• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pożegnanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2262

Guest
Drodzy forumowicze (Panie i Panowie, Damy oraz Dżentelmeni), przyszedł na mnie czas i muszę się z Wami rozstać (na jak długo nie wiem - życie prywatne). Miło mi było Was tutaj zgromadzonych poznać i wszystkim za każdą najdrobniejszą pomoc dziękuję ponownie.

Przepraszam Was bardzo, ale nie nie będę w stanie na chwilę obecną kontynuować [NIEOFICJALNYCH] wątków.

Także tego, no, wiecie sami...... życie.

PS Nie będę przeciągał....... Jakby ktoś cosik jeszcze chciał (ode mnie / ) do mnie napisać to jeszcze jutro do południa odczytam/odpiszę, potem jestem OFFLINE ;(
 

Ludka

Wędrowiec
MIGHTY GAROTH dziękuję i wszystkiego dobrego, cokolwiek w Twoim życiu ma się wydarzyć...
 

Charlene

Szef kuchni
Smutno :((( dziękuję za prowadzenie dla nas wątku, mam nadzieję, że jeszcze wrócisz :)) wszystkiego dobrego
 

Nusion

Kapłan
Mam nadzieję, że to dobre zmiany zabrały Ci czas na grę ;)! @Mighty Garoth, bardzo będzie tu brakować Ciebie, i Twoich [NIEOFICJALNYCH]... bardzo! :(
Trzymaj się tam ciepło, powodzenia!
I szybko wracaj :)
 

xEasyRiderx

Rycerz
Przyłączam się do podziękowań będzie nam ciebie brakowało ale real też ma swoje prawa o wymagania. Bywaj zdrów :)
 

LeonARTo

Wędrowiec
Również przyłączam się do podziękowań za wkład wniesiony na forum. A w realu życzę wszystkiego dobrego :)
 

DeletedUser174

Guest
szkoda. ale takie życie :(

dzieki za wszystko i powodzenia

będzie tu Ciebie brakować....
 

poledance

Wędrowiec
Szkoda bo tylko po to wchodziłam na te forum, żeby dowiedzieć się szybciej czegokolwiek co nas czeka.... Powodzenia !
 
Do góry