiam nam ich istnienie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry