• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pożegnanie.

jakub357

Łucznik
Cześć. Kończę z grą.
Mam dość życia na co 3 godziny, czasem 9.
Gra przestała być dla mnie przyjemnością, a stała się obowiązkiem, męczarnią. Użeranie się i kłótnia z twórcami dosłownie na każdym kroku, kradzieże ze strony firmy, oszustwa, żałosna pazerność jak z Przygodami itd.
Szkoda mi czasu, bo dziennie ta gra wynosiła dla mnie... no co najmniej 1,5h aż do 4h i więcej.
Dziękuję za dobrze spędzony czas, fajnie było razem z Wami grać :)
 

Midi67

Rozbójnik
Cześć. Kończę z grą.
Mam dość życia na co 3 godziny, czasem 9.
Gra przestała być dla mnie przyjemnością, a stała się obowiązkiem, męczarnią. Użeranie się i kłótnia z twórcami dosłownie na każdym kroku, kradzieże ze strony firmy, oszustwa, żałosna pazerność jak z Przygodami itd.
Szkoda mi czasu, bo dziennie ta gra wynosiła dla mnie... no co najmniej 1,5h aż do 4h i więcej.
Dziękuję za dobrze spędzony czas, fajnie było razem z Wami grać :)

Kurcze.... gra fajna... i nie do takich wypowiedzi powinny prowadzić działania twórców....

konto zostaw i wrócisz może za jakiś czas... :) a może Ci w DE się ogarną...
 

DeletedUser1496

Guest
Jakubie ...
Bardzo szkoda
Lubiłam Twoje posty, spostrzeżenia ... ale naprawdę rozumiem
Życzę powodzenia :)
A może zatęsknisz za nami? ;)
 

DeletedUser174

Guest
smutny watek :(

jeżeli pasjonat pokroju Jakuba kończy z grą to naprawdę źle się dzieje... smutne jest to, że nikogo poza nami (graczami) to nie obchodzi :( "koledzy" z suportu milcza i nawet zdawkowego "pa" czy "powodzenia" jakoś nie widać. A Jakub jest tak barwną postacią, ze nie sposób było nie zauważyć jego obecności... i tym bardziej jest to smutne. IG pewnie zaciera ręce, ze nie będzie musiało utrzymywać więcej dużego gracza. Kolejny dopisany do listy pokonanych przez grę :( Cóż, życie...

Wielokrotnie się nie zgadzaliśmy. Twoja dbałość o detale i drobiazgi irytowała mnie straszennie, ale masz swój wkład też na moje postrzeganie gry :) I za to chciałabym Ci podziękować. Nauczyłeś mnie, ze event powinien mieć jakaś historię/fabułę jak kto woli. I czytając zadania bedę pamietać o Tobie :) powodzenia! obyś znalazł swoje miejsce i do poczytania może jeszcze kiedyś jak Bozia da :)))
 

DeletedUser1220

Guest
Smutne
Życzę powodzenia i do zobaczenia może w innej grze :)
 

Deleted User - 172852

Guest
Wielka szkoda, Jakubie :(
Mam nadzieję, że coś jednak zmieni się na lepsze i, że wtedy wrócisz do nas.
Powodzenia i, być może, do zobaczenia ponownie :)
 

jakub357

Łucznik
Hej! Dzisiaj pobrałem aplikację, przejrzałem forum, żeby zobaczyć jak tam się Elven ma. Miło mi tutaj zajrzeć. Trochę zdziwiło mnie to, że po tym miesiącu ani nie dostałem żadnego e-maila żebym wrócił, ani żadnego drobnego upominku, czy choćby krotkiego komunikatu, że dobrze że wróciłem. Poczułem się olany.
No i w grze żadnych rewelacji, jak było tak jest. Myślę, że może kiedyś wrócę, ale jeszcze sobie poczekam. Na chwilę obecną wolę pograć w zbijanie kolorowych kuleczek. A jak Wam się gra, jak się macie? :)
 

DeletedUser2553

Guest
Hej, żeby dostać drobny upominek musiałoby Cię chyba dłużej w grze nie być. Mnie nie było ponad rok i dostałem po powrocie 700 diamentów. Usunęli mi miasto, co mnie nawet ucieszyło, bo grałem wcześniej Elfami :p Musiałbyś sam sprawdzić, ale może być to ryzykowne :)
 

DeletedUser

Guest
Po miesiącu to nagroda wpada w Dawn of Dragons, ale ale może dostałeś rabat do diaxów :) a nie zauważyłeś
 

Azulena

Rozbójnik
Hej! Dzisiaj pobrałem aplikację, przejrzałem forum, żeby zobaczyć jak tam się Elven ma. Miło mi tutaj zajrzeć. Trochę zdziwiło mnie to, że po tym miesiącu ani nie dostałem żadnego e-maila żebym wrócił, ani żadnego drobnego upominku, czy choćby krotkiego komunikatu, że dobrze że wróciłem. Poczułem się olany.
No i w grze żadnych rewelacji, jak było tak jest. Myślę, że może kiedyś wrócę, ale jeszcze sobie poczekam. Na chwilę obecną wolę pograć w zbijanie kolorowych kuleczek. A jak Wam się gra, jak się macie? :)
Jakubie,
nagrodę na zachętę do powrotu, to ja w grze firmy niemieckiej również, ale bardzo rozsądnej, dostaję po 3 m-cach nieobecności,,, z tym, że to prawdziwa nagroda, o równowartości (tam) 40,00 złotych, dająca w grze korzyści przez dłuższy czas. ;) To tak jak by tutaj dali ok. 2000 diamentów. ;)
W grze nie tylko nie ma rewelacji... mamy event "świąteczny" gorszy od wszystkich które pamiętam, z ub.rocznym świątecznym.
Nudne a długotrwałe zadania, w większości denne nagrody dzienne, zmęczył mnie już ten event tak, że mam dość też samej gry, nie chcę porzucić Bractwa, jeszcze nie mam komu zastępstwa przekazać na dłużej (nie wiem kto wytrzyma długo w grze), więc siedzę.

Jak wielokrotnie było mówione - szkoda, bardzo szkoda gry, która się tak miło zapowiadała...

Może jeszcze coś się poprawi... - jeśli ludzie przestaną wreszcie kupować diamenty masami - co widzę po ilości budynków wyłącznie za diamenty, w niektórych miastach czołówki.
Naprawdę żal patrzeć, że ludzie tysiące złotych wydają na takie coś...Daliby na "Świąteczną Paczkę" albo Orkiestrę (WOŚP), było by z pożytkiem, a dla nich z większą satysfakcją. ;)
 

jakub357

Łucznik
Hej, wracam do gry w Elvenar :)
Zaczął mi się jakiś czas temu kolejny epizod depresji, a Elvenar działa na mnie relaksująco. Miło mi tu wrócić :)
 
Do góry