• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Połączenie Bractw

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1591
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1591

Guest
Zapraszam wszystkie bractwa, które szukają aktywnych graczy do pisania w tym temacie. Może uda nam się dogadać i znaleźć kilka bractw, które razem stworzą potęgę ;)
Podawajcie liczbę wolnych miejsc i kogo chcielibyście przyjąć, jakie macie warunki.
Ja zacznę:

Bractwo ARDA chętnie przygarnie pod swoje skrzydła jakieś małe bractwo. Na tą chwilę mamy 12 graczy, więc miejsca jest dużo. Zależy nam na miłej grze i aktywnym czacie, do niczego nie zmuszamy, dlatego też NIE PRZECHODZIMY DO INNEGO BRACTWA. Chcesz się z nami połączyć- przychodzisz do nas na naszych zasadach- czyli totalny luz ;)
 

DeletedUser1470

Guest
To ja sie dolącze: Bractwo GALAKTYCZNY ODLOT.
Własnie robimy wiosenne porzadki wiec kilka miejsc sie zwolni. Szukamy graczy aktywnych tuniejowo i zaangazowanych w gre.
Poziom nie ma znaczenia, nowicjiuszom pomagamy w szybkiej rozbudowie.
Zapraszam chetnych:)
 

DeletedUser1297

Guest
W takim wypadku i spam ode mnie:
BRACTWO: † ℓєgισи иιєυмαяłу¢н

Przyjmę pod swoje skrzydła kilka (naście) osób...
 

DeletedUser1459

Guest
No to w temacie. Jest nas 9 osób z wymierającego bractwa w Winyandor i szukamy miejsca w nowym. Nie chcemy się napinać ale tworzymy całkiem przyzwoite towarzystwo które pomaga i ma spory potencjał. Jeśli jakieś bractwo ma możliwość przygarnięcia czynnych graczy prosimy o oferty. Uwaga! mierzymy wysoko i chcemy osiągnąć wysoki status. Nie interesują nas oferty zbyt nisko poniżej tego co mamy. Chcemy iść w górę. Chcemy się dobrze bawić nic nie tracąc. Prosimy o rozważne oferty, biorące pod uwagę nasze dotychczasowe osiągnięcia. Pozdrawiamy i czekamy na zaproszenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1459

Guest
A czyj to wynik i w czym? Bo jako bractwo mamy rangę 136 z wynikiem 553142.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1660

Guest
Koleżanki na tym świecie ;) Trzeba napisać w odpowiednim miejscu.

A tak ode mnie..
Bractwo Fantasy Dreams robi czystkę :D Zatem zapraszamy członków małego bractwa do wspólnej gry. Zwolnimy około 10miejsc :D

Nasze osiągnięcia w turniejach są całkiem niezłe biorąc pod uwagę ilość aktywnych graczy, połówkę zaliczamy ;)

Serdecznie zapraszam :)

P.S Nie sugerujcie się wielkością mojej osady o_O
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1459

Guest
Witaj Mimia. Nie pokazuje mi na Winyandor takiego bractwa, Twój nick jest ale jako nie należący do żadnego bractwa. Może to na innym świecie?
 

DeletedUser1660

Guest
Dotisz, powinnaś swoją wiadomość o połączeniu bractw zamieścić na Winyador. Aktualne dotyczą Arendyl. Na Winyador dawno nie zaglądałam ;)
 

DeletedUser1459

Guest
Dzięki, dopiero teraz spojrzałam na ścieżkę dostępu. O ja głupia nimfomanka ;)
 

nonpix

Wędrowiec
Bractwo Korony szuka aktywnych graczy lub bractwa do przyłączenia. W bractwie jest 18 aktywnych graczy. Przyjmiemy do 7 osób. Gramy bo lubimy, dla przyjemności. Nie ma list obecności, obowiązku udziału w turniejach czy udzielania się na forum. Wedle chęci i możliwości ... szczegóły w opisie bractwa ... aby przyjemnie się grało :)
Zapraszam
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1637

Guest
Bractwo Kompania Handlowa ENOPOT szuka aktywnych graczy w celu zwiększenia swojej aktywności handlowej, wzajemnego wsparcia i nagród w konkursach. Gramy bo lubimy i chcemy się rozwijać korzystając z faktu, że w grupie się szybciej rozwija. Mile widziane osoby z bonusem produkcji magicznego pyłu i drewna.
Mamy komplet ale 6 osób jest nie aktywnych, więc miejsce się zrobi, piszcie do topone lub Valdaron.

Możliwe również przyjęcie małej grupy graczy z innego bractwa lub przyłączenia innego małego aktywnego bractwa do nas. ;)

Pozadrawiam i zapraszam
 

nonpix

Wędrowiec
Bractwo Korony szuka małego bractwa do przyłączenia i/lub pojedynczych graczy. W bractwie jest 18 aktywnych graczy. Przyjmiemy do 7 osób. Gramy bo lubimy, dla przyjemności. Nie ma list obecności, obowiązku udziału w turniejach czy udzielania się na forum - wedle chęci i możliwości ... aby przyjemnie się grało :) do miłego ...
Zapraszam
 

DeletedUser2043

Guest
Witam w imieniu Bractwa Leśne Skrzaty.

W ostatnim czasie zrobiliśmy małe roszady w składzie bractwa, podziękowaliśmy mało aktywnym graczom za wspólną grę, tym samym robiąc miejsce dla nowych, aktywnych graczy, ceniących miłą atmosferę i lubiących dobrą zabawę. A dobra zabawa to wedle naszych standardów gra aktywna zarówno w turniejach jak i czekających nas nowych wyzwaniach związanych z przygodami bractw.

Beznamiętne klikanie kolejnych budynków, podnoszenie poziomów – to wegetacja, a nam chodzi o radość ze wspólnego wysiłku wkładanego w osiąganie coraz to lepszych wyników.

Szukamy bractw, które są w podobnym położeniu do naszego, w celu podniesienia poziomu radości :D :D :D

Jesteśmy elastyczni, nie upieramy się przy swoim bractwie, fuzja może odbyć się w obu kierunkach, Wy do Nas, albo My do Was. Jedyny warunek to brak nieaktywnych kont w bractwie. Takie konta usuwamy jeszcze przed fuzją.

Dopóki nie nastąpi połączenie bractw nie zamykamy równocześnie drogi dla graczy niezrzeszonych. Jeżeli oczekujesz codziennej pomocy i jesteś w stanie zagwarantować swoją pomoc na poziomie 5/7 w tygodniu, pisz śmiało. Każdy aktywny gracz będzie mile widziany i to bez względu na obecną pozycję w rankingu. Nasze bractwo oferuje zorganizowaną pomoc w szybkim rozwoju konta. Niech za przykład posłuży moje miasto, zaczynałem grę 10 sierpnia tego roku, i dzięki pomocy graczy Bractwa Leśnych Skrzatów, miasto rośnie jak na drożdżach, a mój ostatni wynik w turnieju marmurowym to 2620pkt przy rankingu na poziomie 7700pkt – to również w dużej mierze zasługa pomocy ze strony bractwa.

W sprawie fuzji proszę pisać do jachoslaw lub zotan.

W sprawie przyjęcia do bractwa można również, od niedawna, pisać do mnie.

PS: lokata Bractwa Leśne Skrzaty w pierwszej przygodzie - 19
zostawiliśmy za swoimi plecami sporo teoretycznie mocniejszych bractw



Pozdrawiam i życzę miłej rozgrywki

QUFEL-JB
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry