• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Połączyć 3 Światy Elvenar w jeden - AreWinFely :))

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser629
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za połączeniem 3-ech Światów Elvenaru ?


  • W sumie głosujących
    9
Status
Zamknięty.

DeletedUser629

Guest
Hejo !
Mój pomysł powstał w tej minucie ... dlaczego ? ... gdyż jest większość niegrających niż grających ... i proszę nie pisać że tak nie jest ... bo jak gracz jest w środku planszy .. to nie ma na co narzekać - bo dość że jest w Bractwie to jeszcze ma wokół siebie aktywnych sąsiadów ...
ale nie mam wielkich możliwości współpracy z moimi sąsiadami :(
do rzeczy :
- są robione przeniesienia graczy - ktoś coś o tym pisał .. że "z jednego beznadziejnego miejsca przeniesiono Go w jeszcze gorsze"
- są robione likwidacje graczy nieaktywnych - ale tylko tych co nie grają ponad miesiąc i nie przeszli II poziomu drzewka
- ale co z graczami nieaktywnymi z wyższym poziomem gry ? ... są wokół Naszych Grodów i "straszą" .. no i cała mapka zapełniona ... ale czy tak to ma wyglądać ! ?
Może wreszcie zrobić porządek i z 3-ech światów stworzyć jeden duży Świat - AreWinFely ?
Wydaje mi się, że informatycy by mieli mniej robotki ( wolontariatu - bo podobnież robią za free) ... nie byłoby tyle błędów gry i My mielibyśmy większe możliwości - u kupca, zdobyciu młoteczków przy motywacji itp. ... bo teraz to jest w opłakanym stanie ...
Nie jestem informatykiem .. ale jak ktoś się na tym zna to niech mnie wyprowadzi z błędu czy tu nie mam racji ?
Uuufff a teraz chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1220

Guest
A co z tymi, którzy grają na więcej niż jednym świecie?
 

DeletedUser629

Guest
i wszystko ogarniacie na jednym i drugim świecie - tak od a do zet ? to podziwiam :)
ale to nie przeszkadza przecież jak gracie.. dalej byście Sobie grali i byli w swoich Bractwach :) tylko teraz na jednym Świecie :)
 

DeletedUser1220

Guest
No ale na każdym ze światów można być w innym bractwie. I co? Informatycy jak będą łączyć, to się będą pytać które bractwo? Ogólnie to sobie jakoś tego nie wyobrażam.

BTW. Mi wystarcza gra tylko na jednym świecie :)
 

DeletedUser629

Guest
Przecież informatycy nie przenoszą bractw ... tylko graczy ...
 

DeletedUser174

Guest
@agafi99 ale jak?
ktoś jednym nickiem gra na 3 światach. Na 3 światach ma inne bractwo A, B i C. dowolne kombinacje ras/ poziomów/ bonusów itd. Nie mają ze sobą nic wspólnego poza tym że ktoś jest członkiem konkretnego bractwa na konkretnym serwerze. I co w takiej sytuacji? Zostawić mu tylko 1 konto? Które? Dać 3 konta a,b i c?
 

DeletedUser1470

Guest
no wlasnie:) dobre pytanie jak to polączyc? jak na jednym swiecie gram elfami a na drugim ludzmi i jestem w 2 roznych bractwach to łącząc swiaty jak to ma wyglądac??? i jeszcze przy roznym poziomie zaawansowania na roznych swiatach
 

Deleted User - 172852

Guest
Może i byłoby to możliwe z technicznego punktu widzenia. Jednak wkrótce i na tym jednym serwerze doszłoby do tej samej sytuacji :) A to dlatego, że rotacja graczy jest bardzo duża, a system przenosin jest niedopracowany.
 

DeletedUser1550

Guest
Gram na 3 s i ktore bractwo mialabym stracic? A tylko przywiazanie do ludzi z bractw trzyma mnie jeszcze w grze.Natychmiast poszukalabym innej gry.
 

DeletedUser2022

Guest
A ja mam lepszy pomysł! Połączmy wszystkich graczy w jedno bractwo!
skończy się całe te szukanie osób do handlu, latanie po mapce w szukaniu ofiar (sąsiadów) którym można zmotywować coś.
A co do postaci na wielu światach, można przenieść je na inne, podzielone. Przecież multikonta dozwolone hehe
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Nikt na to nie pójdzie... by nastąpiło "połączenie" światów... 1 gracz... 1-3 światy... 1-3 razy większe szanse na zakup diamentów... bądźcie realistami... kasa... Pozdrowionka ;)
 

DeletedUser2022

Guest
Nikt na to nie pójdzie... by nastąpiło "połączenie" światów... 1 gracz... 1-3 światy... 1-3 razy większe szanse na zakup diamentów... bądźcie realistami... kasa... Pozdrowionka ;)
Gry w które grałem, a które najwięcej były nastawione na hajs, robiły masowo światy, z czego wychodziły dziesiątki a nawet tysiące światów i na każdym super eventy, aby ludzie ładowali kasę, a wielu takich co dla topki zrobi wszystko. Znam ziomków co wydają średnio 40.000€ na miesiąc, a inni wahają się w granicach stu tysięcy, i tak biją i nikt ich nie dogoni. NIKT! Ale to już nałogowcy hehe
także im więcej światów, tym większa korzyść, więcej możliwości na wbicie topki, to więcej wydanej kasy.
 

DeletedUser

Guest
Moim marzeniem byłoby mieć samych aktywnych sąsiadów.:)))
Choć wiem że to utopia..., zagłosuje na TAK.:)
 

Azulena

Rozbójnik
Gram na jednym świecie i zupełnie nie rozumiem, po co grać trzy razy w tę samą grę. :p

Ale jeśli już ludzie to robią (ja nie muszę rozumieć, po co i dlaczego) to rozumiem, że połączenie światów jest dla nich nie do przyjęcia.

Dla InnoGames to też jest nie do przyjęcia - nie tylko ze względu na kasę. Takie połączenie świadczy, że gra się zwija, a to źle robi na opinię o firmie.

Usunięcie martwych miast jest prostsze, ale Inno nie chce tego robić, licho wie czemu.

Podejrzewam, że nie potrafią usunąć miasta, nie usuwając konta... no bo jakie inne, logiczne wytłumaczenie.....
 

DeletedUser2022

Guest
Gram na jednym świecie i zupełnie nie rozumiem, po co grać trzy razy w tę samą grę. :p

Ale jeśli już ludzie to robią (ja nie muszę rozumieć, po co i dlaczego) to rozumiem, że połączenie światów jest dla nich nie do przyjęcia.

Dla InnoGames to też jest nie do przyjęcia - nie tylko ze względu na kasę. Takie połączenie świadczy, że gra się zwija, a to źle robi na opinię o firmie.

Usunięcie martwych miast jest prostsze, ale Inno nie chce tego robić, licho wie czemu.

Podejrzewam, że nie potrafią usunąć miasta, nie usuwając konta... no bo jakie inne, logiczne wytłumaczenie.....
To Ci powiem dlaczego nie usuwają: Gdyby usunęli nieaktywne miasta, mogłoby się okazać jak Inno jest goły, i jak mało ma graczy aktywnych w tej grze, a konta nieaktywne tuszują prawidłową ilość.
 

DeletedUser1618

Guest
Jestem na nie bo nie wiem jak to można połączyć
A jeżeli już to głosuję na nazwę serwera PayToWin ;)

P.S. zobacz do tego jeszcze poziom rozwoju graczy ;)
 

blazius1

Paladyn
Jedna mapa to jeden ranking. Topka na s.3 przestałaby być topką. Spadłaby do drugiej setki i niżej.
Ponadto taka zmiana byłaby zalegalizowaniem zjawiska multikont, które teoretycznie potępiamy.
 

DeletedUser449

Guest
Ponadto taka zmiana byłaby zalegalizowaniem zjawiska multikont, które teoretycznie potępiamy.
Multikonta już są w pełni dozwolone i legalne. To push jest teoretycznie niezgodny z regulaminem, ale trzeba być niesamowicie głupim uczciwym, by to przestrzegać, bo nie ma nawet propagandowej akcji w rodzaju "zbanowanie kilku osób z topki" i można pushować praktycznie bezkarnie. Mogliby zalegalizować i push, to zrobiłbym sobie z 10 antycznych cudów na 25 poziomie, jak niektórzy.

Najważniejszą kwestią jest serwer Elvenaru. Niektórzy grają tylko na s1, s2 lub s3. Gdyby wszyscy grali na jednym, wielkim serwerze - obciążenie stanowczo by wzrosło. Sam Felyndral powstał tylko i wyłącznie dlatego, że serwery s1 i s2 nie dawały rady.
Problemem byłby nick postaci na nowym serwerze, jeśli ktoś posiada więcej niż jedno konto.

Usuwanie nieaktywnych graczy? W przypadku kont w niskim rozdziale, gdzie gracz nigdy nie zakupił diamentów - problemu nie ma. Przecież są regularnie usuwane, choć nieaktywność konta musi być stosunkowo długa.
Prędzej zaproponowałbym przyśpieszenie czasu usunięcia konta nieaktywnego gracza, który pozostał w pierwszym lub drugim rozdziale.
 

blazius1

Paladyn
Multikonta już są w pełni dozwolone i legalne. To push jest teoretycznie niezgodny z regulaminem, ale trzeba być niesamowicie głupim uczciwym, by to przestrzegać,

Czyli istnieje założenie, że gracze będą fair wobec siebie pomimo, że mogą pushować?
Przecież to jest tolerowanie kompletnej fikcji!
 

DeletedUser1496

Guest
Multikonta już są w pełni dozwolone i legalne. To push jest teoretycznie niezgodny z regulaminem, ale trzeba być niesamowicie głupim uczciwym, by to przestrzegać, bo nie ma nawet propagandowej akcji w rodzaju "zbanowanie kilku osób z topki" i można pushować praktycznie bezkarnie. Mogliby zalegalizować i push, to zrobiłbym sobie z 10 antycznych cudów na 25 poziomie, jak niektórzy.

Czyli istnieje założenie, że gracze będą fair wobec siebie pomimo, że mogą pushować?
Przecież to jest tolerowanie kompletnej fikcji!

To nie tylko jest tolerowane, ale również wspierane przez IG. Teraz na takich multikontach zaczęło się opłacać postawienie latarni/dzwonnicy. Można zgarnąć z 5 motywek od sąsiadów i ma się surowce praktycznie za darmo... Faktycznie dla takich graczy to bardzo korzystna zmiana.

Ktoś może powiedzieć, że szkoda marnować pw na multikonta ... teraz to inwestycja w przyszłość ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry