• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

po aktalzacji i przesciu na html5 przeglądarka puffin[komórka] niełaczy sie z serverem dlaczgo ?

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 178619
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 178619

Guest
Wiemy ze apka działa już dość dobrze ale nie da się dodawać punktów wiedzy do cudów wiedz używałem przeglądarka puffin która działała srednio ale jedyna przeglądarka z flashem i dało się graci dodać punty wiedzy do cudów .
Po aktualizacji ostatniej przestała działać na przeglądarka puffin ładuje ekran gry do 11% i wyskakuje napis na tym pasku bład servera [ Wersja v 1.82.3 ]
zna ktoś jakiś sposób żeby to obejść czy już się nie da próbowałem inny przeglądarki firefox ładuje tylko nie widać miasta poza bocznymi panelami zadania dnia i chat ...... sprawdzałem na chromie to samo zna ktoś jakiś sposób ...???
 

DeletedUser3332

Guest
A próbowałeś na telefonie w przegladarce włączyć opcje "wersja na komputer" ?

PS. Zorientuj sie co to interpunkcja, bo przeczytać Twoje dzieł to niezłe wyzwanie ;)
 

Deleted User - 178619

Guest
jak wyłczysz wersja na komputer to odpala się Aplikacja
a chodzi o dodawanie PW do cudów a w apce nie dodasz komuś z bractwa 20 PW jak masz pasek zablokowany tracisz
 
Do góry